Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nadšení z eshopu

Andy1 13. 08. 2012

S manželem jsme doma prováděli rekonstrukcí celého prvního patra. velmi oblíbený se mi stal eshop http://www.luxusni-nabytek-mt.cz/ objednala jsem několik kusů nábytku. Jsem velmi spokojená, jestliže někdo budete také provádět rekonstrukci, nebojte se a určitě využijte jejich široké nabídky nábytku

Neregistrovaná/ý - Adela

08.03.2016

Já jsem před pár dny objevila uzasnej obchod na kabelky a penezenky www.mixone.cz...už mám asi 2 doma a penezenka je na ceste.

jj to je ono, nemám s tím obchodem zkušenost, ale už jsem je objednala, tak uvidíme :) Jinak z eshopů objednávám dost často různé věci, není se čeho bát. Takle se mrknu, jaké zkušenosti s obchody lidé mají, a když chválí, objednám...a ještě jsem se nesetkala s něčím negativním. Tak jak příjdou boxerky, tak dám klidně vědět

Neregistrovaná/ý - Domca

10.07.2015

Tichavka | 08.07.2015
Tak tato diskuze se mi hodí holky, snáněla jsem boxerky Calvin Klein pro přítele, černé a na té trenýrkárně je mají :) takže super, objednávám.

A vy takle věco objednáváte z internetu? I spodní prádlo? Tichavko to už máš osvědčené? A ta trenyrkarna to je co? To je trenyrkarna.cz? Nic jiného mi to nevyhodilo. Taky mám v plánu koupit příteli nějaké boxerky, ale říkala jsem si, že je půjdu osobně někam koupit, eshop mě nenapadl, i když velikost samozřejmě vím. Tak já nevím :/ Není se čeho bát? Já z eshopů hrozně málo objednávám, oblečení vůbec. Toho se docela bojim, i když je fakt, že by člověk kolikrát ušetřil

Tak tato diskuze se mi hodí holky, snáněla jsem boxerky Calvin Klein pro přítele, černé a na té trenýrkárně je mají :) takže super, objednávám.

Neregistrovaná/ý - Katka

01.07.2015

Já si taky kupuji spodní prádlo v obchodě po vyzkoušení. Ten tvůj obchod vypadá dobře. Teď, ale nevím co vybrat, je toho moooc :D

Neregistrovaná/ý - Líba

28.06.2015

Já chodím už jedině na trenyrkarna když chci kalitní značkové spodní prádlo. Víc tam teda beru pro chlapa než pro mě. Já si musím podprsenku vždy vyzkoušet před koupením, všechno mi totiž nesedí :(

Neregistrovaná/ý - Katka

27.06.2015

Já sháním boxerky pro bratra k narozeninám. Chci nějaké značkové a nejlépe pack nebo i namíchat od různých značek. Máte nějaký osvědčený shop?

Pavla7

25.02.2015

přehlédla jsem si tyto strakaté a velmi se mi zalíbilo i dámské tričko, takové bílé s červeným nápisem "Converse Chuck Taylor All star New York- Boston, je to velmi pěkně udělané, tričko na každodení nošení, všimla jsem si že mají i akci ale bohužel ne mou velikost.

ala3

23.02.2015

velmi pěkná taška i cena super. Podobnou tašku jsem měla když jsem ještě chodila do školy a cvičit, velmi dlouho mi vydržela, také byla converse ale o dost dražší.

Neregistrovaná/ý - nela

17.02.2015

krásný slevy a předsezónní výprodej značky converse najdete zde :) co tak nová stylová taška na notebook za pár stovek? www.topshoes.cz/produkt/8537-converse-laptop-sleeve-13-fialova-410326550.html

Neregistrovaná/ý - Sikorová

09.02.2015

Barbucha26 | 24.01.2015
Ahoj zařizuju si byt a mám v plánu pořídit si takový ten velký sedací vak, ale nechci nic podcenit. Nevím na co se zaměřit, jaky třea preferova materiál, jak často pak měnit tu náplň, jak se to udržuje atd. Tak prosim odkud ten svuj máte? A jak jste s ním spokojení. Chci něco kvalitniho.

Mám sedací vak od wwwdekoria-style.cz. nabízejí 3 velikosti. Potah dle vlastní volby dá se sundát a vyprat nebo objednát v jiné barvě.Velká spokojenost.Rychlé dodání.

MisuN

05.02.2015

http://www.luxusni-nabytek-mt.cz/ - tak to je fakt moc pěkný. Už máme z větší části zařízeno. Mám spíš jen jiný tip, kdybyste nakupovali v jednom z těchto e-shopů: Povlecu.cz, Vesna, 1001svetel, RatanObchod, Kliky Kování, Hitra, ZPolska, bonami, tak když budete objednávat přes tenhle web, přičte se vám jejich dodatečná sleva zpátky na účet http://www.mojevyhody.cz/category/51. Musíte si ale zažádat o převod na váš účet :). Jsou teda rychlý :).

Neregistrovaná/ý - Siska

25.01.2015

Sedací pytle jsou super věc nám je na univerzitě pořídili i do knihovny strašně dobře se v tom relaxuje. Kdybych nebyl na koleji taky bych si jeden koupil.

Ahoj zařizuju si byt a mám v plánu pořídit si takový ten velký sedací vak, ale nechci nic podcenit. Nevím na co se zaměřit, jaky třea preferova materiál, jak často pak měnit tu náplň, jak se to udržuje atd. Tak prosim odkud ten svuj máte? A jak jste s ním spokojení. Chci něco kvalitniho.

Neregistrovaná/ý - Sasa

18.01.2015

já se už pomalu přestávám divit, už jsem viděla kdeco a hlavně mě vždycky pobaví starší lidé (50+) co se oblékají stále jako teenager, ale ať si každý nosi co chce, myslím, že conversky svědčí každému :)

Leja

08.01.2015

viděla jsem už i chlapa co měl šedivé vlasy a na nohách červené conversky, takže stará určitě nejsi: D pokud po nich toužíš a můžeš si je dovolit, tak si je kup :) a bílé jsou velmi pěkné, nenápadně :) na jaře a podzim ideál :)

hanaby

25.12.2014

vidíte já jsem o converse botách snila jako malé děcko a ne ne aby mi je někdo koupil a když jsem konečně začala vydělávat už jsem si zase na ně přišla stará. Teď jsem u nich na stránce viděla překrásné bílé vysoké boty. Hned bych je brala.

Neregistrovaná/ý - Sasa

20.12.2014

z těch bych se těšila i já :) tak ať ti dlouho vydrží a dobře slouží. Akorát dnes jsem u nich objednávala ještě peněženku, tak doufám, že v pondělí / úterý ji už budu mít, takový dárek na poslední chvíli.

jeane

07.12.2014

já jsem také nadšená z eshopu, našla jsem si ve výprodeji nové botičky, které dostanu pod stromeček :) http://www.topshoes.cz/produkt/8221-converse-chuck-taylor-as-andover-boot-sede-525938 .html

Simael

25.11.2014

Já jsem si zase oblíbila cool-baby.cz, poslední dobou mám okolo sebe hromadu "cizích" dětí a už jsem nevěděla, kde a co nakupovat. nakonec jsem narazil na tyhle stránky a zatím teda nezklamali :)

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Jehněčí plec na šalotce

Jehněčí plec na šalotce

4 hlasy
2h a 20min 710 kJ 340 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Růžičková kapusta v oříšcích

20 hlasů
20min 1178kJ 53 Kč

Výborný a zdravý hlavní chod z růžičkové kapusty, vhod...

Zelný salát s ořechy

10 hlasů
20min 399kJ 90 Kč

Salát z červeného zelí s pomeranči, hrozny a ořechy.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více