Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nadšení z eshopu

Andy1 13. 08. 2012

S manželem jsme doma prováděli rekonstrukcí celého prvního patra. velmi oblíbený se mi stal eshop http://www.luxusni-nabytek-mt.cz/ objednala jsem několik kusů nábytku. Jsem velmi spokojená, jestliže někdo budete také provádět rekonstrukci, nebojte se a určitě využijte jejich široké nabídky nábytku

vivi11

22. 7. 2016

určitě se na jejich stránky podívám, díky za tip

Lucion

30. 6. 2016

Do freeportu ráda chodím nakupovat, hlavně s kmarádkami... občas je dobré zajet někam, kde jsou i jiné obchody a hlavně ty s kvalitnějšími značkami

Neregistrovaná/ý - ada

31. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - radka | 31. 5. 2016
taky právě sháním nějaké legíny nebo tepláky na běh, ale legíny jsou asi lepší že?

za mě jedině legíny, neplandají a nebrání ti v jakémkoli pohybu...

Neregistrovaná/ý - radka

31. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - ada | 31. 5. 2016
Zdravím, já jsme dneska naprosto nadšená z legín od nessisport.cz, byla jsem v nich poprvé běhat a už nic jiného kupovat na běh nebudu :*)

taky právě sháním nějaké legíny nebo tepláky na běh, ale legíny jsou asi lepší že?

Neregistrovaná/ý - ada

31. 5. 2016

Zdravím, já jsme dneska naprosto nadšená z legín od nessisport.cz, byla jsem v nich poprvé běhat a už nic jiného kupovat na běh nebudu :*)

Neregistrovaná/ý - Verča

16. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Věra | 14. 3. 2016
Ahojky, já jsem s manželem koupila nábytek od Design Outlet. Vyzkoušeli jsem ho koupit přes internet po doporučení známých, kteří si u nich brali sedačku. Líbila se mi pružná reakce a bezproblémová doprava. Naštěstí si manžel poradil s montáží, tak jsme nemuseli za ni platit.

Ahojky, jj, taky je znám a mohu doporučit. Objednali jsme přes internet a dodali nám vše v pořádku. Brali jsme nábytek, ale mají i pěkné doplňky.

Neregistrovaná/ý - Adela

14. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Mariana | 11. 3. 2016
A jakej je to materiál je pevný? vydrzí dýl? koupila jsem si nedávno v obchodáku penezenku a to byl des, vydrzela mi tak mesíc :-(

Ano, je to kvalitní materiál, žádnej šunt.

Neregistrovaná/ý - Věra

14. 3. 2016

Ahojky, já jsem s manželem koupila nábytek od Design Outlet. Vyzkoušeli jsem ho koupit přes internet po doporučení známých, kteří si u nich brali sedačku. Líbila se mi pružná reakce a bezproblémová doprava. Naštěstí si manžel poradil s montáží, tak jsme nemuseli za ni platit.

Neregistrovaná/ý - Dita

11. 3. 2016

Tak jsem se rozhodla že také přidám své... nadšení z eshopu :) Nikdy jsem si kosmetiku neobjednávala a vždy nakupovala v klasické droxině např. teta, rossman atd... ale nedávno jsem objevila super obchod s kosmetikou parfums.cz Mívají dobrý akce a není to jen eshop mají i prodejny do kterých je možný zajít, a hlavně ten výýýýýýběr

Neregistrovaná/ý - Mariana

11. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Adela | 8. 3. 2016
Já jsem před pár dny objevila uzasnej obchod na kabelky a penezenky www.mixone.cz...už mám asi 2 doma a penezenka je na ceste.

A jakej je to materiál je pevný? vydrzí dýl? koupila jsem si nedávno v obchodáku penezenku a to byl des, vydrzela mi tak mesíc :-(

Neregistrovaná/ý - Adela

8. 3. 2016

Já jsem před pár dny objevila uzasnej obchod na kabelky a penezenky www.mixone.cz...už mám asi 2 doma a penezenka je na ceste.

Tichavka

14. 7. 2015

jj to je ono, nemám s tím obchodem zkušenost, ale už jsem je objednala, tak uvidíme :) Jinak z eshopů objednávám dost často různé věci, není se čeho bát. Takle se mrknu, jaké zkušenosti s obchody lidé mají, a když chválí, objednám...a ještě jsem se nesetkala s něčím negativním. Tak jak příjdou boxerky, tak dám klidně vědět

Neregistrovaná/ý - Domca

10. 7. 2015

Tichavka | 8. 7. 2015
Tak tato diskuze se mi hodí holky, snáněla jsem boxerky Calvin Klein pro přítele, černé a na té trenýrkárně je mají :) takže super, objednávám.

A vy takle věco objednáváte z internetu? I spodní prádlo? Tichavko to už máš osvědčené? A ta trenyrkarna to je co? To je trenyrkarna.cz? Nic jiného mi to nevyhodilo. Taky mám v plánu koupit příteli nějaké boxerky, ale říkala jsem si, že je půjdu osobně někam koupit, eshop mě nenapadl, i když velikost samozřejmě vím. Tak já nevím :/ Není se čeho bát? Já z eshopů hrozně málo objednávám, oblečení vůbec. Toho se docela bojim, i když je fakt, že by člověk kolikrát ušetřil

Tak tato diskuze se mi hodí holky, snáněla jsem boxerky Calvin Klein pro přítele, černé a na té trenýrkárně je mají :) takže super, objednávám.

Neregistrovaná/ý - Katka

1. 7. 2015

Já si taky kupuji spodní prádlo v obchodě po vyzkoušení. Ten tvůj obchod vypadá dobře. Teď, ale nevím co vybrat, je toho moooc :D

Neregistrovaná/ý - Líba

28. 6. 2015

Já chodím už jedině na trenyrkarna když chci kalitní značkové spodní prádlo. Víc tam teda beru pro chlapa než pro mě. Já si musím podprsenku vždy vyzkoušet před koupením, všechno mi totiž nesedí :(

Neregistrovaná/ý - Katka

27. 6. 2015

Já sháním boxerky pro bratra k narozeninám. Chci nějaké značkové a nejlépe pack nebo i namíchat od různých značek. Máte nějaký osvědčený shop?

Pavla7

25. 2. 2015

přehlédla jsem si tyto strakaté a velmi se mi zalíbilo i dámské tričko, takové bílé s červeným nápisem "Converse Chuck Taylor All star New York- Boston, je to velmi pěkně udělané, tričko na každodení nošení, všimla jsem si že mají i akci ale bohužel ne mou velikost.

ala3

23. 2. 2015

velmi pěkná taška i cena super. Podobnou tašku jsem měla když jsem ještě chodila do školy a cvičit, velmi dlouho mi vydržela, také byla converse ale o dost dražší.

Neregistrovaná/ý - nela

17. 2. 2015

krásný slevy a předsezónní výprodej značky converse najdete zde :) co tak nová stylová taška na notebook za pár stovek? www.topshoes.cz/produkt/8537-converse-laptop-sleeve-13-fialova-410326550.html

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Květákový salát

Květákový salát

14 hlasů
30min 454 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí závitky s čedarem

9 hlasů
1h a 45min 698kJ 190 Kč

Šťavnaté závitky z hovězího masa plněné sýrem.

Hovězí kostky s houbami

8 hlasů
1h a 45min 458kJ 150 Kč

Hovězí dušené s houbami na červeném víně.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více