Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nadšení z eshopu

Andy1 13. 08. 2012

S manželem jsme doma prováděli rekonstrukcí celého prvního patra. velmi oblíbený se mi stal eshop http://www.luxusni-nabytek-mt.cz/ objednala jsem několik kusů nábytku. Jsem velmi spokojená, jestliže někdo budete také provádět rekonstrukci, nebojte se a určitě využijte jejich široké nabídky nábytku

Simael

25.11.2014

Já jsem si zase oblíbila cool-baby.cz, poslední dobou mám okolo sebe hromadu "cizích" dětí a už jsem nevěděla, kde a co nakupovat. nakonec jsem narazil na tyhle stránky a zatím teda nezklamali :)

Neregistrovaná/ý - Sasa

22.11.2014

Leja a ne jen v tom jsou skvělý, opravdu rychlé a bezproblémové dodání a také případná výměna. Nám se také stalo, že jsme se netrefili velikostí a nebyl absolutně žádný problém s výměnou. Takže u nich se nebojím koupit vůbec nic a věci mají kvalitní a krásné :)

Marobud

18.11.2014

Barbucha26 | 25.10.2014
Zavidím vám ale taky si ho koupime. Během listopadu se budeme stěhovat s kamarády z kolejí do našeho bytu takže planuju taky zakoupení sedacího pytle už se na to moc těšim! :) Má ten fatboy.cz taky prodejnu v Brně? Nebo se da nakupovat jen online? PS: jednou jsem v tom nouzově spala u kamaráda a bylo to docela dobré

No jasně že mají! Koukni na mapce http://fatboy.cz/obchody můžeš se tam na ně zajit podívat klidně i osobně

Leja

14.11.2014

Barbucha26 | 25.10.2014
Zavidím vám ale taky si ho koupime. Během listopadu se budeme stěhovat s kamarády z kolejí do našeho bytu takže planuju taky zakoupení sedacího pytle už se na to moc těšim! :) Má ten fatboy.cz taky prodejnu v Brně? Nebo se da nakupovat jen online? PS: jednou jsem v tom nouzově spala u kamaráda a bylo to docela dobré

fuuu tak to snad žádný jiný obchod nemá. To jsi mě moc moc potěšila ale i tak doufám, že když si něco objednám tak to bude dobré a nebudu muset nějakou výměnu řešit. Nějaké jsem si už vyhlédla tak jen podívat, jestli je mají i oni na eshopu a budou moje :)

Petra.sek | 24.10.2014
Ahoj lidi schnáním sedací vak, ale s tím že ho chci opravdu od specializované firmy ne támhle od velko prodejcu domáciho nábytku kika a spol. Cena mě nezajíma zajímá mě kvalita a pokud možno i designová originalita. Máte někdo v povědomí takový obchod?

Neregistrovaná/ý - Sasa

25.10.2014

Leja | 22.10.2014
a co se stane když si od nich objednám boty a nebudou mi dobré? Vždycky jsem snila mít originál converse ale ještě jsem si tento sen nesplnila, ale už by bylo na čase, protože když budu mít 40 a converse na nohou asi budu vypadat vtipně. Ale zpět k otázce, dali by se vrátit, kde mají osobní odběr?

pokud by ti nesedla velikost tak ti zdarma vymění za jinou, toho se bát nemuséš, právě v tom jsou super a můžeš bez obav nakupovat přes eshop, jinak možnost pak osobního odběru v Brně.

Ahoj lidi schnáním sedací vak, ale s tím že ho chci opravdu od specializované firmy ne támhle od velko prodejcu domáciho nábytku kika a spol. Cena mě nezajíma zajímá mě kvalita a pokud možno i designová originalita. Máte někdo v povědomí takový obchod?

Leja

22.10.2014

a co se stane když si od nich objednám boty a nebudou mi dobré? Vždycky jsem snila mít originál converse ale ještě jsem si tento sen nesplnila, ale už by bylo na čase, protože když budu mít 40 a converse na nohou asi budu vypadat vtipně. Ale zpět k otázce, dali by se vrátit, kde mají osobní odběr?

Neregistrovaná/ý - Sasa

11.10.2014

já zas velmi raza nakupuji na topshoes.cz. Skvělý obchod se značkami Converse a DE PUTA MADRE 69. Vše co je na eshopu je skladem, zboží máte do 24 hodin, poštovné pouze 99Kč nebo osobní odběr :)

simčaL

23.11.2013

Ja bych se nakupovani nabytku na webu nebala. Na eshopech nakupuju skoro porad takze uz jsem proklepla tolik obchodu.

Bony

20.11.2013

No tak kupovat nábytek na e-hopu bych si asi netroufla. Ale tohle jsem mozna uz nekdy slysela. Kazdopadne ja zase mam dobry zkusenosti s www.huskycz.cz. Loni jsem si tam koupila kalhoty na lyze a super. Ted jen uz sehnat helmu abych se nazbila a budu kompletni

Neregistrovaná/ý - lindary

15.07.2013

Ráda nakupuju v eshopu hunac.cz.Mají tam dost outdoorových věcí a hlavně funkční prádlo Castelli, čímž obdarovávám pravidelně svou drahou polovičku na narozeniny :D

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Vepřová  panenka s rozmarýnem

Vepřová panenka s rozmarýnem

8 hlasů
55min 787 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborové krokety

9 hlasů
60min 1143kJ 60 Kč

Smažené bramborové krokety s ořechy.

Plněné portobello

14 hlasů
35min 221kJ 95 Kč

houby portobello jsou ideální pro grilování a plnění

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více