Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Zdravím, máte někdo doma nábytek do koupelny z masivu? Já jsem si ho pořídila a je bezvadný. http://www.mt-nabytok.sk/kupelnova-zostava-magneto-a/ Kvalita se nedá srovnat s nábytkem z lamina, ten nám žloutl, také se odlupoval a rozpadal. Ale teď jsem nadšená!
Kdyz jsem kupovala já hned jsem mela vybrano : http://www.malvarosa.cz/9-KOUPELNA . Mrkni se, treba si taky vyberes, mají pekné veci
nábytek drevený v koupelne máme asi 5 let uz a nic to nedela.
Nábytek z masívu bych do koupelny nekupovala, protože by byl hned zničený od vody
Já se toho taky bála, ale máme ho uz nejakou dobu a nic na nem nejde poznat. Aasi zálezí, jak dobre je to nalakované a co je to za drevo
Mám poličky z masivu přímo ve sprchovém koutě. Musím říct, že jsou stále dobré.;-)
Kdo má krásný nábytek z masivu, tak je tato firma www.jelinek.eu/nabytek-z-masivu
Máš s nimi osobní zkušenost ?
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.