Diskuse na téma eshop

Já Vám musím doporučit nápaditý eshop, kde najdete dětské zboží. Mě tam zaujala dětská odrážedla, nabízí také autíčka, tříkolky a mnoho další. http://www.mt-nabytek.cz/406-detsky-svet/

Lenka 16.06.2016

Ahoj, objednáváte si někdo kosmetiku z eshopu? Sháním nějakou dobrou přírodní :-)

Radana Lenka 25.06.2016

ahojky, mám doma kosmetiku pevonia botanica, objednávám z pevoniaeshop.cz a jsem s ní max spokojená

Pája 16.06.2016

Ahojky, mám doma kosmetiku od Havlíkovi apotheky a za sebe mohu vřele doporučit *15*

Radka 17.06.2016

I já mám doma Havlíkovu apotheku a je super, mrkněte na nuspring.cz, tam mají skvělou nabídku kosmetiky *17*

Luciee 20.06.2016

Zdravíčko. Jsem spokojená s kosmetikou odtud https://www.ageo.cz/ doporučuju se zaregistrovat, sice to není podmínka k nákupu ale mám díky tomu přehled o různých bonusech, akcích, atd.. ty akce jsou občas hodně dobrý tady

Ivona Luciee 22.06.2016

Dělám přes ageo pravidelně větší nákupy drogerky když je potřeba, ty ceny jsou tam moc dobré na ty výrobky a i dodání je rychlé, i já doporučuji :)

Šárka Ivona 24.06.2016

Má ta internetová drogerie i dětskou kosmetiku? Sháním kde by se to dalo sehnat za výhodnější ceny než v obchodě abych si to doma nakoupila dopředu a nemusela stále dokupovat :/

Evia Šárka 26.06.2016

ahojky , já mám doma kosmetiku pevonia botanica a jsem s ní moc spokojená :)

šá Evia 27.06.2016

a kde kupujetet tuhle kosmetiku?? Slyšela jsem o ní, ale zatím jsem naní nikde nenarazila :/

Evia šá 27.06.2016

já objednávám přes eshop z pevoniaeshop.cz, mrkněte určitě vás něco zaujme ;)

Ivona Šárka 05.07.2016

Dětskou kosmetiku mají https://www.ageo.cz/kategorie/kosmetika-1 A když si uděláte větší nákup nad 1000kč, tak je doprava zdarma :)

Šárka Ivona 10.07.2016

Dobrý den, děkuji za reakci. Objednala jsem toho hodně do zásoby takže nad tisícovku mi to vyšlo, fakt supr drogerie. Asi tu budu nakupovat častěji :)

Gábina 21.06.2016

E-shop s krásnými věcmi pro holčičky najdete na stránce www.tomelis.cz. I já jsem si tam vybrala řadu věcí z bižuterie. Naše malá se ráda parádí, asi je celá maminka. Někdy se jen tak díváme a radíme se, co se které líbí. Naštěstí mají nízké ceny, tak často něco vyberu pro změnu.

Hanka 25.06.2016

na nessisport jsem taky nakupovala legíny a nemohu si je vynachválit :-)

Terra 25.06.2016

mám doma kosmetiku z nuspring.cz ať už havlíkocu apotheku nebo minus 417, naprostá spokojneost

Corinnee 26.06.2016

Když je řeč o e-shopech, nemáte prosím někdo zkušenost s brumla.cz. Našla jsem tak hezkou teplákovku.

Lída Corinnee 03.07.2016

Já tam čas od času nakupuji, když mají nové zboží. Jako všechno, co mi došlo bylo hezké, mám brumlu docela ráda :)

Markula 26.06.2016

holky díky moc za tip, zrovna hledám nějaké dobré legíny dceři na cyklák, aby jí to nepřekáželo při jízdě na kole :)

klára 26.06.2016

zdravím, kupujete někdo clipy přes internet? Docela bych chtěla nějaké zkusit, ale neváím kde je nejlepší se porozhlédnout

Terka 11.07.2016

Maminky, kde nakupujete bath pro děti? Kde mají velký výběr? =)

Kulíšek Terka 13.07.2016

Dětem jsme teď kupovali školní batohy v obchodě Dětské tašky, v Praze mají prodejnu, kde mají snad největší výběr batohů. Jinde jsem jich pohromadě ani tolik neviděla, takže bylo z čeho vybírat. :-p

Terka Kulíšek 14.07.2016

Děkuji za tip. Koukala jsem na jejich stránky a dost velký výběr. Aleraději skoíčme na prodejnu, ať se to ozkouší, jako boty. :-p

Kulíšek Terka 16.07.2016

Není zač, určitě vyzkoušet rovnou na zádech. :-)

Terka Kulíšek 19.07.2016

Tak jsme byli na prodejně dětskétasky a vybrali jsme nakonec, personál milá a ochotný. :-)

Kulíšek Terka 20.07.2016

Tak to jsem mc ráda, že se podařilo. :-)

Zita 17.07.2016

Dostala jsem doporučení na e-shop www.dixo.cz. Je to obchod pro zkrášlení žen. Nabízí galvanické žehličky na obličej a jiné věci pro péči o pleť! Udělala jsem si radost a mám dobrý pocit, protože už vím, jak na to! Jen krémy nestačí!

Bohdanka 22.07.2016

Zaujal mě ten odkaz, ani jsem nevěděla že nějaký obchod Dětské tašky existuje v Praze? A mají tam jen batohy a aktovky pro malé, nebo i pro větší děti kolem 11 let?

Kulíšek Bohdanka 24.07.2016

Jasně, mají tam i batohy pro větší, ne jenom aktovky. :)

Bohdanka Kulíšek 25.07.2016

Ah, děkuji. Tak to už stojí za to, se tam stavit do těch Dětských tašek.

Kulíšek Bohdanka 25.07.2016

Určitě, ne jenom kvůli batohům, ale i dalším potřebám. :)

Bohdanka Kulíšek 05.08.2016

Tak jsme obchod Dětské tašky našvtívili a už nakoupili vše potřebné na září. Je to fájn, žže tam mají, jak pro malé tak i větší děcka. <3

Jitka Bohdanka 10.08.2016

Znáte někdo e-shop s doplňky stravy Erectan. Chci chlapovi koupit na podporu erekce tablety a slyšela jsem, že je účinný a navíc se nemusí kupovat na recept. Děkuji za odpověď!

Zuza 01.08.2016

dobrá a kvalitní znacka je Die Spiegelburg a co tak koukám, tak na detsketasky.cz ji mají. zasla bych se na to mrknout.

Zuza 01.08.2016

dobrá a kvalitní znacka je Die Spiegelburg a co tak koukám, tak na detsketasky.cz ji mají. zasla bych se na to mrknout.

Zuza 01.08.2016

dobrá a kvalitní znacka je Die Spiegelburg a co tak koukám, tak na detsketasky.cz ji mají. zasla bych se na to mrknout.

Zuza 01.08.2016

dobrá a kvalitní znacka je Die Spiegelburg a co tak koukám, tak na detsketasky.cz ji mají. zasla bych se na to mrknout.

Zuza 01.08.2016

dobrá a kvalitní znacka je Die Spiegelburg a co tak koukám, tak na detsketasky.cz ji mají. zasla bych se na to mrknout.

Julča 11.08.2016

Poradíte kde se dá levně nakoupit káva a čaje?

Koko Julča 13.08.2016

Ahoj,zkus zaakcniceny.cz tady je káva, čaje a nápoje dost často v akci a za výhodný ceny

Julča Koko 15.08.2016

To neznám ale určitě se podívám, děkuji :-)

karol4 Julča 16.08.2016

pokud hledáš kvalitní čaje či kávu, zkus Oxalis sypané čaje - zelené, bílé, černé, Oolongy, kvetoucí čaje. Mají i dobrý sortiment bylinek a kupuji i ovocné čaje či Rooibos. Kávy aromatizované či čisté a 100% Arabika.Navíc 26.8 mají Happy day, takže 10% sleva na vše, ne zlevněné a akční zboží - pro neklubové zákazníky, 20% -pro členy věrnostního klubu

Kamila Koko 17.08.2016

Tady z toho obchodu si taky objednávám!:) Mají suprový ceny na hafo věcíí, v dnešní době je fajn že existuje takový obchod kde můžou i lidé s nižšími příjmy dobře nakoupit:)

Daniela Kamila 22.08.2016

To je jen eshop nebo mají i prodejnu?

Kamila Daniela 26.08.2016

Hele mají i prodejnu ale není příjemný si to takhle nakoupit doma z gauče? :D Včera jsem si objednala v akci gumový medvídky http://www.zaakcniceny.cz/cymes-bobo a spoustu dalších věcí, zbožňuju ten obchod

Berková 22.08.2016

Najde se dlouhovláska s prodlouženými vlasy? Berete příčesky z hotstyle?

Nikouš Berková 24.08.2016

Neberu neobjednávám ale mám zkušenost se salonem co maj,vybírám si příčesky přímo tam a to teda jsem spokojená mooooooooc!!!!!:)

Julka Nikouš 08.09.2016

Byla jsem v salonu na prodloužení jednou, a doma mám 4 sady příčesků z www.hotstyle.cz a vřele doporučuju

Berková Nikouš 20.09.2016

Zdravíčko, nakonec jsem se rozhodla pro clip in tak se mi až do salonu chodit nechtělo, objednala jsem jednu sadu a už mi i dorazila domů. Naprostá parááda!!! Sem spokojenáá

Kloe Berková 22.09.2016

@Berková -Jak dlouho trvalo než vám příčesky přišly od objednání???

Berková Kloe 24.09.2016

Do dvou dnůů byly příčesky pěkně u mě doma!! :)

Kloe Berková 26.09.2016

Opravdu? Tak to je úžasný hned zítra objednám ať jsou příčesky co nejdřív doma:)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat