Diskuse na téma Eshop na psí granule

15. 09. 2022 | Prosím o radu

Kupujete někdo psí granule po netu?

Vanda 12.07.2023

Ano jedině. Dlouho jsme hledali opravdu kvalitní granule a u nás zvítězily tyto https://rawbark.cz/sestavit-krmivo/. Granule si sestavíte na míru Vašeho pejska, mají i skvělé pamlsky, lososový olej. 50% masa na váhu granulí. bez kostní moučky a pouze z kvalitních surovin od českých farmářů.

Markýtka Vanda 18.07.2023

O těch jsem slyšela něco na facebooku. A docela sem i i líbily podle reklamy. Takže jsou i pro alergiky nebo kastráty? Jak velké mají balení prosím?

Vanda Vanda 26.07.2023

Můžete si vzít testovací 4 Kg balení, pak mají 10 a 18 Kg. :) Ano dělají pro všechny možné tipy. V dotazníku jen uvedete alergie, či je kastrovaný, jak je pohyblivý a jiné a podle toho Vám jsou vybrány granulky. :) Složení je fakt výborný. :)

Denisa 15.01.2023

Kupuju granule jenom přes internet a to konkrétně přes kralovstvikrmiv.cz a to od Slovakia Farma.

Leňulka 21.10.2022

berete na marppetfood.cz i konzervy a pamlsky?

lena Leňulka 22.11.2022

jojo, beru tam oboje a jsme spokojeni

Gerda Leňulka 23.11.2022

Koukám na ty stránky a brala jste tam i třeba pro kočky? Nebo výhradně jen pro psy?

Danka Leňulka 05.12.2022

nemáte tam někdo zkušenost i s konzervama? Ráda bych vzala granule, konzervy a pamlsky na jednom místě

Pavla 21.09.2022

Jasně, já beru z obchodu www.marppetfood.cz, určitě vyzkoušejte

Sandra Pavla 19.10.2022

jaké tam prosím berete? Mám na myslí jakou přichuť, zda jste třeba vyzkoušela více a která nejvíce pejskům chutná? My bereme stále krůtu, ale už bych třeba u této značky vyzkoušela i něco jiného.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat