Diskuse na téma Eshop na psí granule

15. 09. 2022 | Prosím o radu

Kupujete někdo psí granule po netu?

Vanda 12.07.2023

Ano jedině. Dlouho jsme hledali opravdu kvalitní granule a u nás zvítězily tyto https://rawbark.cz/sestavit-krmivo/. Granule si sestavíte na míru Vašeho pejska, mají i skvělé pamlsky, lososový olej. 50% masa na váhu granulí. bez kostní moučky a pouze z kvalitních surovin od českých farmářů.

Markýtka Vanda 18.07.2023

O těch jsem slyšela něco na facebooku. A docela sem i i líbily podle reklamy. Takže jsou i pro alergiky nebo kastráty? Jak velké mají balení prosím?

Vanda Vanda 26.07.2023

Můžete si vzít testovací 4 Kg balení, pak mají 10 a 18 Kg. :) Ano dělají pro všechny možné tipy. V dotazníku jen uvedete alergie, či je kastrovaný, jak je pohyblivý a jiné a podle toho Vám jsou vybrány granulky. :) Složení je fakt výborný. :)

Denisa 15.01.2023

Kupuju granule jenom přes internet a to konkrétně přes kralovstvikrmiv.cz a to od Slovakia Farma.

Leňulka 21.10.2022

berete na marppetfood.cz i konzervy a pamlsky?

lena Leňulka 22.11.2022

jojo, beru tam oboje a jsme spokojeni

Gerda Leňulka 23.11.2022

Koukám na ty stránky a brala jste tam i třeba pro kočky? Nebo výhradně jen pro psy?

Danka Leňulka 05.12.2022

nemáte tam někdo zkušenost i s konzervama? Ráda bych vzala granule, konzervy a pamlsky na jednom místě

Pavla 21.09.2022

Jasně, já beru z obchodu www.marppetfood.cz, určitě vyzkoušejte

Sandra Pavla 19.10.2022

jaké tam prosím berete? Mám na myslí jakou přichuť, zda jste třeba vyzkoušela více a která nejvíce pejskům chutná? My bereme stále krůtu, ale už bych třeba u této značky vyzkoušela i něco jiného.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat