Diskuse na téma Vrásky

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopustit na Lasocare Smaragd, dostala jsem ho na Vánoce a i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže, byla jsem mile překvapena. Ale zajímaly by mě ještě i jiné, pro mě neobjevené, přípravky :-)

Kely 23.09.2015

Ja mam doma od tehle znacky opalovaci kremy a ustni vodu a jsem s ni spokojena, az dojde budu objednavat zase..:-)

Gabuška 24.09.2015

Konatovka podívej se na to amaryllis.cz a zkus si domluvit třeba nějakou konzultaci, já si myslím, že to určitě půjde.

Fantaska 26.09.2015

Já si třeba myslím, jak to tady čtu, že by ti mohl pomoct ten přístoj mezotherm, ale je pravda, že by se to chtělo asi poptat osobně :)

Gabuška 29.09.2015

Ten mezotherm je opravdu dobrý přístoj a ani jsem nevěděla, že ho mají v tom Amaryllis centru.

Gabuška 30.09.2015

Ale to amaryllis je podle mě dobré ve více směrech, mají velkou nabídku služeb, taky super personál, nebo aspoň ten co jsem tam byla já byl super.

Lenka 04.10.2015

Naší mamce jsme k 50tinam objednali proceduru u pani Páralové, ma kliniku v Praze, jde tam v listopadu tak jsem na ni zvedava jak to mamina zvladne

Burka 06.10.2015

A co presne to je za proceduru? Nikdy ji na vrasky zadny kremy nezabraly nebo je vubec nezkousela?

Nela Nel 14.10.2015

Na vrasky jsem si ted poridila tuhle emulzi na vrasky od znacky bioapta a jsem s ni spokojena

Maruna10 19.10.2015

Já jsem koupila mamce ošetření vrásek rázovou vlnou a ty výsledky byly úžasné.

Marketka15 20.10.2015

Holky nebo ženy jak jste byly v tom amaryllis.cz, tak jak tam postupovali?

Gabuška 22.10.2015

Jak jsem tam byla, tak první jsme se domluvili a konzultovala jsem své problémy s odoborníky. Oni mi navrhli to nejlepší řešení k řešení mého problému.

Marketka15 23.10.2015

A teprvé poté jsi šla na nějaký ten zákrok?

Zuzana 23.10.2015

Nela Nel: Vazne ti zabral? Jak dlouho si ho pouzivala? Chci zkusit neco noveho, ty kremy z drogerek jsou na nic

Gabuška 25.10.2015

Chtěla jsem si to sama doma trošku projít a popřemýšlet. Poté jsem postoupila zákrok a ještě mi poradili jak se doma sama starat o pleť.

Gabuška 26.10.2015

Ano az pote, je lepsi to predem s nekam probrat co se tim zabyva každý den a vi o cem mluvi

Marketka15 27.10.2015

Děkuji za vysvětlení, právě bych chtěla jít nebo spíše si i přeji jít na zákrok, který mi odstraní vrásky, ale pořád váhám a trošku se toho i bojím

Martina 04.11.2015

A kremy ti nezabiraji ze premyslis uz o tomhle zakroku?

Marketka15 05.11.2015

Moc ne prave a chci mit uz konecne rychly vysledek, coz u kremu moc nedocilim

Karlo 23.11.2015

Tak to chce nejakeho odbornika aby vam s tim pomohl, o tom jste nepremyslela?

Marketka15 14.12.2015

Ale ano take jsem o tom premyslela, jen nemam v okoli nekoho kdo by s tim mel zkusenosti a nekoho dobreho mi doporucil


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat