Diskuse na téma dieta

18. 09. 2022 | Prosím o radu

Zkoušeli jste nějakou dietu která vám pomohla k hubnutí? A doporučili byste ji?? ráda vyzkouším cokoliv, potřebuju nějaké to kilo shodit. Budu ráda za tip :-)

Katka 21.01.2024

Za mě doporučím cvičení a vyváženou stravu, možná to nechcete slyšet, ale je to jediná udržitelná forma hubnutí. Já jsem začínala teda taky na různých dietách, ale jenom mě to vytrestalo. Chodím 2× týdně do fitka do zone4you v Brně a do toho jím hodně bílkovin, bez pečiva, sladkého. Když mám chuť, dám si proteinový mugcake. Dá se jíst pestře i bez cukru.

Alena Katka 23.01.2024

A jaký dny chodíš, já úterý. To se tam asi možná potkáváme :D Jinak zonko je srdcovka, chodím už nějakej pátek a moc ráda, i když je to někdy dřina :)

adinka88 Katka 24.01.2024

No já pondělí a čtvrtek, takže se asi mineme. Ale jinak souhlasím, chodím tam od té doby, co jsem začala na výšce, to už je nějakej rok :D Ty chodíš na stroje nebo na lekce?

LenkaV Katka 26.03.2024

Tam to znám, chodíme tam do wellness, koukáme na lidi co jdou hotový z posilky :D Ale ne, taky chodím na jogu, takže se uplně neflákám :D Mám to tam ráda.

Sára 28.09.2022

Není vůbec zač:-) věřím že ti to pomůže opravdu při hubnutí :-)

Sára 19.09.2022

Já si nemůžu vynachválit keto dietu, je skvělá a opravdu účinná:-)

Ellikopecka Sára 25.09.2022

Fakt? Tak to je super.. ráda ji vyzkouším, která je to ? Je jich na trhu spoustu..

Sára Sára 26.09.2022

Je to tady tato https://www.ketodiet.cz/ kterou mám a je fakt senzační.. zkouším ten dietní plán a opravdu jdou výsledky už znát:-)

Ellikopecka Sára 27.09.2022

Tak to moc děkuji za tip, už jsem na to koukala a vypadá to opravdu dobře:-) jestě jednou moc díky za ketodiet tip.. ráda to vyzkouším :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat