Diskuse na téma Svatební oznámení

30. 09. 2022 | Prosím o radu

Ahoj všem, kde jste si prosím nechávali dělat svatební oznámení? Začaly jsme to teď řešit a tak nějak nemůžu nikde narazit na to co jsem si představovala, takže budu ráda za tipy, díky moc :)

Šárka T. 30.10.2022

A na co jste si to oznámení nechali natisknout? Mně se moc líbí že to dělají i na dřevo, to mi přijde fakt originální :-)

Kristýna 18.10.2022

Podívejte se na https://svatbomilka.cz/ můžu je opravdu doporučit. Měli jsme od nich oznámení a jmenovky, menu atd. a všechno nám udělali rychle a přesně tak, jak jsme chtěli. Podle mě mají moc hezký a moderní designy plus si můžete vybrat ze spousty materiálů na který to chcete ;-)

Tana Kristýna 21.10.2022

Moc se mi líbí co tam mají, hlavně ten design obecně mají parádní, přesně něco takovýho jsem hledala, díky :)

Kristýna Kristýna 26.10.2022

Tak jsem ráda že jsem dobře poradila, nám se právě taky líbilo že je to moderní a má to styl :-)

AndreaK Kristýna 27.10.2022

Koukám že se dá vyrobit si u nich i vlastní návrh, to je skvělý protože já jsem hrozně vybíravá a na všem si vždycky něco najdu takže si to konečně můžu udělat přesně tak jak chci :-)

Kristýna Kristýna 29.10.2022

No vidíš :-) mají to fakt dobře vymyšlený, je vidět že opravdu myslí na všechno :-)

Klára 16.10.2022

Připojím se, taky vybírám a chtěla bych něco originálního a vkusnýho tak budu ráda za vaše zkušenosti :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat