Diskuse na téma Astrid Bioretinol

Zdravím, holky poradíte - dneska jsem se dívala v drogerce na kosmetiku Astrid a jejich novou řadu s Bioretinolem a zkusila bych ji. Nemáte už někdo tuto řadu vyzkoušenou?

Maslinka 16.11.2022

Holy, tady mají tuto řadu zrovna v akci https://www.tetadrogerie.cz/eshop/vysledky-vyhledavani?searchtext=astrid%20bioretinol

Ella789 11.11.2022

Holky, napíšete mi kde bych tuto řadu od Astrid mohla objednat na internetu, poradíte?

Maslinka 08.11.2022

Já mám od Astrid sérum s Bioretinolem a je výborné. Obsahuje komplex vitamínů, skvěle hydratuje a vyhlazuje vrásky - za mě TOP.

Denisa5 03.11.2022

Já už mám z této řady sérum a denní krém a je fakt skvělá. Dlouho jsem nad kosmetikou s retinolem uvažovala, ale vše mi přišlo drahé. Značka Astrid je naštěstí za rozumné ceny. Tato řada krásně vyhlazuje vrásky, dobře hydratuje - pleť je zářivá a vitální.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat