Diskuse na téma Bejvalka

Zdravím všechny přítomné :) Myslím, že je hodně žen, které se ve vztahu potýkaly s pojmem ,,bejvalka'' . Před nedávném jsem začala chodit s klukem, který je naprosto skvělý, doposud žádný problém. Až zničehonic po dlouhé době potkal svoji bejvalku, s kterou už není více jak rok. Byli spolu přibližně 2 roky a plánovali si kompletně celý život. Ona mu ale strašně moc ublížila, ranila, 2x se k sobě vrátili, ale neklaplo to z nějakého důvodu. A ona mu po tom setkání začala vypisovat. A ten můj přítel teď zjistil, že k ní vlastně ještě něco cítí a to nejen nenávist, takže teď neví co chce. Požádal mě o pauzu, že spolu stále chodíme, ale že sa teď nebudeme stýkat, aby měl čas a prostor na promyšlení, s kým vlastně chce být. Tak a proto sem píšu, aby mi zkusil někdo třeba poradit, nějaký názor, jak sa mám zachovat či postupovat. Předem děkuji

Renda 28.12.2016

Vykašli se na něj okamžitě! Už s ni i sexuje ale sám tě má jako pojistku co kdyby mu zase ublížila...... Jak se stýká kdokoliv s bejvalkou/ bývalým a nemůžou bez sebe být ať jdou k sebe stejně vzdy na tom budou hůř vzdy než předtím ale to už Tebe bude jedno už budeš mít chlapa který ví co a koho chce.

Laugher 03.01.2017

Já bych tak rychlé závěry jako ukončování vztahu rozhodně nedělala. Spíš bych si o tom v klídku a pohodě promluvila. Aspoň zjistíš, na čem vlastně jste


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

14 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:56
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:49
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:46

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat