Diskuse na téma Dopňky stravy

Dobrý den má někdo doma a je spokojený s tímto doplňkem? https://www.neozen.cz/vlasy-nehty-a-kuze/

Pája 31.05.2023

Chtěla bych pro děti nějaký kvalitní a přírodní doplněk na podporu imunity, můžete doporučit něco co se vám osvědčilo?

Dianadia Pája 28.09.2023

Podívejte se na houbicky.eu mají kvalitní bio produkty z medicinálních hub vhodné i pro děti, osobně nedám dopustit na Reisi ;)

Alizee Pája 16.10.2023

A užíváš tu reishi v téhle formě kapslí https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ pro mě by to bylo asi nejjednodušší a líbí se mi taky, že to mají nejen přírodní ale i zpracované tak aby to bylo co nejvíc vstřebatelné, to jsem u jiných takových doplňků neviděla.

Denisa Nov 26.04.2023

Osvědčilo se vám něco na zničené a padající vlasy? Mám s tím už dlouho problém a nic mi zatím nepomohlo z toho co jsem vyzkoušela

klárka9 31.03.2023

Já jim dávám takový bylinkový sirup na podporu imunity, má kvalitní složení a moc jim chutná :)

Valerka 28.03.2023

A co něco co pomůže na slabé a lámavé vlasy, hodně mi vypadávají a už opravdu nevím co s tím…

Karolína Valerka 29.03.2023

Doporučuju zajít na trichologické vyšetření, abys zjistila kde je problém, mně to pomohli vyřešit na Clinical Hair & Health.

Valerka Valerka 30.03.2023

Aha to jsem nevěděla že se na to takhle i někde specialuzují, jak přesně to tam řešili?

Karolína Valerka 31.03.2023

Základ je to trich.vyšetření tím zjistí kde je problém a podle toho začneš užívat léčivou kúru.

Majinka 27.02.2023

A co dáváte dětem na podpoření imunity? Nejlépe něco přírodního, díky :-)

Renča Majinka 28.02.2023

Taky bych něco takovýho chtěla, tak jestli máte něco opravdu ověřenýho sem s tím :)

anastaziaa 27.01.2023

Já pravidelně užívám https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-700mg-90-kapsli/ magnésium je důležité pro celkové posílení těla a jeho obranyschopnost.

Adéla anastaziaa 28.01.2023

Děkuju za radu, podle toho co tam píšou se mi to líbí takže ho hned objednávám.

anastaziaa anastaziaa 29.01.2023

Já se cítím o hodně líp co ho užívám, je opravdu kvalitní a dobře se vstřebává.

miška4 31.12.2022

Já každý den piju nápoj z čerstvé spiruliny SpirAlps. Spirulina je výborný zdroj bílkovin, aminokyselin, železa, betakarotenu atd. Nejen že podporuje imunitu, detoxikuje, pomáhá s hojením, podporuje pohyb střev takže pomáhá se zažíváním a očistou atd. a mně se opravdu konečně co jí piju srovnalo zažívání :))

Sabina miška4 31.12.2022

Jee to se mi moc líbí podle toho co o tom čtu, hned si objednávám jedno balení tak jsem zvědavá jak to bude chutnat..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat