Diskuse na téma Dopňky stravy

Dobrý den má někdo doma a je spokojený s tímto doplňkem? https://www.neozen.cz/vlasy-nehty-a-kuze/

Pája 31.05.2023

Chtěla bych pro děti nějaký kvalitní a přírodní doplněk na podporu imunity, můžete doporučit něco co se vám osvědčilo?

Dianadia Pája 28.09.2023

Podívejte se na houbicky.eu mají kvalitní bio produkty z medicinálních hub vhodné i pro děti, osobně nedám dopustit na Reisi ;)

Alizee Pája 16.10.2023

A užíváš tu reishi v téhle formě kapslí https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ pro mě by to bylo asi nejjednodušší a líbí se mi taky, že to mají nejen přírodní ale i zpracované tak aby to bylo co nejvíc vstřebatelné, to jsem u jiných takových doplňků neviděla.

Denisa Nov 26.04.2023

Osvědčilo se vám něco na zničené a padající vlasy? Mám s tím už dlouho problém a nic mi zatím nepomohlo z toho co jsem vyzkoušela

klárka9 31.03.2023

Já jim dávám takový bylinkový sirup na podporu imunity, má kvalitní složení a moc jim chutná :)

Valerka 28.03.2023

A co něco co pomůže na slabé a lámavé vlasy, hodně mi vypadávají a už opravdu nevím co s tím…

Karolína Valerka 29.03.2023

Doporučuju zajít na trichologické vyšetření, abys zjistila kde je problém, mně to pomohli vyřešit na Clinical Hair & Health.

Valerka Valerka 30.03.2023

Aha to jsem nevěděla že se na to takhle i někde specialuzují, jak přesně to tam řešili?

Karolína Valerka 31.03.2023

Základ je to trich.vyšetření tím zjistí kde je problém a podle toho začneš užívat léčivou kúru.

Majinka 27.02.2023

A co dáváte dětem na podpoření imunity? Nejlépe něco přírodního, díky :-)

Renča Majinka 28.02.2023

Taky bych něco takovýho chtěla, tak jestli máte něco opravdu ověřenýho sem s tím :)

anastaziaa 27.01.2023

Já pravidelně užívám https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-700mg-90-kapsli/ magnésium je důležité pro celkové posílení těla a jeho obranyschopnost.

Adéla anastaziaa 28.01.2023

Děkuju za radu, podle toho co tam píšou se mi to líbí takže ho hned objednávám.

anastaziaa anastaziaa 29.01.2023

Já se cítím o hodně líp co ho užívám, je opravdu kvalitní a dobře se vstřebává.

miška4 31.12.2022

Já každý den piju nápoj z čerstvé spiruliny SpirAlps. Spirulina je výborný zdroj bílkovin, aminokyselin, železa, betakarotenu atd. Nejen že podporuje imunitu, detoxikuje, pomáhá s hojením, podporuje pohyb střev takže pomáhá se zažíváním a očistou atd. a mně se opravdu konečně co jí piju srovnalo zažívání :))

Sabina miška4 31.12.2022

Jee to se mi moc líbí podle toho co o tom čtu, hned si objednávám jedno balení tak jsem zvědavá jak to bude chutnat..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat