Diskuse na téma Dárek na vánoce

11. 12. 2022 | Prosím o radu

Hledám nějaký zajímavý dárek pro muže.. Co jste kupovali na vánoce vy? Třeba mi dáte nějaký dobrý tip :-) :-)

anastaziaa 17.12.2022

Tak koukněte na https://www.rootyrug.cz/ je to kobereček který nahrazuje chůzi po přírodním povrchu a tím stimuluje chodidla a pomáhá tak řešit ploché nohy, vbočený palec, podporuje správné prokrovování, držení těla atd. Je to česká výroba a vypadá moc hezky i jako doplněk. My ho máme doma a koupila jsem ho teď i našim na vánoce :)

Dominika anastaziaa 18.12.2022

To mi přijde úplně super :) ještě jsem nic takovýho neviděla, děkuju za tip :)

Simča 15.12.2022

A co takhle něco pikantnějšího? :-) Má rád chilli?

MartaJane Simča 17.12.2022

To mě zajímáá o co jde? Ano chilli má rád :-)

Simča Simča 18.12.2022

Můj přítel miluje chilli a všechno pálivé, takže dárek pro něho byl letos jasný :-) Našla jsem zajímavý eshop a to tento https://www.thechillidoctor.cz/ je to pro milovníky chilli jako dělané :-) Tak se tam koukni, třeba tě tam něco zaujme :-)

MartaJane Simča 19.12.2022

Dost zajímavý eshop, mají tam celkem zajímavé věci :-) Moc ti děkuju za tip na thechillidoctor.cz :-) :-)

Kamila 12.12.2022

Já budu ráda za nápad co koupit bratrovi a jeho rodině pod stromeček, díky za reakce :-)

Šárka L. Kamila 13.12.2022

Tak to se připojím, taky přemýšlím co koupit sestře s manželem, mají kluka na prvním stupni a chtěla bych jim koupit něco užitečnýho domů.

Tana 12.12.2022

Podívej se na nejkufry.cz já jsem tam manželovi vybrala stylový batoh a peněženku :)

Danka Tana 13.12.2022

Ten batoh není vůbec špatný nápad, díky za inspiraci :-)

Tana Tana 16.12.2022

Ráda jsem poradila, hlavně jestlis něco vybrala :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:34
192 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:24

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat