Diskuse na téma Dárky

11. 12. 2022 | Prosím o radu

ahojaa.. Máte už všechno nakoupené na vánoce??? Já si nevím rady s dárkem pro neteř 14 let.. Čím bych jí mohla udělat radost?? Nenapadá vás něco?

miška4 12.12.2022

Já jsem vybrala dceři moc hezký batůžek s její oblíbenou postavičkou tady https://www.nejkufry.cz/ tak koukni, myslím že by to určitě udělalo radost i tvojí neteři ;)

Hanča miška4 13.12.2022

To je dobrej tip, už tam mám jeden vyhlídnutej :)

miška4 miška4 16.12.2022

No super tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila :)

Paťa 12.12.2022

Mně teď hodně zaujal kobereček rootyrug.cz vyrábí ho česká firma, nahrazuje chůzi po přírodním povrchu a tím řeší ploché nohy, vbočený palec, špatné držení těla a celkově ulevuje od bolavých nohou atd atd. Moc se mi líbí jak to vypadá a že to takhle pomáhá tak ho chci koupit bráchovi domů protože synovec má problémy s plochýma nohama a věřím že i doma to všichni užijou po celým dni v práci na nohou.

nanna Paťa 13.12.2022

To vypadá jako opravdu dobrá pomůcka a navíc i stylová, to by se nám hodilo domů…děkuju za tip :)

Paťa Paťa 17.12.2022

Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila. Jsem taky zvědavá co na to brácha řekne, mně to přijde super :-)

Hanik L. Paťa 18.12.2022

Tak potom dejte vědět jak se to osvědčilo, já bych ho potom taky koupila

Marcela 15.12.2022

A co třeba nějaká pěkná stylová bezdrátová sluchátka ? :-) Třeba by se jí to líbilo...

MartaJane Marcela 16.12.2022

To je zajímavý nápad:-) To mě zaujalo.. A nevíš kde bych nějaké dobré mohla někde sehnat?

Marcela Marcela 18.12.2022

Jasně.. Koukni se na https://www.carneo.cz/ mají tam úžasný výběr:-) Já jsem si tam kupovala smart hodinky :-)

MartaJane Marcela 19.12.2022

Moc díky za tip.. Kouknu tam určo :-))

Petra 20.12.2022

Mám neteř v podobném věku a ta hrozně ráda vyrábí, tak jsem jí koupila sadu na vytvoření odlitku. Zkus se na to podívat. Mají to na vzpominkovyodlitek.cz :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat