Diskuse na téma Clip-in vlásky

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Patricie 04.10.2019

Markule já mám moc dobrou zkušenost s Clipinhair. Vlasy mi odtud přišly vždycky ve skvělé kvalitě a několikrát mi s výběrem poradili

Ladislava Patricie 20.10.2019

Patricie a prodlužujete pomocí clip in?

Patricie Ladislava 02.11.2019

Momentálně ano ale zkoušela jsem už i jiné metody prodloužení

Markule 30.08.2019

Dobrý den, chci se zeptat jestli víte, kde objednat clipy? Máte vyzkoušenou nějakou stránku, kde mi i poradí? Vůbec se v tom nevyznám, ale ráda bych si prodloužila vlasy.

Natka Markule 26.09.2019

Jestli potřebuješ poradit, tak se určitě podívej na www.clip-vlasy-levne.cz a když jim napíšeš na ten jejich mail co mají v kontaktech, tak tam už tě paní navede a pomůže s čím budeš potřebovat :)

Vanesa 19.08.2019

Chci si prodlužovat jenom pomocí clip in, ale nevím jestli si to zvládnu nasadit... Stačí k tomu návod? Nebo je lepší jít do salonu aby mi ukázali jak na to?

Editka 31.07.2019

Mě nikdy nezklamaly vlásky odtud https://www.clipinhair.cz/

Debi Editka 05.08.2019

Editko který typ prodloužení tu objednáváte a jakou dýlku?

Mirka 27.06.2019

Záleží odkud si vlasy objednáš no. Ne všude je dobrý servis a když si s něčím nevíš rady, tak máš prostě smůlu :/. Nejvíc spokojená jsem byla s eshopem www.clip-vlasy-levne.cz protože při mém dotazu ohledně barvy mi byla nabídnuta pomoc s výběrem, což jsem jakok začátečník velmi ocenila, takže jsem si vlasy objednala odsud.

Kleris 28.03.2019

Zdravím, tak mě zajímá zda máte vyzkoušenou stránku na prodloužení vlasů? Chci dlouhé vlasy a slyšela jsem, že je to dobrý a jednoduchý způsob jak na to. Máte radu děkuji.

Tera 10.02.2019

Holky jak se udržují clipy? A máte stránky na kterých si objednáváte? Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, mám dost nekvalitní vlasy a chtěla bych dlouhé. Tak mě zajímá zda máte už zkušenosti s tím.

Markéta 22.01.2019

Co by tě konkrétně zajímalo ? V listopadu jsem si od nich kupovala vlasy :)

Bára 17.01.2019

Čau holky, mám problém... toužím po dlouhých vlasech, ale nechtějí narůst. Když už se mi to trochu povede, tak jsou nekvalití, třepí se, lámou se... Uvažuji nad prodloužením. Má s tím už někdo zkušenosti? Díky moc za info!

Běta 09.01.2019

Já si nejraděj prodlužuju vlásky z clipinhair

Violet Běta 14.01.2019

Ahojky. Z čeho ty jejich vlasy k prodloužení jsou?

Běta Violet 19.01.2019

Já si u nich objednávám clip in z pravých lidských vlasů . Jsou kvalitní, dlouho mi vydrží a můžu si je případně i nakulmovat když chci

Violet Běta 23.01.2019

A když si je připevníte, tak drží dobře?

Běta Violet 25.01.2019

Pokud jsou dobře připevněné, tak jasně že drží a vydrží fakt hodně :)

Běta Violet 28.01.2019

Když si je nasadím tak mi drží dobře, nikdy se mi nestalo že by mi to padalo nebo tak

Hanina 03.01.2019

Ahojte, slyšela jsem o stránkach www.vlasy-k-prodlouzení.cz. Máte nějakou zkušenost s těmito stránkami?Já mám dost lámavé vlasy a byla bych ráda kdyby mě aji poradili co a jak, děkuju za odpověď

Klára Hanina 08.01.2019

Ajoj, já jejich stránku zkusila. Já chtěla prodloužit vlasy, tady mě i poradili. Jak cena, tak taky dodání bylo velice rychlé i aplikace je jednoduchá, fakt doporučuji za mě.

Elen 27.12.2018

Já jsem byla moc spokojená s clipama z clip vlasy levně. Mají hodně velký výběr barev a hlavně mají i přírodní vlasy a za moc pěknou cenu.

Patricie 13.12.2018

Alžběto za jak dlouho vám chodí odtud objednávka? Myslíte že když objednám ted tak že do Vánoc ještě stihne přijít?

Alžběta Patricie 18.12.2018

Mě chodí objednávka odtud vždycky do těch 24 hodin, zatím se mi nestalo že by přišla později

Patricie Alžběta 22.12.2018

Děkuji, už mám sadu doma. Jsem ráda že to stihlo přijít do Vánoc

Zezule Patricie 29.12.2018

Taky objednávám clip in sady na Hotstyle.cz, za sebe můžu doporučit

Henrieta Zezule 01.01.2019

Upravujete si ty clip in sady z Hotstyle nějak tepelně?

Alžběta 26.11.2018

Romčo s tímto eshopem zkušenost nemám, ale vlastním doma několik sad odtud https://www.hotstyle.cz/ a s těmi jsem maximálně spokojená

Romča32 22.11.2018

Ahoj, po porudu mám hodně nekvlalitní vlasy. Prostě mi nechtěj narůst. Hledala jsem, co s tím a přemýšlela jsem nad prodložením. Přemýšlela jsem konkrétně nad vlasy k prodloužení.cz. Vaše zkušenosti?

Silvie 25.10.2018

Ono jsou ty eshopy hodně podobné, ale veliký rozdíl je v jednání. Super zkušenost mám s clip vlasy levně kde mi dokonce po mailu pomáhaly s výběrem toho správného odstínu takže za mě velká spokojenost.

Romana Silvie 20.11.2018

Jaký materiál sis objednávala jestli se můžu zeptat ? Dají se ty umělé vlasy fénovat nebo žehlit ?

Naty 30.11.2016

Joo taky jsem neco takoveho mela, nevim mamka mi to kupovala na rosenpharma.cz, tak je tosti mozny ze to kolagen taky obsahovalo

Kaja 28.11.2016

To se hned pozna rozdil ze, ja jsem ho taky na sobe videla po tom co jsem par mesicu brala kolagen, uzasna vecicka jako doplnek.

Naty 26.11.2016

Nepotrebuji, mam svoje, ale take je trochu podporuji doplnky stravy aby byli silnejsi a vypadali krasne

radka 31.05.2016

zdravim holky, odkud máte clipy? Moc se mi to líbí, ale nějak nevím, odkud by bylo nejlepší si je objednat...

jitu radka 31.05.2016

mám clipy z clip-in-vlasy.eu a jsem s nimi moc spokojená, vřele doporučuju <3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat