Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Móda pro boubelky

KatMarkova 19. 01. 2013

Ahoj, neviděly jste někde nějaké stylingové tipy, jak se oblékat, když jste trošku při těle? Díky! :)

Neregistrovaná/ý - MajkaPL

7. 11. 2016

Ahoj, já kupuji své mamince, která má velikost 48 oblečení na www.petrklic.cz, je to česká značka. Mají tam moc pěkné věci. Maminka je z nich vždy nadšená. Zkuste se kouknout, myslím, že si určitě něco vyberete.

Neregistrovaná/ý - Silva

11. 10. 2016

Tak si musi dobre vybtra kam nakoupit, my s maminou jezdime nakupovat k rakouskym hranicim do nakupniho strediska a ona si tam vzdy vybere

Neregistrovaná/ý - ema

8. 9. 2016

Jo jo vecna starost nasi maminy :-(

Neregistrovaná/ý - Nelina

25. 9. 2015

Neměli tam ted nejakou velkou akci s Leošem Marešem? Nekde jsem nato zahledla reklamu

Neregistrovaná/ý - Maky

15. 9. 2015

Ahoj, tenhle probem jsem resila dosti dlouho, zacali jsme jezdit do freeport.cz je to kousek od Rakouskych hranic, nakoupim tam na sebe snad uplne vse!

Neregistrovaná/ý - Alina28

24. 9. 2014

Pro ségru k narozkám jsem sehnala nějaké oblečení na answear.cz a od tý doby nakupuje tam. Já mám o něco málo míň než ona a taky tam nakupuju, mají prostě oblečení na každého :)

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Salát se sojovými lusky

Salát se sojovými lusky

18 hlasů
55min 601 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Plněné krůtí maso

7 hlasů
2h a 20min 467kJ 140 Kč

Krůtí stehno plněné rozinkami a kari pastou.

Pastinákový krém

2 hlasy
55min 325kJ 65 Kč

Krémová polévka z pastináku a brambor.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více