Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Móda pro boubelky

KatMarkova 19. 01. 2013

Ahoj, neviděly jste někde nějaké stylingové tipy, jak se oblékat, když jste trošku při těle? Díky! :)

Neregistrovaná/ý - MajkaPL

07.11.2016

Ahoj, já kupuji své mamince, která má velikost 48 oblečení na www.petrklic.cz, je to česká značka. Mají tam moc pěkné věci. Maminka je z nich vždy nadšená. Zkuste se kouknout, myslím, že si určitě něco vyberete.

Neregistrovaná/ý - Silva

11.10.2016

Tak si musi dobre vybtra kam nakoupit, my s maminou jezdime nakupovat k rakouskym hranicim do nakupniho strediska a ona si tam vzdy vybere

Neregistrovaná/ý - ema

08.09.2016

Jo jo vecna starost nasi maminy :-(

Neregistrovaná/ý - Nelina

25.09.2015

Neměli tam ted nejakou velkou akci s Leošem Marešem? Nekde jsem nato zahledla reklamu

Neregistrovaná/ý - Maky

15.09.2015

Ahoj, tenhle probem jsem resila dosti dlouho, zacali jsme jezdit do freeport.cz je to kousek od Rakouskych hranic, nakoupim tam na sebe snad uplne vse!

Neregistrovaná/ý - Alina28

24.09.2014

Pro ségru k narozkám jsem sehnala nějaké oblečení na answear.cz a od tý doby nakupuje tam. Já mám o něco málo míň než ona a taky tam nakupuju, mají prostě oblečení na každého :)

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Pečený halibut

Pečený halibut

14 hlasů
25min 563 kJ 520 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový salát

14 hlasů
25min 427kJ 59 Kč

I květák dokáže být velice chutnou ingrediencí na příp...

Treska s rajčaty

0 hlasů
60min 414kJ 290 Kč

Jednoduché,rychlé a hlavně zdravé .

Poradny

Nesouhlasím s rozhodnutím soudu o výživném, co dělat?

Pěkný den i Vám, jak jsem pravděpodobně uvedla v některé ze svých předchozích odpovědí, tabulky M... Více

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více