Diskuse na téma Móda pro boubelky

19. 01. 2013 | Móda

Ahoj, neviděly jste někde nějaké stylingové tipy, jak se oblékat, když jste trošku při těle? Díky! :)

Alina28 24.09.2014

Pro ségru k narozkám jsem sehnala nějaké oblečení na answear.cz a od tý doby nakupuje tam. Já mám o něco málo míň než ona a taky tam nakupuju, mají prostě oblečení na každého :)

Maky 15.09.2015

Ahoj, tenhle probem jsem resila dosti dlouho, zacali jsme jezdit do freeport.cz je to kousek od Rakouskych hranic, nakoupim tam na sebe snad uplne vse! :-)

Nelina 25.09.2015

Neměli tam ted nejakou velkou akci s Leošem Marešem? Nekde jsem nato zahledla reklamu

ema 08.09.2016

Jo jo vecna starost nasi maminy :-(

Silva 11.10.2016

Tak si musi dobre vybtra kam nakoupit, my s maminou jezdime nakupovat k rakouskym hranicim do nakupniho strediska a ona si tam vzdy vybere

MajkaPL 07.11.2016

Ahoj, já kupuji své mamince, která má velikost 48 oblečení na www.petrklic.cz, je to česká značka. Mají tam moc pěkné věci. Maminka je z nich vždy nadšená. Zkuste se kouknout, myslím, že si určitě něco vyberete.

Linda 17.05.2022

Zkus kouknout na second hand Genesis jestli ti nevadí oblečení z druhé ruky :)

Danka8 28.07.2023

Já teda vybírám nejradši přímo v obchodech a neobjednávám, potřebuju to vidět velikost i materiál…jsem teď krátce v Praze, můžete poradit vaše oblíbený místa na nákupy? :)

Vanesa1 Danka8 30.07.2023

Připojím se rovnou k tobě. Taky to tady ještě nemám moc prochozený a budu ráda když se podělíte o zkušenosti :-)

Bety-tyna Danka8 25.08.2023

Určitě se zajeďte podívat do https://www.galerieharfa.cz/ já tam chodím moc ráda a když si stáhnete jejich aplikaci tak máte i pěkný slevy :)

Tana Danka8 29.03.2024

Taky tam chodím, mají tam moje nej obchody a vždycky je tam moc příjemně - dobré jídlo, hezké posezení atd.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

21 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:23
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:57

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat