Diskuse na téma Diskuse s levým Twixem a hercem Igorem Chmelou

15. 02. 2013 | Zábava

Populární herec a bavič Igor Chmela, jeden ze čtyř tahounů zábavné Partičky, nemá nouzi o vtipy ani mimo televizní obrazovku. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 17 do 18 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

Pudlik 16.02.2013

Dobry den, pane Chmelo. Moc vam fandim a drzim palce, aby se i dal darilo. Chtela jsem se zeptat, jak se vlastne mate? Dekuji.

Igor.Chmela.Twix Pudlik 06.03.2013

JE TO DOBRÝ, I KDYŽ BY TO MOHLO BÝT LEPŠÍ...ŽE? DÍK ZA OPTÁNÍ.

Denisa 16.02.2013

Dobrý den Igore, ještě jeden dotaz vlastně. V prosinci loňského roku vaše domovské divadlo pořádalo u příležitosti výročí smrti Václava Havla speciální vzpomínkový večer, jehož součástí bylo i scénické čtení Divadlo - příležitost být sám sebou. V té souvislosti mě tedy napadá - kolik ze skutečného Igora Chmely propůjčujete postavám, které v divadelních hrách nebo ve filmech ztvárňujete? Jak moc čerpáte např. z vlastních zkušeností či zážitků? A vztaženo na Partičku, kde byste de facto měli být sami za sebe (nemáte přidělenou žádnou roli, nedržíte se žádného scénáře...) - nakolik je to pravda, nakolik jste při vystoupeních jen Igorem Chmelou? :-) Děkuji a ještě jednou - mnoho úspěchů a radosti ve všem, do čeho se pustíte :-)

Igor.Chmela.Twix Denisa 06.03.2013

NEJDE NEČERPAT ZE SEBE, PŘESTOŽE HRAJETE NĚKOHO JINÉHO. A V PARTIČCE...KDYŽ DOSTANU ZADÁNÍ ZTVÁRNIT NAPŘÍKLAD VIBRÁTOR, PAK MI MŮŽETE VĚŘIT, ŽE JE NESMÍRNĚ OBTÍŽNÉ ZŮSTAT IGOREM CHMELOU.

Zuza 16.02.2013

Co rád jíte a co vůbec? :-)

Carlos 16.02.2013

Nevadí Vám někdy, že se všechny dotazy točí kolem partičky?

Igor.Chmela.Twix Carlos 06.03.2013

TAK , DALO SE TO OČEKÁVAT, ŽEJO..

Mikyska 16.02.2013

Dobrý den. Zajímalo by mne, jestli jste herectví studoval? Děkuji.

Igor.Chmela.Twix Mikyska 06.03.2013

ANO A DALO BY SE ŘÍCT, ŽE V TOM POKRAČUJI.

Denisa 16.02.2013

Dobrý den, již několikrát se stalo, že se vám představení ve vašem domovském Divadle Na zábradlí krylo s vystoupením Partičky. Posteskl jste si někdy v takových dnech/večerech, že nemůžete s ostatními členy kvarteta (sexteta) jménem Partička řádit na jevišti nespoután scénářem, protože zrovna hrajete v DNz? Přeji spoustu krásných divadelních a filmových rolí, mnoho zábavy při Partičce a především hodně spokojenosti i v osobním životě :-)

Igor.Chmela.Twix Denisa 06.03.2013

JÁ HRAJU NA ZÁBRADLÍ RÁD ! HOLD SE TO NĚKDY STANE, ŽE TO TERMÍNOVĚ NEJDE SLADIT, ROZPŮLIT SE NEMŮŽU A PLAKAT KVŮLI TOMU TAKY NEBUDU.

Eviik 16.02.2013

Dobrý den Igore, chtěla bych se zeptat, jestli budete účinkovat v inscenaci Višňový sad, která by měla mít v květnu premiéru v Divadle Na zábradlí. V březnových novinách DNz není u tohoto představení Vaše jméno uvedeno, přestože na webových stránkách ano. Můžeme se na Vás případně těšit v jiné připravované inscenaci v tomto divadle? Předem děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů v divadle i v Partičce. Eva

Áďa a máma 16.02.2013

Ještě jednou zdravíme a reagujeme na Lenku, se kterou se známe právě ze Zábradlí...jak je to s hrou SMSkové lásky či nějak podobně se to mělo jmenovat - nebudete jí tedy uvádět? (vzhledem k věku dcery-nyní 11 - se mi zdála tato hra pro ni vhodná - rozhodně více než třeba Cantos či Ambrosie...no neva - tak nám zas zbyde Denně...):-)

Lenka 16.02.2013

Dobrý den, Igore, máte obdivuhodnou kondici, třeba jak zvedáte své kolegy z Partičky, to musí být hodně fyzicky náročné. Jak se udržujete, abyste zvládl vše, co poslední dobou zvládat musíte, myslím tím nejen fyzicky, ale i psychicky? Děkuji za odpověď a těším se na vás zase někdy na Zábradlí :-)

Igor.Chmela.Twix Lenka 06.03.2013

MÁM POCIT , ŽE UŽ JSEM NA NĚCO OBDOBNÉHO ODPOVÍDAL, TAKŽE SE NEBUDU UNAVOVAT OPAKOVÁNÍM, PÁČ MĚ TO KONDIČNĚ VYČERPÁVÁ.

Lenka Igor.Chmela.Twix 12.03.2013

Tak teď jsem dostala jaksi "po čumáku" :D za dotaz, který jsem v dobré víře poslala už o dost dřív, než byl tento podobný...no, dobře mi tak :D, i tak díky za odpověď a vše dobré... Neregistrovaná/ý - Mila | 18. 2. 2013 Dobry den. Chci se zeptat, jestli sportujete? Mate peknou postavu, tak asi ano. Léta jsem dělal sportovní gymnastiku –prostná, přeskok, bradla a hlavně kůň na šíř I na dél. Pravidelně běhám, posiluju, plavu, hraju házenou, házím kladivem atd….když si chci orazit schroustám ½ kg čokolády (Třeba cca 36 balíčků Twixu), pak se zas převlíknu do trenek a vyrazím modelovat špeky.

Anička 16.02.2013

Chtěla bych sem se zeptat, jestli už nevíte v jakých 12-ti městech budete vystupovat na vzduchu.. Na Konopišě se tento rok zase nejspíše nedostanu, tak bych byla ráda, kdyby jse třeba dojeli někam na Moravu (např. amfiteátr ve Val. Meziříčí, v Napajedlech u zámku apod.)

Igor.Chmela.Twix Anička 06.03.2013

ZAČÍNÁME V OŘECHOVĚ, POTOM ROŽNOV, HRADEC KRÁLOVÉ, TURNOV, OLOMOUC, BOSKOVICE ATD. VŠE JE NA NAŠEM OFICIÁLNÍM WEBU: WWW.PARTICKANAVZDUCHU.CZ

Monika 16.02.2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se nerýsuje nějaký nový film, ve kterém byste si zahrál? Případně je možnost, že se objevíte v připravovaném seriálu pana Sedláčka Život a doba soudce A. K.? Děkuju za odpověď :)

Margot 16.02.2013

Dobrý den. Kde se vzalo jméno Igor?

Igor.Chmela.Twix Margot 06.03.2013

Igor je mužské jméno skandinávského původu, jedná se o poruštěnou verzi jména Ivar. Vzniklo ze staroislandského Ingwarr. Vykládá se jako „hlídající, bůh plodnosti“ (ZDROJ WIKI)

Áďa a máma 16.02.2013

Dobrý den, chceme touto cestou pozdravit po delší době pana Chmelu, apropo Umíte německy? :-D

Igor.Chmela.Twix Áďa a máma 06.03.2013

NEIN.

Áďa a máma Igor.Chmela.Twix 11.03.2013

Frajer..odpověděl...Viellen Dank für die Blumen Igino :-D

Andrea 16.02.2013

Dobrý den. Máte nějakou neoblíbenější barvu?

KikiPa 16.02.2013

Dobrý den. Sledujete televizi? Na co se nejradši díváte? A díváte se na sebe v Partičce? *1*

Dani 16.02.2013

Dobrý den. Chci se zeptat jakou hru máte v Partičce nejradši? P.S- Jste můj nejoblíbenější herec :-)

Katrin 16.02.2013

Dobrý den. Někde jsem četla, že máte 3 děti. To je asi dost náročné, ne? Jak to zvládáte a co na to vaše žena?

Leni 16.02.2013

S kym byste jel kolem sveta?

Igor.Chmela.Twix Leni 06.03.2013

ROZHODNĚ NE SE SKUPINOU PLNOU KRÁSNÝCH ČESKÝCH TURISTŮ...

MonaRe 16.02.2013

Dobrý den. Jak jste se dal dohromady s tou povedenou Partičkou? Jste super, držím palce.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat