Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Znáte někdo??

klarkac 20. 02. 2013

Začala jsem držet dietu a přemýšlím o figuactiv polévkách, znáte někdo?? kde bych je mohla sehnat nejlevněji?? *2*

Neregistrovaná/ý - Beáta

22.05.2019

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 20.05.2019
Vážně? A čeho jste si liposukci nechala dělat?? A dělali vám to v celkové anestezii?

Byla jsem na liposukci břicha asi před rokem a nedávno na liposukci podbradku. Obojí sem si nechala dělat v celkové anestezii

Neregistrovaná/ý - Sabina

22.05.2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 19.05.2019
Byli ochotní ve všem, komunikace tady byla naprosto skvělá... a nejen ta, jsem spokojená i s vraty a moc

Za mne s Kružíkem také velmi dobrá zkušenost. Nechávala jsem od nich namontovat sekční garážová vrata.

Neregistrovaná/ý - Ivet

22.05.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 19.05.2019
A jste spokojená?

Ahojky, spokojená sem moc!!:) Žaluzky jsou super

Neregistrovaná/ý - Vanesa

20.05.2019

Neregistrovaná/ý - Beáta | 17.05.2019
Dobrý den, já sem na liposukci byla a ať si kdo chce říká co chce... ale já sem moc ráda že sem do toho šla! :) Mě liposukce pomohla zvýšit si sebevědomí... a klidně bych do ní šla znovu

Vážně? A čeho jste si liposukci nechala dělat?? A dělali vám to v celkové anestezii?

Neregistrovaná/ý - Iveta

19.05.2019

Neregistrovaná/ý - Melany | 17.05.2019
Ahojky...a co s termínem namontování, byli ochotní?

Byli ochotní ve všem, komunikace tady byla naprosto skvělá... a nejen ta, jsem spokojená i s vraty a moc

Neregistrovaná/ý - Gábina

19.05.2019

Neregistrovaná/ý - Ivet | 16.05.2019
Ahojky, nechávala jsem si od nich namontovat venkovní žaluzie

A jste spokojená?

Neregistrovaná/ý - Beáta

17.05.2019

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 13.05.2019
Ahojky, četla jsem různé názory na liposukci a tak mě zajímá kdo z těch co už jste na nějaké byli máte jaké zkušenosti?

Dobrý den, já sem na liposukci byla a ať si kdo chce říká co chce... ale já sem moc ráda že sem do toho šla! :) Mě liposukce pomohla zvýšit si sebevědomí... a klidně bych do ní šla znovu

Neregistrovaná/ý - Melany

17.05.2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 13.05.2019
Zdravim, od této firmy máme Sekční garážová vrata a s kvalitou spokojená sem a moc!:)

Ahojky...a co s termínem namontování, byli ochotní?

Neregistrovaná/ý - Ivet

16.05.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 14.05.2019
Máte něco od firmy Almma?

Ahojky, nechávala jsem si od nich namontovat venkovní žaluzie

Neregistrovaná/ý - Gábina

14.05.2019

Máte něco od firmy Almma?

Neregistrovaná/ý - Iveta

13.05.2019

Neregistrovaná/ý - Melany | 03.05.2019
Ahojky.. Na léto jsou v plánu garážová vrata a tak pátrám odkud.. Od koho máte doma vy? ....Zajímá mě především kvalita, za tu moc ráda zaplatím.. Moc hezká vrata má třeba Kružík ale nemám s firmou zatím žádné zkušenosti.. https://www.kruzik.cz/

Zdravim, od této firmy máme Sekční garážová vrata a s kvalitou spokojená sem a moc!:)

Neregistrovaná/ý - Vanesa

13.05.2019

Ahojky, četla jsem různé názory na liposukci a tak mě zajímá kdo z těch co už jste na nějaké byli máte jaké zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Marcela

03.05.2019

Neregistrovaná/ý - Kudrová | 24.04.2019
Je podle vás dobré hubnutí s nějakým odborníkem?

Ahoj, podle mých zkušeností určitě jo. Mám za sebou půlroční program tady https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb a mám dole 11kg a bez jojo efektu

Neregistrovaná/ý - Melany

03.05.2019

Ahojky.. Na léto jsou v plánu garážová vrata a tak pátrám odkud.. Od koho máte doma vy? ....Zajímá mě především kvalita, za tu moc ráda zaplatím.. Moc hezká vrata má třeba Kružík ale nemám s firmou zatím žádné zkušenosti.. https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Rony

02.05.2019

Neregistrovaná/ý - Renata | 29.04.2019
Objednat se je možné přes stránky plastická-estetická-chirurgie

A za jak dlouho se vám ozvali od odeslání?

Neregistrovaná/ý - Lola

02.05.2019

Určitě kup! Sama Nivonu taky mám a taky z toho samého shopu a jsem s ní spokojená, takže jednak za zkoušku nic nedáš a jednak se utvrdíš v tom, že tohle je ta správní volba.

Neregistrovaná/ý - Linda

01.05.2019

Ahojky všem :) Jsem docela v koncích. Chci si koupit domácí vinotéku, ale jako docela jsem narazila. Fakt nevím, podle čeho vybrat. Co myslíte, na co se zaměřit? Docela mě zaujala nabídka tohoto shopu https://www.domacivinoteky.cz/. Zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Zlata

30.04.2019

Neregistrovaná/ý - Doležalová | 28.04.2019
Dobrý den, záruky mají uvedené u každého kufru který si rozkliknete

Za sebe můžu říct že mám s věcmi z Nejkufry skvělou zkušenost! :) Nikdy sem nevyužila záruky, všechno mi drží i dobu po záruce

Neregistrovaná/ý - Renata

29.04.2019

Neregistrovaná/ý - Rony | 23.04.2019
Kde bych se k tomu Justanovi mohla objednat na konzultaci?

Objednat se je možné přes stránky plastická-estetická-chirurgie

Neregistrovaná/ý - Berenika

29.04.2019

Žádná dieta není dobrá, kila se ti vrátí a stojí to sposty peněz! Stačí když se člověk více hýbe a zdravě a dobře se stravuje. Já jsme si třeba začala vařit zdravěji bez tuku na titanovém nádobí a kila jdou dolů! Samozřejmě k tomu chodím i cvičit

TESTOVÁNÍ: Bzenecké octy na salát i domácí dresink

Kuřecí prsa na rozmarýnu

Kuřecí prsa na rozmarýnu

8 hlasů
60min 653 kJ 175 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kořeněné kuřecí paličky

6 hlasů
1h a 50min 476kJ 120 Kč

Kuřecí paličky pečené s mrkví.

Vepřový bůček se sušenými švestkami

3 hlasy
2h a 20min 911kJ 230 Kč

Vepřové maso se sušenými švestkami, meruňkami, mandlemi a...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více