Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Znáte někdo??

klarkac 20. 02. 2013

Začala jsem držet dietu a přemýšlím o figuactiv polévkách, znáte někdo?? kde bych je mohla sehnat nejlevněji?? *2*

Neregistrovaná/ý - Radka

15. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Beáta | 11. 1. 2019
Dura print je technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou. Inkoust se nanáší na vratový panel.. tady je o tom něco víc www.duraprint.cz

To vypadá moc dobře, děkuji.. a líbí se mi i ty možnosti provedení. Objednávala ste rovnou přes ty stránky?

Neregistrovaná/ý - Beáta

11. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Radka | 1. 1. 2019
A to dura print znamená co?

Dura print je technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou. Inkoust se nanáší na vratový panel.. tady je o tom něco víc www.duraprint.cz

Neregistrovaná/ý - Bela

1. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jitka | 29. 12. 2018
Zdravím.. tak maximálně do tří dnů to přiišlo :)

Z nejkufry jsem objednávala cestovní kufr a taky mi došel za dva dny od objednání, za mě spokojenost

Neregistrovaná/ý - Radka

1. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Beáta | 29. 12. 2018
Na termínu nebyl problém se domluvit. Nechali sme si namontovat ta sekční vrata, zaujala nás technologie Dura print které využívají

A to dura print znamená co?

Neregistrovaná/ý - Jitka

29. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Šárka | 23. 12. 2018
Za jak dlouho vám odtud objednávka přišla?

Zdravím.. tak maximálně do tří dnů to přiišlo :)

Neregistrovaná/ý - Beáta

29. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 23. 12. 2018
A s termínem namontování nebyl problém? Nečekali ste dlouho?.. A která ta vrata jste si od nich nechali konkrétně namontovat?

Na termínu nebyl problém se domluvit. Nechali sme si namontovat ta sekční vrata, zaujala nás technologie Dura print které využívají

Neregistrovaná/ý - Beáta

29. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 23. 12. 2018
A s termínem namontování nebyl problém? Nečekali ste dlouho?.. A která ta vrata jste si od nich nechali konkrétně namontovat?

Neregistrovaná/ý - Verča

26. 12. 2018

Ahoj, máte někdo prosím zkušenosti s kávovarem zn. Nivona. Vyhlídla jsem si ho tady https://www.nivona-eshop.cz. Jde o to, že bych ráda utratila penízky od ježíška a kávovar si přeju moc moc dlouho.

Neregistrovaná/ý - Stenly

25. 12. 2018

umí někdo poradit opravdu kuchyňksé nože? Preferuji nějaké ocelové a nehledím na peníze.

Neregistrovaná/ý - Šárka

23. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Jitka | 18. 12. 2018
I mě se osvědčil eshop Nejkufry. Pořizovala jsem tu kufr a jsem nejvíc spokojená

Za jak dlouho vám odtud objednávka přišla?

Neregistrovaná/ý - Radka

23. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Beáta | 18. 12. 2018
Radko já pořizovala garážová vrata od této firmy https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Mirka

20. 12. 2018

Ahoj, k té vinotéce - ti, kdo si pořizovali dvouzonovou - jak se vám osvědčila? Jak hodnotíte její využití? Jste spokojeni nebo byste třeba řekli, že stačí ta jednozonova?

Neregistrovaná/ý - Jitka

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Adriana | 14. 12. 2018
Z tohoto obchodu mám cestovní kufr a je nejlepší jaký jsem kdy měla. Až mi přestane sloužit tak si tu určitě pořídím další

I mě se osvědčil eshop Nejkufry. Pořizovala jsem tu kufr a jsem nejvíc spokojená

Neregistrovaná/ý - Beáta

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 14. 12. 2018
Kde pořídit kvalitní garážová vrata?

Radko já pořizovala garážová vrata od této firmy https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Adriana

14. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Melany | 28. 11. 2018
Kde objednat dobrý batoh? Máte něco z Nejkufry?

Z tohoto obchodu mám cestovní kufr a je nejlepší jaký jsem kdy měla. Až mi přestane sloužit tak si tu určitě pořídím další

Neregistrovaná/ý - Radka

14. 12. 2018

Kde pořídit kvalitní garážová vrata?

Neregistrovaná/ý - Melany

28. 11. 2018

Kde objednat dobrý batoh? Máte něco z Nejkufry?

Neregistrovaná/ý - Eliška

28. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Ivana | 25. 6. 2018
Holky, jako asi takhle… pro někoho určitě může být, ale my vinotéku máme a jako pro nás je to opravdu velmi užitečný kousek do domácnosti… Víš co, jsme milovníci vína, takže ji opravdu využijeme.

Prosím, mohly byste se pochlubit, jakou vinotéku máte? Nebo alespoň jakou značku? A kde jste kupovaly? A pomáhal Vám někdo s výběrem?

Neregistrovaná/ý - Endy

26. 11. 2018

Holky, máte některá zkušenosti s kávovry zn. Nivona? Mě se ta značka docela líbí a koupila bych ji našim k vánocům, ale ráda bych znala vaše názory...

Neregistrovaná/ý - Ivana

19. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Bela | 15. 11. 2018
Ve vlasech vám drží dobře? Netřepí se po nějaké době nošení?

Mě se zatím žádné vlasy odtud netřepily. A drží to, ještě se mi nestalo že by se mi to nějak uvolňovalo nebo tak

x

Sny, ve kterých se nemůžete hýbat ani mluvit. Na co pouka...

Rýžový salát s hráškem a paprikou

Rýžový salát s hráškem a paprikou

2 hlasy
50min 357 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Platýz s citronovým přelivem

7 hlasů
45min 851kJ 137 Kč

Recept na filety jemného rybího masa opečeného na olej...

Vepřová krkovice na víně

12 hlasů
1h a 15min 720kJ 210 Kč

Marinované plátky vepřového masa s tymiánem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více