Diskuse na téma Znáte někdo??

Začala jsem držet dietu a přemýšlím o figuactiv polévkách, znáte někdo?? kde bych je mohla sehnat nejlevněji?? *2*

Petra 14.07.2020

Ahoj :-) prosím vás, nevíte někdo něco o autolakovně United-C u Vltavy v Podbabské - www.united-c.cz ? Potřebovala bych vyklepat promáčklinu na dveřích u spolujezdce a kamarád mechanik mi poradil, ať se poohlédnu po lakovně, kde to dokážou udělat aniž by museli dělat i nový lak. Budu moc vděčná za tipy a rady!!

Maggie 02.05.2020

Já jsem si oblíbila e-kondomy. Vždy si tam vyberu nějakou hračku.

Jana 25.04.2020

Znáte dobrý způsob jak přidat vlasům na objemu?

Lada 18.12.2019

Děkuji za tip na scotno, dneska mi odtud přišla sedačka. Přepravce mi ji vynesl až do patra, můžu jenom doporučit

Kateřina 16.12.2019

Takže vám to pomohlo? A co jste z této kosmetiky už zkoušela?

Angela 15.12.2019

Kam jezdíte v zimě na dovolené prosím? Potřebuji inspiraci, po Novém roce bychom někam rádi s rodinou jeli

Kateřina 07.12.2019

Ahoj, co na poškozené vlasy? Mám je v hrozném stavu co mám děti.. Zvažuji něco z clinicalhair, máte s výrobky odtud zkušenost?

Zuzka 01.12.2019

Vy tu máte osobně s nějakým z testů zkušenost?

Zuzka 01.12.2019

Vy tu máte osobně s nějakým z testů zkušenost?

Ela 27.11.2019

Ahoj chci se zeptat jestli znáte někdo obchod kancelarské židle? Kamarádka mi dala tento typ na židle.

Radmil Ela 30.11.2019

Znám a byla jsem si tam koupit nějaké židle do kanceláře.Velice dobrý výběr a super personál.

Kateřina 26.11.2019

Máte zkušenost s dobrým plastikem v Praze případně okolí?

Zuzka 26.11.2019

Máte zkušenost s nějakou klinikou nebo centrem kde se dělají testy otcovství?

Jindra 25.11.2019

Ahojky, holky vánoce na krku a já potřebuju radu... Jeden krok splněn - vymyslela jsem, co chlapovi... Druhý je horší - co konkrétně vybrat. Chci mu koupit domácí vinotéku. Kde a podle čeho vybrat?

Rachel 27.10.2019

Dobrý den :) Ráda bych vás požádala o radu... Hledám inspiraci na vánoční dárek pro naše. Jsou velicí milovníci vína a hodně se mi líbí nápad, že bych jim koupila domácí vinotéku. Co myslíte, kde koupím? Díky moc za tipy.

Petra 22.10.2019

Ahoj, kam jet na zimu na dovču?

Vlastička Petra 27.10.2019

Někam na hory? :D Zkuste sport kids, tam mají hezkou nabídku

Petra Vlastička 04.11.2019

A vy snimi máte zkušenost nějakou?

Blanka 22.10.2019

Fungují soukromé školky v Brně když jsou svátky nebo prázdniny?

Kamila Blanka 27.10.2019

Blani státní si myslím že jak které a o svátkách asi ne... spíš ty prázdniny ale co vím od kamarádek tak bývá omezený provoz. Já navštěvuji s dcerou soukromou školku v Brně, a ta je teda otevřená i přes prázdniny běžně

Blanka Kamila 03.11.2019

A myslíte že jsou všechny soukromé školky otevřené i přes prázdniny? Do které docházíte vy?

Alexa 06.10.2019

Vlastníte nábytek od Sconta?

Nina Alexa 19.10.2019

Nedávno jsem si tu s přítelem koupila manželskou postel, za nás spokojenost

Alexa Nina 28.10.2019

A jak dlouho trvalo než vám došla?

Nina Alexa 05.11.2019

Přišla mi ze Sconta nějak za tři týdny cca

Marie 05.10.2019

Máte doma na rýmu Nasivin Sensitive? Pomáhá?

Milena 02.10.2019

Máte zkušenost se zákrokem tady? https://www.aesthevita.cz/

Groufková Milena 11.10.2019

Mileno mám tady po operaci očních víček u plastika Pilky. Za mne zkušenost bezvadná

Milena Groufková 17.10.2019

Jak tady vše probíhalo?

Groufková Milena 23.10.2019

Šla jsem na konzultaci na kterou sem se objednala, potom sem se s plastikem dohodla na odběrech a na termínu zákroku. Ten probíhal v celkové anestezii

Bára 21.09.2019

Máte doma rotoped nebo pás na běhání? Jste spokojení?

Alžběta Bára 23.09.2019

Baru já mám pás z Fitham a ten je teda perfektní… běhám na něm skoro denně a moc mě to baví!! Je to bezva odreagování a nemusím řešit co s dětma… dřív sem chodila běhat ven a sháněla si hlídání, teď si běhám pěkně doma a děti si vedle mě vesele hrají.. prostě pohoda:)

Bára Alžběta 26.09.2019

Teď sem skoro rozhodnutá pro ten pás jak to popisujete :D a jaký máte konkrétně doma?

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
107 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
138 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat