Diskuse na téma Znáte někdo??

Začala jsem držet dietu a přemýšlím o figuactiv polévkách, znáte někdo?? kde bych je mohla sehnat nejlevněji?? *2*

Kajka 30.01.2019

Ahoj, prosím prosím, znáte někdo tento shop https://www.domacivinoteky.cz? Jde mi o to, že bych si ráda koupila domácí vinotéku a tady se mi ta nabídka moc líbí. Díky moc za každý názor.

Sára 21.01.2019

Ahoj používáte někdo v domácnosti eko výrobky (prášek na praní, čistící prostředky atd) Popřípadě jaké?

Klára Sára 27.01.2019

Nakupuji na 2nature mají tam velký výběr kosmetiky i čistících prostředků do domácnosti. Vždy udělám jednou za dva měsíce větší nákup a dovezou mi to zdarma.

Věrka Klára 30.01.2019

Dáš mi tip na eko prášek na praní, koukala jsem na jejich stránky, ale nevím jaký vyzkoušet :-)

Nikoleta 19.01.2019

Znáte někdo džemy relax z ovoce?

Jiřka Nikoleta 22.01.2019

Neznám, co je to za džem???

Nikoleta Jiřka 27.01.2019

Hledala sem nějakou zdravější variantu džemu a narazila sem právě na tohle https://www.relaxlepsinezdzem.cz/ tak mě zajímá jak chutnají

Alžběta Nikoleta 29.01.2019

Holky já si džemy relax z ovoce kupuju, doma už ani jiné nejíme. Chutnají celé rodině :)

Nikoleta Alžběta 31.01.2019

No a které příchutě kupujete?

Alžběta Nikoleta 08.02.2019

Jak kdy, nejradši mám ten jahodový a broskvový

Verča 26.12.2018

Ahoj, máte někdo prosím zkušenosti s kávovarem zn. Nivona. Vyhlídla jsem si ho tady https://www.nivona-eshop.cz. Jde o to, že bych ráda utratila penízky od ježíška a kávovar si přeju moc moc dlouho.

Stenly 25.12.2018

umí někdo poradit opravdu kuchyňksé nože? Preferuji nějaké ocelové a nehledím na peníze.

Mirka 20.12.2018

Ahoj, k té vinotéce - ti, kdo si pořizovali dvouzonovou - jak se vám osvědčila? Jak hodnotíte její využití? Jste spokojeni nebo byste třeba řekli, že stačí ta jednozonova?

Radka 14.12.2018

Kde pořídit kvalitní garážová vrata?

Beáta Radka 18.12.2018

Radko já pořizovala garážová vrata od této firmy https://www.kruzik.cz/

Radka Beáta 23.12.2018

A s termínem namontování nebyl problém? Nečekali ste dlouho?.. A která ta vrata jste si od nich nechali konkrétně namontovat?

Beáta Radka 29.12.2018

Na termínu nebyl problém se domluvit. Nechali sme si namontovat ta sekční vrata, zaujala nás technologie Dura print které využívají

Beáta Radka 29.12.2018

Na termínu nebyl problém se domluvit. Nechali sme si namontovat ta sekční vrata, zaujala nás technologie Dura print které využívají

Radka Beáta 01.01.2019

A to dura print znamená co?

Beáta Radka 11.01.2019

Dura print je technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou. Inkoust se nanáší na vratový panel.. tady je o tom něco víc www.duraprint.cz

Radka Beáta 15.01.2019

To vypadá moc dobře, děkuji.. a líbí se mi i ty možnosti provedení. Objednávala ste rovnou přes ty stránky?

Beáta Radka 21.01.2019

Ano, objednávala sem přes stránky, a oni se mi po té sami ozvali a dohodli sme termín montáže

Radka Beáta 29.01.2019

Bezvadný, děkuju... tak už sem taky objednala a vše je dohodnuto.. S termínem byli moc ochotní

Havelková Radka 02.02.2019

Od kružíka máme vchodové dveře k domu, za sebe jsem také velmi spokojená. S firmou výborná domluva

Sylva Havelková 04.02.2019

Dobrý den, jaké provedení těch vchodových dveří nabízí?

Melany 28.11.2018

Kde objednat dobrý batoh? Máte něco z Nejkufry?

Adriana Melany 14.12.2018

Z tohoto obchodu mám cestovní kufr a je nejlepší jaký jsem kdy měla. Až mi přestane sloužit tak si tu určitě pořídím další

Jitka Adriana 18.12.2018

I mě se osvědčil eshop Nejkufry. Pořizovala jsem tu kufr a jsem nejvíc spokojená

Šárka Jitka 23.12.2018

Za jak dlouho vám odtud objednávka přišla?

Jitka Šárka 29.12.2018

Zdravím.. tak maximálně do tří dnů to přiišlo :)

Bela Jitka 01.01.2019

Z nejkufry jsem objednávala cestovní kufr a taky mi došel za dva dny od objednání, za mě spokojenost

Endy 26.11.2018

Holky, máte některá zkušenosti s kávovry zn. Nivona? Mě se ta značka docela líbí a koupila bych ji našim k vánocům, ale ráda bych znala vaše názory...

Adéla 28.10.2018

Ty a nepřemýšlela jsi třeba nas tím, že by ses třeba s někým poradila? Já jsem to tak udělala a super. Tady posílám kontakt https://www.nivona-eshop.cz/kontakty. Je tam super borec, co tomu opravdu rozumí, a fakt ti poradí, jaký kávovar je pro tebe nejlpší podle tvých představ...

Bela 28.10.2018

Máte zkušenosti s prodlužováním pomocí clip in?.. Zaujal mě velký výběr v clipinhair eshopu a uvažuji nad tím že bych zkusila nějakou tu sadu objednat alespoň na zkoušku..

Ivana Bela 07.11.2018

Občas clip in nosím a jsou super!:) Z toho eshopu Clipinhair mám pár sad doma také a jsem snimi spokojená

Bela Ivana 15.11.2018

Ve vlasech vám drží dobře? Netřepí se po nějaké době nošení?

Ivana Bela 19.11.2018

Mě se zatím žádné vlasy odtud netřepily. A drží to, ještě se mi nestalo že by se mi to nějak uvolňovalo nebo tak

Daniela 27.10.2018

Holky, chci se zeptat… Domu bych si chtěla pořídit kávovar. Nevím ale, jaký vybrat. Nabídka je docela široká a já nevím od čeho se mám odpíchnout.

Beáta 27.03.2018

Ahoj všem :) Mám na všechny dotaz a budu ráda, když se dočkám odpovědi, rady a zkušeností. Docela si pohrávám s myšlenkou, že bych si domu pořídila domácí vinotéku. Je tu někdo, kdo už vinotéku má? Oplatí se koupě? A pokud ano, na co se při výběru zaměřit? Děkuji všem zúčastněným.

Lucie Beáta 01.04.2018

Ahoj, my jsme si vinotéku pořídili do nového bytu. Máme ji v obýváku. Je to krásný doplněk a ještě navíc funkční. Každopádně o koupi se poraď s odborníky, já jsem si třeba nechala poradit od odborníků z domaci vinoteky.cz. Mrkni na jejich web, je tam na ně kontakt, tak jim buď napiš nebo zavolej a oni ti velmi osochtně poradí. Jo, jinak my máme zn. Dunavox.

Ivana Lucie 25.06.2018

Holky, jako asi takhle… pro někoho určitě může být, ale my vinotéku máme a jako pro nás je to opravdu velmi užitečný kousek do domácnosti… Víš co, jsme milovníci vína, takže ji opravdu využijeme.

Eliška Ivana 28.11.2018

Prosím, mohly byste se pochlubit, jakou vinotéku máte? Nebo alespoň jakou značku? A kde jste kupovaly? A pomáhal Vám někdo s výběrem?

Laugher 07.01.2017

Nemusíte jíst jen polévky. Jsou i tablety a spousta jiných přípravků. Hlavně musíte také cvičit

Laugher 07.01.2017

Nemusíte jíst jen polévky.Jsou i tablety a spousta jiných přípravků. Hlavně musíte také cvičit

Renata 07.06.2016

Zdravím, znáte někdo společnost Maxihypo, která prý poskytuje levné půjčky. Docela na to spěcháme, protože potřebuji zaplatit letní dovču. Nabízí údajně půjčky s nízkým úrokem všeho druhu. Díky

Martaa Renata 08.06.2016

Neznám, ale osobně bych byla velmi opatrná, jistě víte, jak to s většinou těchto společností vypadá...:-(

Marie Martaa 09.06.2016

Zdravím, já mohu zase vřele doporučit. Brali jsme si půjčku před půl rokem a všechno šlo vyřídit z tepla domova a hladce. Mají navíc nízký úrok! Je asi zbytečné se obávat, ale chápu, bez doporučení bych se taky do toho nepustila...

Anna 31.05.2016

Holky našla sem si tento krásný dávkovač http://www.allik.cz/pozvete-ho-ke-stolu/ ale nevím kde ho koupit...znáte ho někdo?

Alice Anna 02.06.2016

No ja jsem jeden super odstavnovac videla na strankach znacky orava, shanela jsem ted nejakou elektroniku do bytu a tak mam prehled. Maji super vyber.

Anna Alice 30.06.2016

Poslala bys mi na ty stránky odkaz?

Míla Anna 29.07.2016

Dobrý odšťavnovače dělá Orava

Janka 30.04.2015

dobrý den, neznáte nějakou fajn pizzerii v Olomouci? Jedeme tam do ZOO na vylet a děti mají slíbenou pizzu, ale aby to tam trochu bylo vhodné pro děti. Děkuju za tipy

vinylka14 23.03.2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

valinka 28.02.2013

jo kari jsem zkousela..ale moc mi nechutnala ale za to rajska ta je :-D a bramborova klasika no :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat