Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Začala jsem držet dietu a přemýšlím o figuactiv polévkách, znáte někdo?? kde bych je mohla sehnat nejlevněji?? *2*
Z tohoto eshopu mám doma několik clip in sad sem snimi maximálně spokojená
Ahoj, rozhodla sem se že si začnu prodlužovat vlasy a narazila jsem na tento eshop https://www.clipinhair.cz/ líbí se mi ceny i výběr tady... máte odtud někdo prodloužené vlasy?
Máte zkušenost s touto klinikou? https://www.aesthevita.cz/
Absolvovala jsem tady dvakrát liposukci a v obou případech se mi na klinice moc líbilo. Moc příjemný personál, cítila jsem se tu jako v bavlnce
Vladano a dělali vám v případě liposukce i nějaká předoperační vyšetření?
Jasně dělali, já si myslím že ty se dělají před jakýmkoliv zákrokem. Ale plastik mi na konzultaci všechno vysvětlil a popsal kolem zákroku
Tak moc díky, a liposukci máte dělanou přímo od toho pana doktora Pilky?
Moc se mi líbí kuchyně tady https://www.sconto.cz/kuchyne Máte zkušenost?
Tak já mám tento https://www.nivona-eshop.cz/e-shop/nivona-nicr-520 a jak můžeš vidět, vyšel mě na 14 tisíc. Jako super cena na to, že to je na dva šálky :)
Ahojky, máte zkušenost s tímto eshopem? Chtěla bych něco nového vyzkoušet... https://e-kondomy.cz/
Nino za sebe můžu doporučit, objednávala sem tu dvakrát a vždycky přišel balíček diskrétně zabalený, bez názvu obchodu a v neprůhledném balení takže nešlo poznat co nebo odkud objednávám. Jinak s věcmi také absolutní spokojenost
Zdravím, máte zkušenost s tímto centrem? https://www.dnacenter.shop/test-otcovstvi
Objednávala jsem si tu sadu k testování vloni a pokud jde o mě tak spokojenost
Děkuji za doporučení.. dívala jsem se ale že těch domácích testů je víc.. který ste si vybrala vy? Je tam základní test, rozšířená analýza a rozšířená analýza plus..tak teď nevím co z toho objednat…
Já sem tenkrát objednávala ten domácí test rozšířená analýza a sem moc spokojená. Výsledky byly rychle, a testovací sada mi přišla až domů kde se pěkně v pohodlí i testovalo
Dívala jsem se na to DDC Center a taky uvažuji že bych tu objednala nějaký test ale nevím jaký zvolit.. poskytují oni nějaké poradenství v tomto?
Používáte tuto kosmetiku? https://omorfia.care/cs/
Ahojky nedávno jsem si tu objednala peeling se zeleným čajem a ten je přímo skvělý nedám na něj dopustit!:)
Za jakou dobu vám odtud objednávka přišla?
Ahojky, za dva dny od objednání jsem měla doma
Z Omorfia care mám ten rozjasňující pleťový olej a sem taky moc spokojená, když si ho natřu na obličej tak se cítím skvěle, a navíc moc příjemě voní
Ahoj znáte dobrý eshop s erotickými pomůckami?
Já nevím holky, ale kapslový bych teda nekupovala :( Není to kvalitní káva navíc ty kapsle jsou taky drahý. Není to dobrý řešení!
Ahoj navštěvujete někdo tady tu soukromou školku v Brně? https://www.dracek-skolka.cz/en/ Moc se mi líbí že je školka anglicko česká a zaujala mne i cena
Ahojky, třikrát do týdne dávám do školky naši Emičku a se školkou sem moc spokojená
Ahoj, děkuji.. jinak s učitelkami nemáte žádný problém?
Učitelky jsou tady suprový, aspoň co mám snimi já zkušenost, za sebe můžu jenom doporučit
Vloni jsem dávala syna do Dráčku v Brně a spokojená jsem tu byla maximálně
Počkej, to jako fakt? Prostě jim jenom zavolam, že chci radu? Není to blbý? Já nevím, nikdy jsem takhle nikam nevolala…:/
Máte nějaký nábytek z tohoto eshopu? https://www.sconto.cz/
Objednávala sem v eshopu sedačku
Znáte dobrý obchod kde koupit kvalitní batoh? Obrovský výběr jsem si všimla že má Nejkufry, máte odtud něco?
Mám odtud nově tento batoh https://www.nejkufry.cz/batoh-travelite-basics-96245-02/ a sem spokojená. Jinak mám teda zkušenost už z dřívějška, vždycky sem tu byla spokojená s nákupem
A přišla vám objednávka odtud rychle?
Zdravím, objednávku sem měla za dva dny doma u sebe:)
Objednávala sem si minulý měsíc v Nejkufry cestovní kufr a přišel mi taky rychle, navíc mi i v eshopu poradili s výběrem, musím moc pochválit a můžu jjenom doporučit
Julko jaký kufr máte? Já vůbec nevím jestli si koupit látkový nebo plastový... a jakou velikost :/
S velikostí vám asi moc nepomůžu, Doma mám Manhattan velikost M
S eshopem Nejkufry sem taky moc spokojená
Jak je to v Nejkufry se zárukami na kufry?
No záruky jsou v eshopu uvedené u zboží... je to jak u čeho ale minimálně 2 roky tam na zboží záruka je.. U kufrů jsem se dívala že třeba i 5 let záruka
Mám z Nejkufry cestovní tašku a záruka byla 2 roky, teď mi akorád končí a nikdy jsem nevyužila. S taškou sem moc spokojená
Máte něco od firmy Almma?
Ahojky, nechávala jsem si od nich namontovat venkovní žaluzie
A jste spokojená?
Ahojky, spokojená sem moc!!:) Žaluzky jsou super
Za sebe můžu Almmu taky doporučit. S firmou byla výborná domluva, na jejich straně profesionální jednání a rychlost. Nemám vůbec co vytknout
Ahojky, četla jsem různé názory na liposukci a tak mě zajímá kdo z těch co už jste na nějaké byli máte jaké zkušenosti?
Dobrý den, já sem na liposukci byla a ať si kdo chce říká co chce... ale já sem moc ráda že sem do toho šla! :) Mě liposukce pomohla zvýšit si sebevědomí... a klidně bych do ní šla znovu
Vážně? A čeho jste si liposukci nechala dělat?? A dělali vám to v celkové anestezii?
Byla jsem na liposukci břicha asi před rokem a nedávno na liposukci podbradku. Obojí sem si nechala dělat v celkové anestezii
A ta liposukce břicha jak to probíhalo a jaká vyšetření vám dělali před zákrokem?
Byla jsem na této klinice, a konkrétně na tomto zákroku https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2147-radiofrekvencni-liposukce-bricha-bodytite je tam popsané i jaké se dělají u toho vyšetření, atd...
Ahojky.. Na léto jsou v plánu garážová vrata a tak pátrám odkud.. Od koho máte doma vy? ....Zajímá mě především kvalita, za tu moc ráda zaplatím.. Moc hezká vrata má třeba Kružík ale nemám s firmou zatím žádné zkušenosti.. https://www.kruzik.cz/
Zdravim, od této firmy máme Sekční garážová vrata a s kvalitou spokojená sem a moc!:)
Ahojky...a co s termínem namontování, byli ochotní?
Byli ochotní ve všem, komunikace tady byla naprosto skvělá... a nejen ta, jsem spokojená i s vraty a moc
Za mne s Kružíkem také velmi dobrá zkušenost. Nechávala jsem od nich namontovat sekční garážová vrata.
Také jsem se dívala na sekční u této firmy. Co znamená to Dura print?
Určitě kup! Sama Nivonu taky mám a taky z toho samého shopu a jsem s ní spokojená, takže jednak za zkoušku nic nedáš a jednak se utvrdíš v tom, že tohle je ta správní volba.
Ahojky všem :) Jsem docela v koncích. Chci si koupit domácí vinotéku, ale jako docela jsem narazila. Fakt nevím, podle čeho vybrat. Co myslíte, na co se zaměřit? Docela mě zaujala nabídka tohoto shopu https://www.domacivinoteky.cz/. Zkušenosti?
Žádná dieta není dobrá, kila se ti vrátí a stojí to sposty peněz! Stačí když se člověk více hýbe a zdravě a dobře se stravuje. Já jsme si třeba začala vařit zdravěji bez tuku na titanovém nádobí a kila jdou dolů! Samozřejmě k tomu chodím i cvičit :-)
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.