Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Jana

22.01.2019

Neregistrovaná/ý - Páralová | 06.01.2019
Objednáváte nábytek odtud? https://sedacky-nabytek.cz/

Pořizovala jsem tady obývací stěnu. S eshopem sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Juřičková

21.01.2019

Neregistrovaná/ý - Kalmárová | 15.01.2019
Který přesně ste tu kupovala? Dívala sem se taky na ten eshop a mají těch kufrů hrozně moc

Mám tenhle https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-march-new-manhattan-l-5100-74-09/ nedám na něj dopustit

Neregistrovaná/ý - Janek

21.01.2019

Neregistrovaná/ý - Vilma | 18.01.2019
Ahoj zařizuji si nový byt a chtěla bych si do něj koupit nějaké dobré espresso.Vůbec tomu nerozumím.

Mrkni se na www.melitta.cz určitě si tam vybereš

Neregistrovaná/ý - Iva

20.01.2019

Kde jste kdo pořídil sedačku??

Neregistrovaná/ý - Kejty

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Zdena | 14.01.2019
Nemám zkušenost se všemi soukromými v Brně, ale za mě určitě Dráček na bayerove. Je to anglicko česká školka, a školné je podle mě skoro za hubičku když to srovnám s ostatníma soukromýma školkama co znám

A kolik se tam to školné platí?

Neregistrovaná/ý - Madlen

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 14.01.2019
Těch typů prodloužení je docela dost...clip in, tape in, micro ring, kreatin... všechny asi taky neznám ale na internetu určitě najdete. Já si nejraděj prodlužuju pomocí clip in

A kupujete si nějaké sady kde?

Neregistrovaná/ý - Standa

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Helena | 13.01.2019
Já sem přes sedačky-nábytek objednávala sedačku a taky sem sní spokojená. Vyšla nás za dobrý peníze a máme ji už přes rok a je naprosto super

Kolik se u nich platí za dopravu?

Neregistrovaná/ý - Bára

18.01.2019

Neregistrovaná/ý - Danča | 12.01.2019
Mě trápí rýma celou zimu. Už jsem s tím smířená, jakmile je změna teploty, tak mám plný nos.

A proč bys s tím měla být smířená? Proč si nekoupíš sprej do nosu? Mě vždy pomůže.

Neregistrovaná/ý - Vilma

18.01.2019

Ahoj zařizuji si nový byt a chtěla bych si do něj koupit nějaké dobré espresso.Vůbec tomu nerozumím.

Neregistrovaná/ý - Kalmárová

15.01.2019

Neregistrovaná/ý - Juřičková | 11.01.2019
Dobrý den. Kdysi sem tu kupovala cestovní kufr plastový. Mám ho už docela dlouho a je pořád super, je hodně odolný když si vezmu co se semnou nacestoval

Který přesně ste tu kupovala? Dívala sem se taky na ten eshop a mají těch kufrů hrozně moc

Neregistrovaná/ý - Zdena

14.01.2019

Neregistrovaná/ý - Kejty | 09.01.2019
Můžete mi doporučit dobrou soukromou školku v Brne?

Nemám zkušenost se všemi soukromými v Brně, ale za mě určitě Dráček na bayerove. Je to anglicko česká školka, a školné je podle mě skoro za hubičku když to srovnám s ostatníma soukromýma školkama co znám

Neregistrovaná/ý - Heda

14.01.2019

Neregistrovaná/ý - Madlen | 09.01.2019
Který typ prodloužení vlasů je podle vás nejlepší, a jaké jsou vůbec veškeré možnosti?

Těch typů prodloužení je docela dost...clip in, tape in, micro ring, kreatin... všechny asi taky neznám ale na internetu určitě najdete. Já si nejraděj prodlužuju pomocí clip in

Neregistrovaná/ý - Helena

13.01.2019

Neregistrovaná/ý - Jitule | 08.01.2019
Dobrý den, objednávala jsem jednou nějaký nábytek tady... moc se mě i příteli líbili ceny. S nábytkem sme spokojení

Já sem přes sedačky-nábytek objednávala sedačku a taky sem sní spokojená. Vyšla nás za dobrý peníze a máme ji už přes rok a je naprosto super

Neregistrovaná/ý - Danča

12.01.2019

Mě trápí rýma celou zimu. Už jsem s tím smířená, jakmile je změna teploty, tak mám plný nos.

Neregistrovaná/ý - Juřičková

11.01.2019

Neregistrovaná/ý - Kalmárová | 01.01.2019
Máte něco z Nejkufry?

Dobrý den. Kdysi sem tu kupovala cestovní kufr plastový. Mám ho už docela dlouho a je pořád super, je hodně odolný když si vezmu co se semnou nacestoval

Neregistrovaná/ý - Kejty

09.01.2019

Můžete mi doporučit dobrou soukromou školku v Brne?

Neregistrovaná/ý - Madlen

09.01.2019

Který typ prodloužení vlasů je podle vás nejlepší, a jaké jsou vůbec veškeré možnosti?

Neregistrovaná/ý - Jitule

08.01.2019

Neregistrovaná/ý - Páralová | 06.01.2019
Objednáváte nábytek odtud? https://sedacky-nabytek.cz/

Dobrý den, objednávala jsem jednou nějaký nábytek tady... moc se mě i příteli líbili ceny. S nábytkem sme spokojení

Neregistrovaná/ý - Petr

08.01.2019

Mám tip, pro všechny kdo shánějí lokální kvalitní potraviny. Podívejte se na webové tržiště www.sousedovazahrada.cz, kde můžete nabízet nebo koupit přebytky ze svých zahrad a zahrádek a také domácí výrobky z nich.

Neregistrovaná/ý - Mirek

06.01.2019

Neregistrovaná/ý - Karel | 04.01.2019
Pokud chcete opravdu rychle prodat dům nebo byt v Praze, tak doporučuji realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/, která vyplácí ještě před prodejem zálohu.

Já jsem přes tuto realitní kancelář prodával byt a dostal jsem zálohu ještě před prodejem 350 tisíc korun. Byl jsem za to tehdy hodně rád, protože jsem vyřešil své finanční závazky.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Treska se sušenkovou krustou

Treska se sušenkovou krustou

17 hlasů
50min 1372 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Masové kuličky s fetou

17 hlasů
45min 685kJ 98 Kč

Jemně kořeněné masové kuličky, schovávají kostku sýra ...

Zelný salát se sušenými meruňkami

6 hlasů
30min 575kJ 35 Kč

Lehký salát z bílého zelí s meruňkami.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více