Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Týna

02.01.2019

Neregistrovaná/ý - Elisia | 30.12.2018
Děkuji moc, koupím a uvidím. Zaujalo mě že jsou ty přípravky bez konzervačních látek

Já sem s Nasivinem taky moc spokojená. Mám doma v lékárničce i ten jejich sirup nasivin sinus na uvolnění dutin

Neregistrovaná/ý - Monika

02.01.2019

Ahoj, potřebovala bych rychle prodat náš byt v Praze, poradíte mi někdo prosím dobrou realitní kancelář z Prahy?

Neregistrovaná/ý - Kathy

02.01.2019

Dobrý den, hledám kvalitní domácí pekárnu. Jako vím, že není problém ji sehnat, na trhu je jich plno. Otázka však je, jaká je dobrá, která je lepší a která nejlepší. Jakou máte doma vy? A jste sní spokojené?

Neregistrovaná/ý - Tereza

01.01.2019

Neregistrovaná/ý - Marková | 28.12.2018
Ahoj, jsou to tobolky doplnující vitamín D v těle. Na předpis nejsou, můžete si je i objednat na internetu například na pilulce

Taky objednávám tento doplněk stravy na pilulce https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Neregistrovaná/ý - Kalmárová

01.01.2019

Máte něco z Nejkufry?

Neregistrovaná/ý - Anna

01.01.2019

Odkud objednat kvalitní vlasy clip in? Máte zkušenost s hotstyle?

Neregistrovaná/ý - Míša

31.12.2018

Neregistrovaná/ý - Tomancová | 29.12.2018
Aha no já objednávám tady https://e-kondomy.cz/ a výběr tu podle mě mají fakt velký

Děkuji za doporučení na eshop, výběr tedy mají jak se tak dívám.. a musím říct že krásné věci teda

Neregistrovaná/ý - Elisia

30.12.2018

Neregistrovaná/ý - Sylva | 28.12.2018
Dobrý den, ano dělají se už od narození. Tady jsou vypsané veškeré jejich přípravky na rýmu http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Děkuji moc, koupím a uvidím. Zaujalo mě že jsou ty přípravky bez konzervačních látek

Neregistrovaná/ý - Tomancová

29.12.2018

Neregistrovaná/ý - Míša | 22.12.2018
A kde nakupujete? Já si vzala takovou odvážnější košilku u nás v obchodě ale výběr teda moc neměli :/

Aha no já objednávám tady https://e-kondomy.cz/ a výběr tu podle mě mají fakt velký

Neregistrovaná/ý - Marková

28.12.2018

Neregistrovaná/ý - Táňa | 20.12.2018
A co to je za tobolky? Jsou na předpis?

Ahoj, jsou to tobolky doplnující vitamín D v těle. Na předpis nejsou, můžete si je i objednat na internetu například na pilulce

Neregistrovaná/ý - Sylva

28.12.2018

Neregistrovaná/ý - Elisia | 20.12.2018
A dělá se i pro malé děti do tří let?

Dobrý den, ano dělají se už od narození. Tady jsou vypsané veškeré jejich přípravky na rýmu http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Neregistrovaná/ý - Iveta

27.12.2018

Neregistrovaná/ý - Bára | 25.12.2018
Mají tam ty džemy v akci, mě přijde že ano co jsem tak viděla ceny v obchodech

Tak se zkusím první podívat jak to vyjde v obchodě a kdyžtak objednám rovnou víc sklenic, každopádně moc děkuji

Neregistrovaná/ý - Bára

25.12.2018

Neregistrovaná/ý - Iveta | 23.12.2018
Děkuji, vyjde to na tom rohlíku výhodněji než v obchodě?

Mají tam ty džemy v akci, mě přijde že ano co jsem tak viděla ceny v obchodech

Neregistrovaná/ý - Iveta

23.12.2018

Neregistrovaná/ý - Bára | 20.12.2018
Za sebe můžu Iveto doporučit ten černý rybíz.Zkoušela jsem i jiné příchutě ale za sebe jsem si tuhle nejvíc zamilovala. Ale každý máme jiné chutě, vám třeba sedne jiná příchut, chce to vyzkoušet:) Jinak tedy objednávám přes rohlík.cz

Děkuji, vyjde to na tom rohlíku výhodněji než v obchodě?

Neregistrovaná/ý - Květa

22.12.2018

Je, tady jsou skvělé rady a tipy. Já bych taky o jeden poprosila. Potřebuji novou lednici. Nevím ale, jakou značku vybrat. Na trhu je jich je spusta. Jaká se osvědčila vám?

Neregistrovaná/ý - Míša

22.12.2018

Neregistrovaná/ý - Tomancová | 18.12.2018
Ahoj, tak chlapa asi nejvíc potěší nějaké pěkné nové prádlo, košilka, apod... já takhle kupuju každý rok něco nového na sebe v čem se předvedu večer :D

A kde nakupujete? Já si vzala takovou odvážnější košilku u nás v obchodě ale výběr teda moc neměli :/

Neregistrovaná/ý - Bára

20.12.2018

Neregistrovaná/ý - Iveta | 02.12.2018
Snažím se najít nějaký kvalitnější džem.. máte zkušenost s nějakou příchutí Relax z ovoce?

Za sebe můžu Iveto doporučit ten černý rybíz.Zkoušela jsem i jiné příchutě ale za sebe jsem si tuhle nejvíc zamilovala. Ale každý máme jiné chutě, vám třeba sedne jiná příchut, chce to vyzkoušet:) Jinak tedy objednávám přes rohlík.cz

Neregistrovaná/ý - Táňa

20.12.2018

Neregistrovaná/ý - Marková | 16.12.2018
Doplňuju si déčko pomocí tobolek Vigantolvit

A co to je za tobolky? Jsou na předpis?

Neregistrovaná/ý - Čoka

20.12.2018

Nějaký super tip jak léčit rýmu? Já ji nějak zvládnu se spreji, ale co dát dětem?

Neregistrovaná/ý - Elisia

20.12.2018

Neregistrovaná/ý - Sylva | 15.12.2018
Dobrou zkušenost mám se sprejem i kapkami Nasivin, to mi na rýmu vždycky pomůže

A dělá se i pro malé děti do tří let?

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Vepřové medailonky s mrkví

Vepřové medailonky s mrkví

14 hlasů
60min 613 kJ 98 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jarní kuře

36 hlasů
35min 393kJ 132 Kč

Jarní kuře je pokrm plný barev a chutí, přesně jako ja...

Ananasový salát

30 hlasů
1h a 35min 252kJ 85 Kč

Salát s rumovou zálivkou.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více