Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Pavlína

24. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Olina | 22. 11. 2018
Přijde mi to na chuť sladké tak akorád, já si chrochtám když mám v puse ten džem

Asi jste mě přesvědčila:D Musím to zkusit koupit aspoň sklinku a uvidím jak to u nás doma uspěje

Neregistrovaná/ý - Adriana

24. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 21. 11. 2018
Ano třeba deku. Ale tuhle https://www.mimmo.cz/Personalizovane-deky/ není to jen nějaká.

Jeee to je krásné. Dobrý tip na dárek, popřemýšlím.

Neregistrovaná/ý - Beatris

23. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Šebestová | 21. 11. 2018
Beatris a pro lidi je tedy jen ten Alavis triple blend??? Jak dlouho jste ho užívala vkuse, a kolik toho denně? Děkuji

V první řadě jsem si musela dávkování přepočítat na svoji váhu. Brala jsem tři měsíce, a potom na tři měsíce vysadila. Ale teda na chuť to není nic moc, takže doporučuji dát rozpustit do vody a potom vypít:) Ale hlavně že mi to pomohlo

Neregistrovaná/ý - Tereza

23. 11. 2018

Kde bych sehnala kvalitní nádobí? Může být i eshop, hlavně aby byl výběr a dobrá zkušenost, děkuji moc

Neregistrovaná/ý - Olina

22. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 20. 11. 2018
Olinko a chuťově je to také dobré? Sladké? I bez toho přidaného cukru? Koupila bych to dětem když je to zdravější než klasický džem…

Přijde mi to na chuť sladké tak akorád, já si chrochtám když mám v puse ten džem

Neregistrovaná/ý - Kamilie

22. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Judyta | 18. 11. 2018
Vaříte si doma zdravě? Dáte tip na nějaké recepty?

Dobrý den, snažím se vařit zdravě. Ale sem tam si i zahřešíme :D Jinak hodně vařím podle těchto receptů https://www.svet-zdravi.cz/recepty

Neregistrovaná/ý - Ivana

22. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Prokešová | 18. 11. 2018
Já můžu ten jejich sirup jenom doporučit, zkoušla sem a uvolnil mi krásně jak nos tak dutiny, už sem k němu nepotřebovala ani žádný sprej, za mě super

Jo? :) Mě se líbí že obsahuje bylinky, tak bych to ráda vyzkoušela děkuji za zkušenost

Neregistrovaná/ý - Zuzana

21. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Adriana | 19. 11. 2018
Jaký máte super tip na dárek pro kamarádku, která má teď čerstvé miminko.

Ano třeba deku. Ale tuhle https://www.mimmo.cz/Personalizovane-deky/ není to jen nějaká.

Neregistrovaná/ý - Šebestová

21. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Beatris | 14. 11. 2018
Mám s Alavis triple blend stejnou zkušenost. Pomohl mi při problémech s klouby a to jsem předtím zkoušela přípravky určené přímo pro lidi a nic.. Takže za sebe můžu jenom doporučit. Navíc je bez barviv a bez konzervačních látek

Beatris a pro lidi je tedy jen ten Alavis triple blend??? Jak dlouho jste ho užívala vkuse, a kolik toho denně? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Pavlína

20. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Olina | 2. 11. 2018
Taky to mám ráda. Objednávám si Relax z ovoce višeň a jahodu.Vždy beru několik sklenic aby to nějakou dobu vydrželo

Olinko a chuťově je to také dobré? Sladké? I bez toho přidaného cukru? Koupila bych to dětem když je to zdravější než klasický džem…

Neregistrovaná/ý - Petra

20. 11. 2018

Máte na domech předokení rolety? Máte zkušenost s nějakou dobrou firmou?

Neregistrovaná/ý - Vanessa

20. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Procházková | 16. 11. 2018
To mě taky, tak sem si říkala že bych si tu nějakou sadu taky objednala... a jak často se můžou nosit ty clip in, a může se v nich i spát nebo raději sundat?

Já je nosím teď skoro denně, jen na noc je sundávám. Našla jsem tady odpovědi na různé otázky ohledně clip in https://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/

Neregistrovaná/ý - Adriana

19. 11. 2018

Jaký máte super tip na dárek pro kamarádku, která má teď čerstvé miminko.

Neregistrovaná/ý - Berenika

19. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Sabina | 15. 11. 2018
V Dráčku v Brně jsem měla syna pouhé tři měsíce ale můžu potvrdit že školka je výborná,mám tu nejlepší zkušenost

Jak ta školka vyjde cenově?

Neregistrovaná/ý - Judyta

18. 11. 2018

Vaříte si doma zdravě? Dáte tip na nějaké recepty?

Neregistrovaná/ý - Prokešová

18. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Ivana | 14. 11. 2018
Máte zkušenost i s tím jejich sirupem?

Já můžu ten jejich sirup jenom doporučit, zkoušla sem a uvolnil mi krásně jak nos tak dutiny, už sem k němu nepotřebovala ani žádný sprej, za mě super

Neregistrovaná/ý - Procházková

16. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Vanessa | 8. 11. 2018
Dobrý den,za sebe preferuji clip in.Neničí to vlasy jako u trvalého prodloužení, a můžu si je nasadit a sundat kdykoliv budu chtít, a měnit tak účesy podle nálady.. Tady v tom eshopu jsem zatím neobjednávala,ale moc mě zaujal ten jejich výběr

To mě taky, tak sem si říkala že bych si tu nějakou sadu taky objednala... a jak často se můžou nosit ty clip in, a může se v nich i spát nebo raději sundat?

Neregistrovaná/ý - Sabina

15. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Luciuska | 7. 11. 2018
Vím že když je místo tak berou pořád, zkuste se optat ve školce. Jinak přihláška je ke stažení rovnou tady https://www.dracek-skolka.cz/zapis-do-skoly/

V Dráčku v Brně jsem měla syna pouhé tři měsíce ale můžu potvrdit že školka je výborná,mám tu nejlepší zkušenost

Neregistrovaná/ý - Beatris

14. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Kery | 9. 11. 2018
Dobrý den, já ano a můžu po zkušenostech doporučit. Po pár týdnech užívání se mi neskutečně ulevilo.

Mám s Alavis triple blend stejnou zkušenost. Pomohl mi při problémech s klouby a to jsem předtím zkoušela přípravky určené přímo pro lidi a nic.. Takže za sebe můžu jenom doporučit. Navíc je bez barviv a bez konzervačních látek

Neregistrovaná/ý - Ivana

14. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Kristýna | 9. 11. 2018
Také kupuji tento Nasivin. Je fajn, můžou ho jak děcka tak my dospělí a je bez konzervačních látek

Máte zkušenost i s tím jejich sirupem?

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Květáková krémová polévka

Květáková krémová polévka

26 hlasů
30min 152 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Lívance

12 hlasů
1h a 5min 738kJ 65 Kč

Něco sladkého k obědu, pro děti i dospělé.

Brokolicová polévka s nivou

18 hlasů
40min 659kJ 65 Kč

Pokud máte rádi krémové polévky, uvařte si brokolicový...

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více