Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Neveselá

29.10.2018

Neregistrovaná/ý - Nina | 23.10.2018
Dobrý den, veškeré provedení těch žaluzíí najdu na stránkách firmy?

Jojo, mají na stránkách katalogy https://www.kruzik.cz/sortiment/zaluzie-a-rolety/

Neregistrovaná/ý - Debi

28.10.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 23.10.2018
Debi co všechno ta slevová akce zahrnuje????

Co jsem se dívala tak je v tom plastický zákrok včetně implantátů a pooperační péče

Neregistrovaná/ý - Lada

28.10.2018

Neregistrovaná/ý - Viktorie | 25.10.2018
Nevyrábím, nevím čím to ale vždy když sem si udělala džem doma tak se mi to zkazilo, asi dělám něco špatně. Každopádně se mi osvědčil džem Relax z ovoce

A to je vyloženě jen z ovoce? Mě přijde že do všech džemů se dává znytečně hrozně moc nezdravého cukru :/

Neregistrovaná/ý - Procházková

28.10.2018

Ahojky, jaký typ prodloužení preferujete a proč? https://www.hotstyle.cz/

Neregistrovaná/ý - Luciuska

28.10.2018

Neregistrovaná/ý - Karen | 22.10.2018
Znáte soukromou školku v Brně, s dobrým přístupem k dětem? Takovou se kterou jste opravdu po všech stránkách spokojení?

Karen mé děti nyní navštěvují tuto školku https://www.dracek-skolka.cz/ a jsem sní spokojená. Mám tady výbornou zkušenost s vychovatelkami,na kterých je opravdu vidět že věnují dětem maximum a to je moc dobře

Neregistrovaná/ý - Bianca

28.10.2018

Ahoj, my doma Faber máme. Proč se ptáš? Můj osobní názor je takový, že Faber je skvělá volba, protože nabízí výborbý poměr ceny a kvality. Digestoř je tichá, krásně táhne… Takže za mě opravdu výborná volba.

Neregistrovaná/ý - Romana

28.10.2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 22.10.2018
Ahojky, ano drží mi ve vlasech dobře.. nikdy se mi nestalo že by mi to nějak padalo nebo se uvolňovalo

Bezva děkuji moc, už jsem si jednu sadu clip in v clipinhair objednala tak jsem moc zvědavá až mi přijde jak mi to půjde s nasazováním

Neregistrovaná/ý - Luisa

27.10.2018

Dobrý den, mě by zajímalo zda má někdo zkušenosti s digestoří zn. Faber https://www.faber-eshop.cz/. Budu ráda za jakýkoli postřeh, děkuji.

Neregistrovaná/ý - Viktorie

25.10.2018

Neregistrovaná/ý - Lada | 23.10.2018
Vyrábíte si doma džemy nebo kupujete? ..Máte tip na něco dobrého co není samý cukr a spíše tam je víc z toho ovoce?

Nevyrábím, nevím čím to ale vždy když sem si udělala džem doma tak se mi to zkazilo, asi dělám něco špatně. Každopádně se mi osvědčil džem Relax z ovoce

Neregistrovaná/ý - Lada

23.10.2018

Vyrábíte si doma džemy nebo kupujete? ..Máte tip na něco dobrého co není samý cukr a spíše tam je víc z toho ovoce?

Neregistrovaná/ý - Faltová

23.10.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 16.10.2018
Dobrý den, u nás doma jedině Nasivin, nic jiného mě ani děckám nezabírá pořádně. Nasivin nám zatím vždycky zabral

Který ten Nasivin konkrétně kupujete?

Neregistrovaná/ý - Nina

23.10.2018

Neregistrovaná/ý - Neveselá | 16.10.2018
Dobrý den, od této firmy jsme si nechali udělat předokení žaluzie. Byla snimi úplně pohodová domluva,byli moc ochotní i ohledně termínu namontování, za mě opravdu spokojenost

Dobrý den, veškeré provedení těch žaluzíí najdu na stránkách firmy?

Neregistrovaná/ý - Gábina

23.10.2018

Neregistrovaná/ý - Debi | 16.10.2018
Já bych si je ráda naopak nechala zvětšit, a našla jsem že když se objednám do konce října u toho Justana, tak že je na to slevová akce tak jsem se dnes objednala na konzultaci

Debi co všechno ta slevová akce zahrnuje????

Neregistrovaná/ý - Karen

22.10.2018

Znáte soukromou školku v Brně, s dobrým přístupem k dětem? Takovou se kterou jste opravdu po všech stránkách spokojení?

Neregistrovaná/ý - Jiřina

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Romana | 15.10.2018
A ve vlasech vám drží dobře?

Ahojky, ano drží mi ve vlasech dobře.. nikdy se mi nestalo že by mi to nějak padalo nebo se uvolňovalo

Neregistrovaná/ý - Vilma

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 12.10.2018
Kup si tady tuhle https://www.kancelarskezidle.com/zidle/skladem/kancelarske-zidle/1033103-zidle-dxracer-oh-fd01-nr-latkova.php.Já tuhle židlu mám už dva roky a je super.Hodně času trávím hraním her a z téhle židle mě vůbec nebolí záda.

Tak jsem si ji koupila a výborně se na ní sedí i záda mě nebolí.Díky

Neregistrovaná/ý - Renata

16.10.2018

Neregistrovaná/ý - Faltová | 08.10.2018
Co vám nejlépe pomáhá na rýmu?

Dobrý den, u nás doma jedině Nasivin, nic jiného mě ani děckám nezabírá pořádně. Nasivin nám zatím vždycky zabral

Neregistrovaná/ý - Neveselá

16.10.2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 08.10.2018
Co vím, tak u nás v Kroměříži a v Praze, na stránkách je kontakt

Dobrý den, od této firmy jsme si nechali udělat předokení žaluzie. Byla snimi úplně pohodová domluva,byli moc ochotní i ohledně termínu namontování, za mě opravdu spokojenost

Neregistrovaná/ý - Debi

16.10.2018

Neregistrovaná/ý - Roberta | 08.10.2018
Nechávala jsem si od tohoto plastika zmenšit prsa. Už na konzultaci na mě působil pečlivě a profesionálně, všechno mi ochotně vysvětlil a prsa vypadají po zákroku nádherně.Takže já sem spokojená

Já bych si je ráda naopak nechala zvětšit, a našla jsem že když se objednám do konce října u toho Justana, tak že je na to slevová akce tak jsem se dnes objednala na konzultaci

Neregistrovaná/ý - Romana

15.10.2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 07.10.2018
Ahojky z clipinhair jsem si už pár sad koupila a jsem spokojená:)

A ve vlasech vám drží dobře?

Lupy trápí řadu z nás. Nepodceňujte správné mytí vlasů

Kuřecí maso se špenátem

Kuřecí maso se špenátem

10 hlasů
55min 608 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře pečené na zelenině

13 hlasů
1h a 25min 456kJ 170 Kč

Kuře pečené s mrkví a bramborami.

Cuketová polévka

15 hlasů
45min 256kJ 120 Kč

Cuketový krém s muškátovým oříškem.

Poradny

hrazení laserové operace křečových žil

Dobrý den, děkuji za dotaz. Úplně optimální by bylo tento dotaz směrovat na pobočku VZP v místě V... Více

První příznaky boreliozy a klíšťové encefalitidy

Dobrý den, tak jednoduché to bohužel není. Testy se provádí až při nástupu prvních příznaků. Po p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více