Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Aldiana

21.02.2019

Neregistrovaná/ý - Evina | 18.02.2019
Já zatím zkušenost nemám ale pokud by mi to uvolnilo nos na celou noc tak by to byla paráda... taky budu muset ten nasivin nějaký vyzkoušet protože letos s tou rýmou bojuju měsíc co měsíc je to děs...

Evino já kupuju ten nasivin sensitive pro děcka.. nejen že můžou díky němu vždycky normálně dýchat i při obrovský rýmě, ale taky je bez konzervačních látek.Navíc opravdu stříkám tři dny a moje děcka mají rýmu pryč

Neregistrovaná/ý - Zdenka

21.02.2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 18.02.2019
Osobně mám se Scontem také výbornou zkušenost. Objednávala jsem dvakrát a sem spokojená po všech stránkách

Když budu chtít montáž nábytku tak kde se to dá domluvit?

Neregistrovaná/ý - Patrys

21.02.2019

Neregistrovaná/ý - Lada | 19.02.2019
Sama jsem začala brát Vigantolvit asi před měsícem a jsem opravdu spokojená

Kupujete ten doplněk stravy v lékárně nebo někde objednáváte?

Neregistrovaná/ý - Terka

21.02.2019

Neregistrovaná/ý - Karolína | 19.02.2019
Také si kupuji džemy relax. Objednávám je na rohlíku, manžel se po nich může utlouct

Karolíno nevíte jestli tam jsou všechny příchutě co se dělají na tom rohlíku?

Neregistrovaná/ý - Nikola

22.02.2019

Neregistrovaná/ý - Ivanka | 19.02.2019
Se kterou školkou v Brně jste spokojení? A máte lepší zkušenost se soukromými nebo se státními?

Ahoj, mě osobně přijdou ty soukromé školky po zkušenostech lepší.. Mám dítě v soukromé školce Dráček v Brně, a tam se mi líbilo jak se vychovatelky dětem věnují, a jaký k nim mají přístup... takový který jsem ve státní školce já osobně nikdy nezažila, je to úplně o něčem jiném

Neregistrovaná/ý - Jirná

23.02.2019

Neregistrovaná/ý - Verča | 19.02.2019
A co jste si tady už objednávala? Nevím co vybrat:)

Záleží na tom co si představujete, každému se líbí něco jiného.. jestli jste ještě nic nezkoušela, začala bych nějakým masážním olejíčkem, afrodisiaky nebo nějakým erotickým oblečkem... :) zkuste si projít eshop e-kondomy mají tam toho dost já si tu vždycky vyberu ,)

Neregistrovaná/ý - Karolína

24.02.2019

Neregistrovaná/ý - Terka | 21.02.2019
Karolíno nevíte jestli tam jsou všechny příchutě co se dělají na tom rohlíku?

Co jsem se dívala naposledy tak by tam měli mít k objednání všechny příchutě

Neregistrovaná/ý - Halíková

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 21.02.2019
Tak to jsem moc ráda že už budu na konzultaci mluvit s plastikem mám spoustu otázek. A objednávala jste se přes telefonní číslo na stránkách?

Já si psala na ten jejich mail, bylo to pro mne jednodušší :)

Neregistrovaná/ý - Romana

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Aldiana | 21.02.2019
Evino já kupuju ten nasivin sensitive pro děcka.. nejen že můžou díky němu vždycky normálně dýchat i při obrovský rýmě, ale taky je bez konzervačních látek.Navíc opravdu stříkám tři dny a moje děcka mají rýmu pryč

Také používám při rýmě Nasivin sensitive, uvolní mi vždycky nos na dlouhou dobu a během pár dnů jsem bez rýmy

Neregistrovaná/ý - Věrka

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 21.02.2019
Když budu chtít montáž nábytku tak kde se to dá domluvit?

Výnos i montáž jsme domlouvali s pracovníkem přepravní společnosti. Volal nám ohledně termínu dopravy, a rovnou sme domluvili i tohle

Neregistrovaná/ý - Lada

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Patrys | 21.02.2019
Kupujete ten doplněk stravy v lékárně nebo někde objednáváte?

Objednávala jsem si ten doplněk v eshopu pilulka

Neregistrovaná/ý - Vanessa

26.02.2019

Za sebe můžu dát dobrý tip na plastika v Brně http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Neregistrovaná/ý - Olga

01.03.2019

Neregistrovaná/ý - Halíková | 25.02.2019
Já si psala na ten jejich mail, bylo to pro mne jednodušší :)

Tam se dá objednat i přes email? Jinak všechny zákroky co se na klinice dělají jsou přímo na stránkách aesthevita.cz?

Neregistrovaná/ý - Laďka

01.03.2019

Neregistrovaná/ý - Romana | 25.02.2019
Také používám při rýmě Nasivin sensitive, uvolní mi vždycky nos na dlouhou dobu a během pár dnů jsem bez rýmy

Děkuju holky za typ na ten nasivin. Děckám letos na rýmu vůbec nic nezabírá, mají to pořád dokola... Tohle sem ještě nezkusila tak koupím a uvidím.... snad i těm mým dětem pomůže od rýmy tento sprej

Neregistrovaná/ý - Zdenka

01.03.2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 25.02.2019
Výnos i montáž jsme domlouvali s pracovníkem přepravní společnosti. Volal nám ohledně termínu dopravy, a rovnou sme domluvili i tohle

Aha a byl ten pracovník např. ohledně toho výnosu ochotný?

Neregistrovaná/ý - Patrys

01.03.2019

Neregistrovaná/ý - Lada | 25.02.2019
Objednávala jsem si ten doplněk v eshopu pilulka

Už mám taky doma, koupila sem v lékárně. Ale dívám se že na pilulce ho mají za lepší cenu

Neregistrovaná/ý - Zdenička

02.03.2019

Neregistrovaná/ý - Vanessa | 26.02.2019
Za sebe můžu dát dobrý tip na plastika v Brně http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Vanesso na čem jste u něj byla?? A za jak dlouho od odeslání formuláře na stránkách se vám ozvali?

Neregistrovaná/ý - Vanda

03.03.2019

Holky, měla bych dotaz... Kde nakupujete domácí spotřebiče? Jako myslím ty větší, jako je lednice, myčka, pračka, mrazák... Nakupujete na netu nebo preferujete spíše koupi v kamenném obchodě? A jaké vidíte pro a proti v nákupu na netu a v kamenné prodejně? Jinak pokud na netu, tak jaký se vám třeba osvědčil?

Neregistrovaná/ý - Halíková

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Olga | 01.03.2019
Tam se dá objednat i přes email? Jinak všechny zákroky co se na klinice dělají jsou přímo na stránkách aesthevita.cz?

Pokud vím, měli by být vypsané na stránkách aesthevita veškeré zákroky

Neregistrovaná/ý - Irena

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Laďka | 01.03.2019
Děkuju holky za typ na ten nasivin. Děckám letos na rýmu vůbec nic nezabírá, mají to pořád dokola... Tohle sem ještě nezkusila tak koupím a uvidím.... snad i těm mým dětem pomůže od rýmy tento sprej

Taky sem to tak měla, já trpím na rýmu přes zimu pořád a vždycky mi všechny spreje nachvíli uvolnili nos ale rýma trvala třeba i dva týdny :/ no děs... až mi mamka doporučila taky ten sprej nasivin sensitive a ten mi do týdne od rýmy pomohl úplně..takže pro mě takový malý zázrak

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Grilovaná vepřová kotleta

Grilovaná vepřová kotleta

6 hlasů
45min 544 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Grilovaná kuřecí prsa

17 hlasů
50min 551kJ 140 Kč

Kuřecí prsa naložená v marinádě.

Pivní polévka

16 hlasů
45min 905kJ 85 Kč

Sytá polévka z černého piva.

Poradny

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Může se milenec matky dítěte domáhat popření otcovství?

Dobrý den,předpokládám, že otcovství vůči dítěti je již určeno a jako otec dítěte je v rodném lis... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více