Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Aldiana

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Evina | 18. 2. 2019
Já zatím zkušenost nemám ale pokud by mi to uvolnilo nos na celou noc tak by to byla paráda... taky budu muset ten nasivin nějaký vyzkoušet protože letos s tou rýmou bojuju měsíc co měsíc je to děs...

Evino já kupuju ten nasivin sensitive pro děcka.. nejen že můžou díky němu vždycky normálně dýchat i při obrovský rýmě, ale taky je bez konzervačních látek.Navíc opravdu stříkám tři dny a moje děcka mají rýmu pryč

Neregistrovaná/ý - Zdenka

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 18. 2. 2019
Osobně mám se Scontem také výbornou zkušenost. Objednávala jsem dvakrát a sem spokojená po všech stránkách

Když budu chtít montáž nábytku tak kde se to dá domluvit?

Neregistrovaná/ý - Patrys

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Lada | 19. 2. 2019
Sama jsem začala brát Vigantolvit asi před měsícem a jsem opravdu spokojená

Kupujete ten doplněk stravy v lékárně nebo někde objednáváte?

Neregistrovaná/ý - Terka

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Karolína | 19. 2. 2019
Také si kupuji džemy relax. Objednávám je na rohlíku, manžel se po nich může utlouct

Karolíno nevíte jestli tam jsou všechny příchutě co se dělají na tom rohlíku?

Neregistrovaná/ý - Nikola

22. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Ivanka | 19. 2. 2019
Se kterou školkou v Brně jste spokojení? A máte lepší zkušenost se soukromými nebo se státními?

Ahoj, mě osobně přijdou ty soukromé školky po zkušenostech lepší.. Mám dítě v soukromé školce Dráček v Brně, a tam se mi líbilo jak se vychovatelky dětem věnují, a jaký k nim mají přístup... takový který jsem ve státní školce já osobně nikdy nezažila, je to úplně o něčem jiném

Neregistrovaná/ý - Jirná

23. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Verča | 19. 2. 2019
A co jste si tady už objednávala? Nevím co vybrat:)

Záleží na tom co si představujete, každému se líbí něco jiného.. jestli jste ještě nic nezkoušela, začala bych nějakým masážním olejíčkem, afrodisiaky nebo nějakým erotickým oblečkem... :) zkuste si projít eshop e-kondomy mají tam toho dost já si tu vždycky vyberu ,)

Neregistrovaná/ý - Karolína

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Terka | 21. 2. 2019
Karolíno nevíte jestli tam jsou všechny příchutě co se dělají na tom rohlíku?

Co jsem se dívala naposledy tak by tam měli mít k objednání všechny příchutě

Neregistrovaná/ý - Halíková

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 21. 2. 2019
Tak to jsem moc ráda že už budu na konzultaci mluvit s plastikem mám spoustu otázek. A objednávala jste se přes telefonní číslo na stránkách?

Já si psala na ten jejich mail, bylo to pro mne jednodušší :)

Neregistrovaná/ý - Romana

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Aldiana | 21. 2. 2019
Evino já kupuju ten nasivin sensitive pro děcka.. nejen že můžou díky němu vždycky normálně dýchat i při obrovský rýmě, ale taky je bez konzervačních látek.Navíc opravdu stříkám tři dny a moje děcka mají rýmu pryč

Také používám při rýmě Nasivin sensitive, uvolní mi vždycky nos na dlouhou dobu a během pár dnů jsem bez rýmy

Neregistrovaná/ý - Věrka

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 21. 2. 2019
Když budu chtít montáž nábytku tak kde se to dá domluvit?

Výnos i montáž jsme domlouvali s pracovníkem přepravní společnosti. Volal nám ohledně termínu dopravy, a rovnou sme domluvili i tohle

Neregistrovaná/ý - Lada

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Patrys | 21. 2. 2019
Kupujete ten doplněk stravy v lékárně nebo někde objednáváte?

Objednávala jsem si ten doplněk v eshopu pilulka

Neregistrovaná/ý - Vanessa

26. 2. 2019

Za sebe můžu dát dobrý tip na plastika v Brně http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Neregistrovaná/ý - Olga

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Halíková | 25. 2. 2019
Já si psala na ten jejich mail, bylo to pro mne jednodušší :)

Tam se dá objednat i přes email? Jinak všechny zákroky co se na klinice dělají jsou přímo na stránkách aesthevita.cz?

Neregistrovaná/ý - Laďka

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Romana | 25. 2. 2019
Také používám při rýmě Nasivin sensitive, uvolní mi vždycky nos na dlouhou dobu a během pár dnů jsem bez rýmy

Děkuju holky za typ na ten nasivin. Děckám letos na rýmu vůbec nic nezabírá, mají to pořád dokola... Tohle sem ještě nezkusila tak koupím a uvidím.... snad i těm mým dětem pomůže od rýmy tento sprej

Neregistrovaná/ý - Zdenka

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 25. 2. 2019
Výnos i montáž jsme domlouvali s pracovníkem přepravní společnosti. Volal nám ohledně termínu dopravy, a rovnou sme domluvili i tohle

Aha a byl ten pracovník např. ohledně toho výnosu ochotný?

Neregistrovaná/ý - Patrys

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Lada | 25. 2. 2019
Objednávala jsem si ten doplněk v eshopu pilulka

Už mám taky doma, koupila sem v lékárně. Ale dívám se že na pilulce ho mají za lepší cenu

Neregistrovaná/ý - Zdenička

2. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Vanessa | 26. 2. 2019
Za sebe můžu dát dobrý tip na plastika v Brně http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Vanesso na čem jste u něj byla?? A za jak dlouho od odeslání formuláře na stránkách se vám ozvali?

Neregistrovaná/ý - Vanda

3. 3. 2019

Holky, měla bych dotaz... Kde nakupujete domácí spotřebiče? Jako myslím ty větší, jako je lednice, myčka, pračka, mrazák... Nakupujete na netu nebo preferujete spíše koupi v kamenném obchodě? A jaké vidíte pro a proti v nákupu na netu a v kamenné prodejně? Jinak pokud na netu, tak jaký se vám třeba osvědčil?

Neregistrovaná/ý - Halíková

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Olga | 1. 3. 2019
Tam se dá objednat i přes email? Jinak všechny zákroky co se na klinice dělají jsou přímo na stránkách aesthevita.cz?

Pokud vím, měli by být vypsané na stránkách aesthevita veškeré zákroky

Neregistrovaná/ý - Irena

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Laďka | 1. 3. 2019
Děkuju holky za typ na ten nasivin. Děckám letos na rýmu vůbec nic nezabírá, mají to pořád dokola... Tohle sem ještě nezkusila tak koupím a uvidím.... snad i těm mým dětem pomůže od rýmy tento sprej

Taky sem to tak měla, já trpím na rýmu přes zimu pořád a vždycky mi všechny spreje nachvíli uvolnili nos ale rýma trvala třeba i dva týdny :/ no děs... až mi mamka doporučila taky ten sprej nasivin sensitive a ten mi do týdne od rýmy pomohl úplně..takže pro mě takový malý zázrak

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Cibulová polévka

Cibulová polévka

26 hlasů
35min 405 kJ 73 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené brambory s tymiánem a česnekem

19 hlasů
1h a 25min 322kJ 70 Kč

Zapečené brambory lze připravit na mnoho způsobu, vyzk...

Rychlá krémová bramborová polévka

19 hlasů
50min 377kJ 60 Kč

Polévka s instantní bramborovou kaší.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více