Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Biopron 9

Emur 20. 04. 2013

"Zdravím, snažila jsem se zde najít nějaké informace o přípravku biopron, což by měly být probiotika pro dospělé, ale bohužel tu nic takového není, tak jsem téma vytvořila. Zajímá mne to z toho důvodu, že svým dětem dávám už nějaký čas biopron méďu, který jim hodně pomáhá hlavně co se imunity týče, proto bych chtěla i nějaký přípravek pro dospělé a našla jsem od biopronu právě tuhle devítku, ale zase mám obavy, aby přípravky pro děti, které fungují skvěle, fungovaly i pro dospělé, přestože jsou od stejné firmy. Proto mě zajímá, zda s ním nemáte někdo zkušenost...? Předem díky za odpověď."

Neregistrovaná/ý - Světlana Kůsová

12.03.2019

Za sebe mohu doporučit NutraBonu Symbu - pro dospělé i pro děti. Přípravek je je dokonale vyvážený co do účinných složek, i nutričně. Obsahuje probiotika i prebiotika - inulin (vlákninu). Probiotika jsou ošetřená biotechnologickým postupem výroby - mikrokapslemi, které se rozpouští až ve střevě, takže je zachována vitalita bakterií. Výrobek obsahuje další prospěšné složky - betaglukany, kyselinu listovou, vitamíny řady B. Bereme ho celá rodina a širší okolí. Pro další informace mi zavolejte na 731913460

Neregistrovaná/ý - martina

23.06.2016

myslíte tohle https://www.czlekarna.cz/8594024761211-biopron-forte-tob-10 ?

Neregistrovaná/ý - Nina

17.11.2015

Ahoj, mně Biopron 9 doporučila doktorka, když jsem byla těhotná a kolem mně řádila nepříjemná střevní chřipka, na kterou jsem hrozně náchylná a vždycky mám nejhorší průběh z celé rodiny, tak jsem se bála, abych nějak neohrozila miminko. Nevím, jestli jsem měla nějakou lepší imunitu jako těhotná, nebo to bylo tím Biopronem, ale ta střevní chřipka se mi tehdy vyhla. Takže za sebe chválím.

Jarka00

28.04.2013

Ahoj. My celá rodina používáme právě na imunitu probiotika od biopronu. Dětem dávám laktobacilky a já sama beru biopron 9. Nejdřív jsem je začala dávat dětem, protože když začaly chodit do školky, tak to byla hrůza. Ale tak to už bývá. Po nějaké době jsem opravdu viděla zlepšení, děti nebyly tak často nachlazené a nemocné jsou jen občas. Takže jsem se rozhodla, že si koupím i něco pro sebe. Biopron 9 beru pravidelně a nejel, že mám pevné zdraví, ale prospívá to i vyprazdňování, se kterým jsem měla dříve často problémy. I když zase nemůžu tvrdit, že ti to 100 procentně pomůže. Ale co jsem pročítala diskuze, tak si biopron dost chválí.

Za každou úspěšnou ženou je ona sama

Bramborák s houbami

Bramborák s houbami

16 hlasů
50min 572 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová kotleta se švestkami

26 hlasů
1h a 40min 535kJ 220 Kč

Recept na vepřové maso se sušenými švestkami.

Ryba na rozmarýnu

10 hlasů
35min 837kJ 140 Kč

Ryba zapečená s rozmarýnem a sýrem feta.

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více