Diskuse na téma Zlepšení paměti, pozornosti, koncentrace

Ahoj, máte někdo zkušenost, jak se dá toto zlepšit? Náš děda prodělal mozkovou příhodu a celkově se docela zhoršil, tak jsem se chtěla informovat, zda se to dá nějak zlepšit, nevim jestli prášky apod je dobrý zpusob. Ptala jsem se i pár odborníků a ti mi řekli, že jsou dobré i křížovky a také jsou na to i hry na pc. A že to pry funguje, tak se chci zeptat, jestli s tím máte také někdo zkušenost, připadně s čím a jakou? Děkuji

Vendula 23.11.2015

Jednou jsem ho mela doma, vyhovoval mi. Me i muzu spravil tlak a clovek se necitil tolik unaveny, jak dlouho vam vydrzi?

Grifka 24.04.2016

Já si dávám http://www.vitabody.cz/hledani/1?searchSentence=sky+dog je nejlepší na únavu a soustředění. Před zkouškama jsem si dávala i dvě tablety a to jsem zvládla hodně učiva.

Lucie Grifka 26.04.2016

To jsou nějaké tablety na stimulaci mozku?

Krista 24.04.2016

Ahoj mě zatím jediné co opravu pomohlo byl Avilut Gingo. A šikovné je že teď se k tomu dají ají koupit kapičky na oči které ty vitamíny doplňují. Třeba když se dlouho učím a podobně.

janulkaa 30.04.2016

Na stimulaci asi ne, ale na únavu a energii. Díky tomu se i líp soustředíš, protože nemáš pocit únavy a uděláš všechno co je potřeba :)

Grifka 01.05.2016

Přesně jak píše janulkaa. Je dobrý a účinek je hodně rychlý, nemusíš dlouho čekat a zbytečně se zdržovat od práce nebo učení :)

Lucie Grifka 28.05.2016

Aha to jsem nevěděla. Takže to není nebezpečné, jak někteří berou z lékárny na stimulaci mozku?

Grifka Lucie 29.05.2016

To vůbec :) to nemá s tím nic společného. Toto je normálně bezpečné na energii :) Přečti si o tom a uvidíš, že je to v pohodě.

Lucie 30.05.2016

Ahano já se přávě těch na ten mozek bojím. Abych potom neztupěla :D tak to jsi mě uklidnila :)

Milada 31.05.2016

Právě sem se rozhodla, ře jako učitelka budu celé léto navštěvovat jazykovku, na škole sem měla jenom němčinu a teď mi angličtina ve výuce chybí. Ale nevím jestli mi to bude ns stará kolena hlava brát.

Andrea Milada 02.07.2016

To si musíš najít šikovnou jazykovku, kde učí nejlée i rodilý mluvčí.

Inka 23.10.2016

prosím vás co teda děláte s tím když potřebujete zlepšovat a posilovat paměť, mozek a koncentrovat se a prostě být fit? snažím se najít nějaký doplněk, ale nevím který je ideální.

Blažka 25.10.2016

co teda je na tu hlavu a mozek nejlepší? Halooo :D jsem zvědavá co mi přijde za radu, protože už by to chtělo opravdu nějakou dobrou :)

Kikina 27.10.2016

já si kupuju brainmax tady tento http://brainmax2.cz/ a je dost dobrý, jsem s ním spokojená, tak jestli někdo máte problémy tak ho vyzkoušejte a uvidíte :))

Míša 28.10.2016

já na mozek taky používám http://brainmax2.cz/ takže ho můžu taky doporuit, zkoušela jsem už hodně doplňků a vitamínů a nevím ani čeho všeho a brainmax mi přišel ze všech nejlepší :)

Mirka Míša 11.11.2016

Častý sexuální styk zlepšuje paměť ,chuť k jídlu a zdraví celkově,to je holky ověřený fakt.Jestli nikoho nemáte,tak si alestpoň kupte robertka.

Nela 29.10.2016

taky mám docela dost problémy s pamatováním si věcí... měla bych si taky pořídit už nějaké ty doplňky nebo vitamíny...

Anna 72 let Nela 04.11.2016

Mám dobrého doktora,který mi pomohl s mojí pamětí.Bohužel jeho jméno jsem zapoměla .Nashle.

Ilona 07.05.2018

Nemá prosím někdo z vás zkušenost s tímto www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat přípravkem na zlepšení pozornosti ?

Simona Ilona 08.05.2018

Za mě je to naprostá bomba, hodně jsem si ten nápoj dělala, když jsem měla zkouškové a fakt mě držel hodně dlouho vzhůru a soustředěnou.

Adriana Simona 29.05.2018

Hele a jaké je tam denní dávkování ? Vůbec nevím, že něco takového Rosenpharma dělá, protože mám od nich zatím jenom nějaké mastičky.

Simona 31.05.2018

Doporučené dávkování je tam jeden sáček denně, což naprosto odpovídá :) www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat

Iris 01.07.2018

super je mimochodem i ta raw energy voda :)

Lenka 03.06.2019

Resil jste to nekdo prez bylinky? Kupovali jste sami, nebo v lekarne?

Sara 07.06.2019

Sama se v bylinkach moc nevyznam, rada si encham poradit od odborniku.

Tereza 13.06.2019

To ja take, je jich tolik a kazda pomuze na neco jineho. :-) S maminou chodime v Brně do lekarny jmenem Zelený anděl, tam jsou uzasni a vzdy poradi!

Eliška 17.06.2019

Na neco se tam specializuji? Hodne jsem o te lekrne cetla, ze si ji chvali.

Tereza 23.06.2019

Ano, specializuji se na velky vyber bylinek, bylinnych tinktur, homeopatik, naši nehormonální antikoncepci, bylinky,schüsslerovy soli, homeopatické přípravky,bylinné čaje, aromaterapie...tohle vse najdes o nich i na internetu.:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat