Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zelené potraviny

Barboraa 27. 05. 2013

Má někdo zkušenost se zelenými potravinami? Ráda bych je vyzkoušela a tak mě zajímají vaše zkušenosti. Kolik je třeba brát těch tabletek chlorelly? Opravdu je to okolo 20ti?

Neregistrovaná/ý - Pavla

5. 3. 2019

Tuhle značku já vůbec neznám... Co je to zač? A jak je drahá?

Neregistrovaná/ý - Domča

4. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Hanka | 3. 1. 2019
Počkej, a používáš od Benecos i tu jejich dekorativní kosmetiku? Já bych právě potřebovala nějakou šetrnou, protože poslední dobou se třeba po makeupu osypu :(

Jj, tu tam kupuju. Hele, já se poměrně dost líčím, každé ráno. Taky hodně používám rtěnky a moje priorita je, aby mi ty rtěnky na rtech vydržely dlouho. No a po té, co jsem jich zkusila nezpočet, tak musím říct, že v odolnosti teda zvítězila právě ta značka Benecos z milujubio.

Neregistrovaná/ý - Hanka

3. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Julka | 29. 12. 2018
Dívej, já osobně používám bo kosmetiku z toho důvodu, že normální kosmetika mi nesedí. Kupuju ji na netu, a to na https://www.milujubio.cz/. Super je zn. Benecos. No, ale záleží na tobě, co ti bude sedět, každopádně mrkni.

Počkej, a používáš od Benecos i tu jejich dekorativní kosmetiku? Já bych právě potřebovala nějakou šetrnou, protože poslední dobou se třeba po makeupu osypu :(

Neregistrovaná/ý - Julka

29. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Ilona | 3. 12. 2018
Pěkný den všem :) Dělám si takový malý průkum... Jakou kosmetiku používáte? Normální nebo třeba nějakou speciální, jako je třeba bio kosmetika?

Dívej, já osobně používám bo kosmetiku z toho důvodu, že normální kosmetika mi nesedí. Kupuju ji na netu, a to na https://www.milujubio.cz/. Super je zn. Benecos. No, ale záleží na tobě, co ti bude sedět, každopádně mrkni.

Neregistrovaná/ý - Ilona

3. 12. 2018

Pěkný den všem :) Dělám si takový malý průkum... Jakou kosmetiku používáte? Normální nebo třeba nějakou speciální, jako je třeba bio kosmetika?

Neregistrovaná/ý - Dita

27. 7. 2018

zkus k tomu přidat i H2Out na odvodnění organizmu a budeš se cítit líp

Neregistrovaná/ý - Zlatka

25. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 2. 7. 2018
prý se to kombinovat má, líp to učinkuje a tělo se líp pročistí

co na odvodnění jste braly? H2Out? Nebo co vám pomohlo?

Neregistrovaná/ý - Martina

2. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 30. 6. 2018
kombinujete období detoxu i s odvodněním organizmu?

prý se to kombinovat má, líp to učinkuje a tělo se líp pročistí

Neregistrovaná/ý - Martina

30. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - LILINA | 27. 3. 2015
já jsem si právě taky objednala chlorelu i ječmen. Jsem zvědavá, jestli to pomůže.

kombinujete období detoxu i s odvodněním organizmu?

Neregistrovaná/ý - LILINA

27. 3. 2015

já jsem si právě taky objednala chlorelu i ječmen. Jsem zvědavá, jestli to pomůže.

Neregistrovaná/ý - ukulelkovaJ

25. 2. 2015

Dobrý den, už jsem dlouho přemýšlala nad tím, jak bych mohla udělat pro sebe a zdraví co nejvíce. Začala jsem užívat zelené potraviny, jsem teď v detoxikačním období, tak se těším na výsledky.

Neregistrovaná/ý - dvorkovaakova

26. 1. 2015

"ahoj kolik berete tabletek? Já užívám okolo těch 20 tabletek, už se mi zlepšilo hodně i stravování. Jím často zeleninu, to bylo jako první, co jsem chtěla změnit, svůj jídelníček. Teď uvažuji o koupi chlorelly a možná i ječmene, jen ještě nevím jakou. Mohla bych poprosit o vašé doporučení! "

Neregistrovaná/ý - katkotkova

16. 1. 2015

Ahoj já beru chlorellu a mladý ječmen fresh od zeleného zdravíčka a začínám se cítit čím dál lépe, už mám za sebou detoxikační období!

darda3

22. 12. 2014

už jsem to psala níže, mám prásek takže 1a půl lžičky denně, ze začátku jsem brala víc protože jsem měla problémy, nyní v rámci prevence 1 a půl

Anetka88

15. 12. 2014

tak to ti vůbec nezávidím. Já už jdu zešílet jen když mám trošku nafouklé břicho i to jeden den. Neumím si představit mít nějaké větší a častější problémy. Jak často bereš a kolik těch probiotik?

darda3

25. 11. 2014

no toto téma stravování by se dala rozebírat dlouhé hodiny ale souhlasím s tebou,. Také jsem nevěděla co od rozkoše s sebou a jedla jsem co přišlo a teď na to doplácím, velice se mi zhoršilo trávení, byla jsem i na gastro vyšetření .. ještě že mám ty probiotika protože jinak nevím nevím ...

Neregistrovaná/ý - saša

24. 11. 2014

fúúúúha vidím, že dnes jsou věci fakt na úplně všechno. Ale asi je to nutné, protože dnešní stravování a způsob život některých lidu mě přivádí k šílenství. Tím by se povinně hodilo naordinovat nějakou zelenou potravinu abys pročistili tělo. Já se například vyhýbám klasickým sladkostem a raději si kupuji rawbite tyčinky a bio čokoládu s mořskou solí :)

darda3

20. 11. 2014

mně na trávení super pomohly probiotika, užívám tyto http://www.vitalvibe.eu/cs/probiotika/152-friendly-force-unikatni-probiotika-prasek-80-g.html, nevím jestli jste o nich slyšeli. Ze začátku když jsem měla velké problémy dávakovala jsem si 3 lžičky denně, nyní jednu v rámci prevence a dobrého cítění :)

Leja

24. 10. 2014

nevím jestli to je úplně zelená potravina, ale mám dobré zkušenosti se 100% bio šťávou z aloe vera a také s kokosovým olejem, ten snad používám úplně na všechno, je skvělý na vlasy například. Šťáva z aloe vera pro vysoký obsah draslíku, fosforu, vápníku, vitamínu A a C je velmi příznivá pro lidský organismus. Působí jako antioxidant, podporuje zdravou pokožku, funkci střeva, jater a žlučníku, pravidelné vyprazdňování, napomáhá vstřebávání živin, při překyselení organismu a zánětlivých procesech, detoxikuje organismus, a přispívá tak k jeho regeneraci.

Anetka88

20. 10. 2014

Ahoj, se zelenými potravinami zkušenosti nám, nejvíce s mladým ječmenem. Kupuji si ho ve formě prásku www.vitalvibe.eu/cs/zelene-potraviny/166-mlady-Jecmen-bio-prasek-200-g.html. Je kvalitní, velmi mi pomohl, cítím se lépe. Jsem zastánce zdravého životního stylu a bio potravin :)

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Zeleninový salát s houbami

Zeleninový salát s houbami

16 hlasů
40min 262 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Papaya salát

11 hlasů
40min 113kJ 80 Kč

Pikantní ovocno-zeleninový salát.

Srnčí ragú s houbami a brusinkami

10 hlasů
1h a 45min 344kJ 350 Kč

Srnčí maso s mrkví, houbami a brusinkami.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více