Diskuse na téma manikůra a umělé nehty

Ahojky, preferujete spíše gelové nehty nebo bez a jen si své nehty nalakujete? Máma nosí už dlouho gelovky, taky jsem i nich právě přemýšlela, ale bojím se toho, že když by mi nějaký zlomil, že mi to veme i můj nehet XD

diana27 16.03.2024

ahoj a co třeba doma si udělat jen potah gelem? prodávají v drogérkách, nebo i na Notinu sadu na domácí výrobu.. nalakuješ to normálním lakem, pak dáš ten gel a do trouby.. stojí to něco kolem 1000 ty sady.. já už to takhle dělám x let :D

Ivča 15.06.2022

Používáte někdo ty laky od Miuny, jak se dají slupovat, jaký s tím máte zkušenosti? Mají moc pěkný barvy tak mě to zajímá.

Danuše Ivča 22.10.2022

Dcera má a dostává je ode mě vždycky dárkem nějakou novou barvu.

Rozárka 05.12.2015

Můžete mi holky doporučit nějaký dobrý lak na gelovky bez lampy, nebo cokoliv co vydrží déle než 1 nebo 2 dny :D

Rita Rozárka 12.12.2015

Za slušnou cenu je tady tento http://www.parfums.cz/eveline-cosmetics/nail-therapy-professional-gelovy-lak-na-nehty-bez-uziti-uv-led-lampy/ A je to aji hezký odstín. :)

Gabuška 24.11.2014

A bavilo tě to aspoň? A co ta UV lampa? :) Jaká je? :)

Stanka225 20.11.2014

No první výroba nehtíků už je za mnou :D Neříkám, že je to nějaká slává, ale nevypadá to nejhůř, mohlo to teda spíš dopadnout ještě hůř :D :D

Gabuška 19.09.2014

To jsi udělala moc dobře, přeju ti hodně štěstí s nehtíkama a hodně trpělivosti! :P

Stanka225 16.09.2014

Tak jsem si jeden zjistila a přihlásila se na něj :) Sadu už mám taky doma a už mě to mockrát lákalo, ale čekám si na ten kurz, ať to mám tak nějak podchycené už od začátku :D

Gabuška 24.08.2014

Já jsem byla na kurzu v Brně, měla to na starost moje manikérka, tak jsem se s ní přímo domluvila :) Chce to se poptat té svojí :P

Stanka225 21.08.2014

A Víš o nějakém kurzu v Brně? :) Já třeba o krzu aninepřemýšela, ale možná by se hodil :)

Gabuška 20.08.2014

Já osobně bych krom té sady doporučila ještě připlatit za kurz dělání gelovek :) Pro mě osobně to bylo dost fajn do začátku, bez něj bych ty gely asi rozšlapala hned při prvním pokusu :D

Stanka225 24.07.2014

Ahoj, přesně na tuhle jsem se dívala. Musím nad tím popřemýšlet a kdyžtak si ji asi i objednám.

Kterou přesně myslíš tu sadu na té stránce? :) Jsem se ti dívala na tu za dva tisíce a ta je hodně dobrá ;) Líbí se mi, že tam je ta dobrá UV lampa plus milion serepatiček :) Podobnou jsem si kupovala :) Do té bych zrovna šla ;)

Stanka225 23.07.2014

Ahoj, co všechno taková sada obsahuje? Přemýšlela jsem, že zkusím si ji taky koupit, už jsem se dívala na galerienehtu.cz, kde takové sady jsou, ale nevím zda jsou vyhovující.

Já jsem kvůli práci volila gelovky, protože přeci jen to vypadá líp :) První jsem chodila k Vietnamcům, ale jedenkrát mi tam dali asi špatné přípravky, tak jsem se na to vybodla a koupila si domů sadu :) Ze začátku to byl boj, ted si dělám nehty doma sama :)

kačkaclap 25.09.2013

Zdravíím, hele gelovky já osobně třeba nemusím. Dřív jsem je nosila a nechala si je prodlužovat. Ale jak říkáš, pak se mi to zlámalo a bolelo to jako čert XD nakonec jsem se na gelovky vybodla a nehty jen lakovala. Ale s novou prací jsem potřebovala už pěkný nehty a lak když se mi odlupoval, to nebylo moc sexy XD

Bony 22.09.2013

Tady máš popsaný co to je shellac http://www.nehtycilka.cz/cnd-shellac/. Je to o něco dražší než klasický gelovky. U gelovek manikérka nehet ještě piluje atd, což třeba mě osobně vadí.:-/ U toho shellacu je to jiný. Tam se ten nehet naštěstí nepiluje XD

valinka 11.09.2013

ahoj, co to je shellac? Je to lepší než klasický gelovky? :-)

Bony 20.08.2013

ja treba potrebuju mit umely, svoje hezky nehty nemam a nic mi nepomahalo.. jelikoz se denne setkavam s ruznyma lidma - zakaznikama tak chci mit nehty hezky abych se nejak reprezentovala. Nejdriv jsem si nechala delat normalni manikuru, ale ted mi pani zacala delat nehty metodou shellac a spokojenost velka :-P

mamina 24.07.2013

Když máš kvalitní nehty tak Ti buď odrostou nebo se případně jak jsou odrostlý trošku uloměj, což je pak docela obvyklý.. Já od té doby co se hodně vídám s klienty tak chodím taky na gelovky v Brně do Řečkovic, za svoje bych se styděla, hodně se mo dvojí. Nevýhoda těch gelových je jen, že když Ti v obchodě pokladní vytasí hromadu drobných, trvá než si je posbíráš :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:28
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat