Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Móda z celého světa na jednom místě

alena32 30. 07. 2013

Ahoj všem, dnes jsem se doslechla, že vzniká nový český projekt o módě, kde bude spousta zboží z celého světa. Pokud chcete pomoct s jeho spuštěním, koukněte na www.zmensvetmody.cz. Zaklikávají se tam věci, které se vám líbí a je to celkem zábava :-). Potom Vám ten projekt prý doporučí to, co by se vám mělo líbit.

Neregistrovaná/ý - Vikina

28. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Pavluš | 27. 2. 2017
Už mi tento obchod doporučovala známá. že má ráda tu módu z Anglie. Viděla jsem ty šaty uý i na ní, a když mi řekla tu cenu, tak jsem jen koukala. :O Za tu kvalitu fakt výhodné.

Je fajn, jak se ta móda vrací. A že se na to dnes i takovéto obchody specializují i u nás.

Laugher

28. 2. 2017

Je úžasný

Neregistrovaná/ý - Pavluš

27. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Nika26 | 26. 2. 2017
Mě se líbí tento obchod. Mají tam šaty dovezené z Anglie. Ve stylu retro. Ty ceny jsou super za tu kvalitu. http://www.retrosaty.cz/

Už mi tento obchod doporučovala známá. že má ráda tu módu z Anglie. Viděla jsem ty šaty uý i na ní, a když mi řekla tu cenu, tak jsem jen koukala. :O Za tu kvalitu fakt výhodné.

Neregistrovaná/ý - Nika26

26. 2. 2017

Mě se líbí tento obchod. Mají tam šaty dovezené z Anglie. Ve stylu retro. Ty ceny jsou super za tu kvalitu. http://www.retrosaty.cz/

Neregistrovaná/ý - Alena

11. 10. 2016

Ano, docela casto s kamaradkama

Neregistrovaná/ý - naty

8. 9. 2016

Tak to se mi poradilo najit ve freeportu, jezdite tam nekdo?

Neregistrovaná/ý - Lenka

25. 9. 2015

To je tam co mivaji velke slevy? Tuhle jsem nekde videla ze tam měli slevy az 80% a nejaky doprododny program s Leošem Marešem? To jsem tam chtela jet, jenze mi do toho vlezla práce a zase mam prd…:-(

Neregistrovaná/ý - Niky

15. 9. 2015

Ahoj, tak diky tomuhle jezdim do Freeportu, najdes tam snad uplne vse, i znacky o kterych jsem nevedela a jsou vazne slušivy!

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Čočková polévka

Čočková polévka

28 hlasů
50min 464 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Silný kuřecí vývar

18 hlasů
40min 192kJ 89 Kč

Vynikající zdravá polévka, která v zimních dnech zahře...

Valentýnské hovězí steaky

12 hlasů
45min 672kJ 220 Kč

Hovězí svíčková s rajčaty v octu balsamico.

Poradny

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Jsem v evidenci ÚP, dostanu nemocenskou nebo PPM?

Dobrý den,omlouvám se za předchozí nejasnou odpověď, přehlédla jsem informaci, že jste na ÚP, res... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více