Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Móda z celého světa na jednom místě

alena32 30. 07. 2013

Ahoj všem, dnes jsem se doslechla, že vzniká nový český projekt o módě, kde bude spousta zboží z celého světa. Pokud chcete pomoct s jeho spuštěním, koukněte na www.zmensvetmody.cz. Zaklikávají se tam věci, které se vám líbí a je to celkem zábava :-). Potom Vám ten projekt prý doporučí to, co by se vám mělo líbit.

Neregistrovaná/ý - Vikina

28. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Pavluš | 27. 2. 2017
Už mi tento obchod doporučovala známá. že má ráda tu módu z Anglie. Viděla jsem ty šaty uý i na ní, a když mi řekla tu cenu, tak jsem jen koukala. :O Za tu kvalitu fakt výhodné.

Je fajn, jak se ta móda vrací. A že se na to dnes i takovéto obchody specializují i u nás.

Laugher

28. 2. 2017

Je úžasný

Neregistrovaná/ý - Pavluš

27. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Nika26 | 26. 2. 2017
Mě se líbí tento obchod. Mají tam šaty dovezené z Anglie. Ve stylu retro. Ty ceny jsou super za tu kvalitu. http://www.retrosaty.cz/

Už mi tento obchod doporučovala známá. že má ráda tu módu z Anglie. Viděla jsem ty šaty uý i na ní, a když mi řekla tu cenu, tak jsem jen koukala. :O Za tu kvalitu fakt výhodné.

Neregistrovaná/ý - Nika26

26. 2. 2017

Mě se líbí tento obchod. Mají tam šaty dovezené z Anglie. Ve stylu retro. Ty ceny jsou super za tu kvalitu. http://www.retrosaty.cz/

Neregistrovaná/ý - Alena

11. 10. 2016

Ano, docela casto s kamaradkama

Neregistrovaná/ý - naty

8. 9. 2016

Tak to se mi poradilo najit ve freeportu, jezdite tam nekdo?

Neregistrovaná/ý - Lenka

25. 9. 2015

To je tam co mivaji velke slevy? Tuhle jsem nekde videla ze tam měli slevy az 80% a nejaky doprododny program s Leošem Marešem? To jsem tam chtela jet, jenze mi do toho vlezla práce a zase mam prd…:-(

Neregistrovaná/ý - Niky

15. 9. 2015

Ahoj, tak diky tomuhle jezdim do Freeportu, najdes tam snad uplne vse, i znacky o kterych jsem nevedela a jsou vazne slušivy!

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Salát z polníčku a hub

Salát z polníčku a hub

10 hlasů
30min 1195 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš z kuřecího masa s rajčaty

13 hlasů
55min 398kJ 144 Kč

Recept na guláš z kuřecích prsou, který můžete připrav...

Celerový krém

24 hlasů
40min 226kJ 45 Kč

Sytý celerový krém se smetanou a olivovým olejem.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více