Diskuse na téma super slevy na všechno :)

31. 07. 2013 | Oblíbené značky

Ahoj, podívej se na stránečky jsou tam pěkné slevy, třeba si vybereš! http://www.vykupto.cz?ref=4c51c7842c89f

jednicka2 20.11.2014

dnes jsem se právě na tuto možnost dívala a moc se mi to zamlouvá. Mám doma věci, které buď již neobleču nebo se mi prostě přestali líbit či vyšly z módy, takže takových "recyklaci" by se sešlo několik a sleva za staré věci 30% je nádherná :) určitě to využiji.

anonymka 18.11.2014

ahoj chtěla bych dát do popředí skvělou možsnoť jak se zbavit starého oblečení a získat nové s 30% slevou. Stačí když staré sportovní nebo outdoorové oblečení vezmene na Hatě do Regatty a dostanete slevu na nákup nového oblečení. Co tak nové lyžařské kalhoty nebo bunda ?? :)

janica665 11.11.2014

tak to mám co dělat abych tě doběhla v tom počtu, mám 5 a už jsem si řekla že je mám dost, ale jak vidím tak nemám: D jinak v pátek jsou zase krásné slevy v centru :) www.freeport.cz/freeport -fridays velmi aktuální jsou slevy na spoločesnké šaty a boty 70% sleva z původní ceny na večerní šaty. Plesové boty za 550 Kč.

janica665 11.11.2014

tak to mám co dělat abych tě doběhla v tom počtu, mám 5 a už jsem si řekla že je mám dost, ale jak vidím tak nemám: D jinak v pátek jsou zase krásné slevy v centru :) www.freeport.cz/freeport -fridays velmi aktuální jsou slevy na spoločesnké šaty a boty 70% sleva z původní ceny na večerní šaty. Plesové boty za 550 Kč.

Pavla7 23.10.2014

Luciq dík za info už tak klikám :) Alena kde kde kde ?? :) Šátky mám velmi ráda, mám jich asi 15 různých barev a stále si ráda koupím novou. Nevím proč jim nevím odolat. Našla jsem si i na youbute video jak si různé zavázat šátek, tak to střídám :)

AlenaL 21.10.2014

Ve freeportu jsem ještě nebyla :) minulý týden jsem na internetu ulovila hedvábnou šálu s 50% slevou, z té mám radost :)

Luciq 21.10.2014

dámy před chvílí mi vyběhlo na fb: soutěž o nákupy se Simonou Krainovou v hodnotě 15, 10 nebo 5 tisíc korun! Stačí odpovědět na 2 jednoduché otázky a můžete získat nákupní poukázky platné v celém centru Freeport v hodnotě 15 000, 10 000 nebo 5 000 Kč. více info na facebooku :)

janica665 17.10.2014

ak ten si nenechám utéct, zítra navnadím kolegyni a půjdeme na nákupy, Doufám, že tam bude můj vytoužený kabát a konečně si ho koupím, 70% slevy jsou neuvěřitelné, huraaaaaa, moc moc moc děkuji za info. Jdu je ještě zkusit najít na facebooku, možná tam najdu něco zajímavého.

anonymka 24.09.2014

ráda bych opět vyzdvihla skvělou nabídku na Hatích, konkrétně značka Aftershock london, která nabízí dámské společenské či koktejlové šaty za 500 kč, nabídka platí do konce měsíce září nebo do vyprodání zásob. Plesová sezóna je za dveřmi tak neváhejte a pořiďte si šaty už teď :)

Alina28 24.09.2014

Škoda že jsem se na to nepodívaa dříve :) .. Ale pokud bych měla doporučit i nějaký krámek za sebe tak rozhodně answear.cz taky tam mají právě slevy :)

janica665 22.09.2014

Ahojte všichni, škoda, že jsem si tuto diskusi nevšimla dřív, ještě jsem ve Freeportu nebyla ale slyšela jsem o něm protože nebydlím od něj až tak daleko, no škoda, že se ke mně nedostali ty slevy, udělala bych si výlet. Už minule jsem se dívala v Brně na kabát od Tommy Hilfiger ale přišla mi vysoká ceny ..

Pavla7 janica665 12.10.2014

to je pech, už si ho mohla dávno mít :) když tě můžu navnadit tak bude velká slevová akce na boty a bundy o víkendu 25. a 26.října, v sobotu 25.10. bude v centru i oficiálně Simona Krainová - tvář nákupního centra; značky a to nej pro tebe :) Tommy Hilfiger slevy až 70%

anonymka 20.09.2014

stačily dva kliky a je to tam :) http://www.freeport.cz/late-night-shopping-nabidky-odhalen tak to se potěšíš protože Lindt bude mít 70% slevu od 18:00 :) já se tam už nevím dočkat. Pokud to bude aspoň trošku takové jako minulého roku budu nadmíru spokojená :)

Adéla 17.09.2014

rosím tě nevíš kde bych se dostala k nějakému seznamu slev? Když jsem ho hledala tak se mi nepodařilo nic najít, tedy jen pár informací na jiných fórech ale žádnou kompletní nabídku. Pavla Lindt mám itež moc ráda, hlavně tu jejich slanou čokoládu.

Pavla7 10.09.2014

a kromě toho 20. bude i teď v pátek 12. 9. speciální akce Freeport Friday- slevy napříč celým centrem, slevy např. 20% slevy na celý nákup nebe na celý sortiment, 50% slevy v Rock Point nebo na čokoládky Lindt (mňam mňam :)) miluju ty čokolády, skvělá je i jejich slaná čokoláda.)

anonymka 23.08.2014

tak to budu dokonce rozkřikovat já, už se na netu objevily informace na které jsem čekala. Takže 20.9. od 18:00 se bude na Freeportu konat akce Late Night Shopping s neuvěřitelnými slevami, zábava po celý den a soutěž o 2 Vespy! Už teď se moc těším. A abych nezapomněla na kabelku tak se mi moc líbí :)

Adéla 20.08.2014

v retro jeans jsem našla krásnou kabelku pouze za 9 stovek, malá, šikovná a praktická na večerní vycházky nebo na diskotéky http://www.freeport.cz/gaudi-damska-kabelka, velmi se z ní těším, je to přesně můj styl , což se mi moc líbí. Co na ni říkáte?

Pavla7 15.08.2014

kamarádka z rakouská tam byla a říkala, že to byla skvělá akce a vyjádřila se tak, že věří že letos bude něco podobného. Třeba ještě počkat a myslím si, že pokud to bude v podobném termínu jako loňského roku tak brzy budou reklamy a rychle se to rozkřikne.

anonymka 13.08.2014

Když jsem se hrabala v minulých akcích na hatích objevila jsem článek z loňské akce v září, kde byly i Tata Bojs, Nikol Moravcová se Zorkou Kepkovou-Hejdovou, vzpomínáte si někdo na to? Byla to velká akce a zajímalo by mě, jestli se něco podobného chystá i letos. Neslyšeli jste o něčem?

Luciq 11.08.2014

také mě pobavili. Čokoláda je to skvělá, ráda ji dávám k svátku. Mimochodem stále ve Freeportu probíhají letní výprodeje a značky jako Tommy Hilfiger, Guess, Mustang, Retro Jeans, Lee Cooper nabízejí slevy až 70%. Určitě se je vyplatí využít, co nevidět už bude po létě a také výprodejích.

Pavla7 22.07.2014

viděla viděla :) vykouzlila mi úsměv na tváři. Našla jsem tam i starší fotky Simony jak se stala tváří Freeportu. Prohlédla jsem si minulé akce, z těch aktuálních se mi líbí hlavně 70% slevy v skiny huber na plavky. pro maminky tam je i pěkný dětský koutek.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat