Diskuse na téma super slevy na všechno :)

31. 07. 2013 | Oblíbené značky

Ahoj, podívej se na stránečky jsou tam pěkné slevy, třeba si vybereš! http://www.vykupto.cz?ref=4c51c7842c89f

anonymka 07.12.2014

a hlavně nás už ve Freeportu kromě nádherné vánoční výzdoby čekají i krásné slevy až 80% :)

janica665 12.12.2014

Milovnice značky MANGO, správná doba, kdy zajet do Freeportu a nakoupit, DALŠÍ SLEVA 30% NA VŠE Z JIŽ ZLEVNĚNÝCH outletových cen, kterou odečítajú na kase! Pouze do neděle 14.12.2014! A zítra vánoční event s krásným programem :)

Pavla7 18.12.2014

slevy jsem využila a nakoupila krásné vánoční dárky, už se těším jak je zabalím a dám pod stromeček :) obdarovala jsem samozřejmě i sebe a neodolala jsem tímto krásným kozačkám, http://www.freeport.cz/damske-boty-geox-4 -24, na živo ještě hezčí než na obrázku.

anonymka 21.12.2014

ty kozačkám a já originálním vídeňským šperkům :) nedalo mi a využila jsem úžasnou 60% slevu na kulaté náramky Freywille, dokonce jsem koupila i prsten se 71% slevou aby mi to spolu ladilo. Sleva na náramky platí ještě zítra, tak pokud víte o někom, kdo miluje takové šperky ....

anonym 23.12.2014

krásné vánoce všem přeji. Doufám, že si všichni najdete to co jste si přáli. Já jsem letos nakoupila více než jsem plánovala a díky super slevám na které jsem narazila jsem se i vešla do původního rozpočtu. Už teď se těším na povánoční výprodeje.

Pavla7 25.12.2014

i tobě krásné vánoce :) také jsem toho nakoupila trochu víc, ale když vždy se snaží koupit něco potřebné a pak něco dříve na potěšil či pobavení. Na druhé straně jsem toho i docela hodně dostala. Věci, po kterých jsem toužila i nějaké krásné bytové doplňky.

anonymka 06.01.2015

miluji tento povánoční čas kdy téměř ve všech obchodech vidět výrazné slevy :) takže se může jít opět na nákupy :)

Leja 10.01.2015

dámy krásné slevy v Skiny hlavně značka Lisca až do výše 76%, objevila jsem krásné bílé body s krajkovým vrchem, cena pouze 349 kč, co na ně říkáte? www.freeport.cz/lisca-body myslím, že ne jeden chlap by se potěšil. Tak co tak potěšit toho vašeho?

Pavla7 13.01.2015

Fíííha krásné slevy, vždy se dívám na rajpradla protože mi přijde že tam mají nejnižší ceny ale tak tyto jejich překonali jedna radost. Velmi velmi dobré ceny. Určitě si půjdu něco pěkné koupit a ani mě to nevyjde hodně, už minule jsem koukala na tuto značku ale nic jsem si nekoupila.

anonymka 16.01.2015

mají tam dobré ceny ale někdy jsou lepší v samotných obchodech jako na netu, hlavně třeba zase zkoušet neboť italské velikosti jsou jiné než naše a nemusí sednout. Budu to zase říkat ale ráda si věci osaham, potřebuji vědět jak moc je materiál příjemný na dotek.

janica665 19.01.2015

Slevy 50-70% na vše v obchodu TIMEOUT na Freeportu, v nabídce velmi pěkné dámské i pánské větrovky, saka, vesty, svetry, já jsem si už vybrala a z původní ceny 2 200 kč je pouze 649 kč :) myslím, že to za tu cenu benzínu stojí a mám na další zimu postaráno :)

anonym 22.01.2015

dámy já se velmi těším na nové fotky se Simonou Krainovou, od včera se fotí nová kampaň pro freeport, stále je jejich krásnou tváří. Jsem zvědavá jaké outfity vymyslí, můžeme se nechat inspirovat :) Pár fotek se již objevilo na facebooku, takové ze zákulisí a bude to podle mě pecka :)

janica665 25.01.2015

před pár minutami jsem dokoukala video, kde s ní dělali rozhovor, chystá se do Dubaje i s rodinkou. Bylo tam pár záběrů z focení. Už aby ty fotky byly, jsem velice zvědavá. Oblečení samozřejmě krásné, make up a vlasy také, škoda že se o mě nemá tak kdo starat: D

Leja 11.02.2015

krásné slevy na nás čakjú v pátek 13.2. v rámci freeport friday :) slevy v mnoha obchodech, například Skiny Huber 20% sleva z outletové ceny při nákupu 2 ks, 30% sleva při nákupu 3 ks, 40% sleva při nákupu 4 ks a více, GAS 70% slevy z původní ceny na dámské svetry, pulovry a kardigany, 50% slevy v Mustangu.

anonym 14.02.2015

dnes je den zamilovaných tak nezapomeňte na své polovičky :) my se chystáme na společné nákupy, vedle kterých si skočíme na oběd. Drahý mi koupí parfém, dnes jsou ještě 20% slevy v free shopu na Freeportu a do zítra další 20% sleva na již zlevněné věci v lacoste :)

Anetka88 18.02.2015

svého drahého jsem potěšila praktickým dárkem, koupila jsem mu stylovou košili na hatích, narazila jsem na finální výprodej - košile Seidensticker Schwarze Rose, slim fit 100% bavlna a já jsem od něj dostala krásnou kytici žlutých růží a připravil mi velmi chutnou večeři.

janica665 20.02.2015

finální výprodeje ve Freeportu - 70% sleva z doposud zlevněných outletových cen v GAUDÍ a v Mango nás čeká například sako za 149, - Kč, chico kalhoty za 99, - Kč nebe svetr za 89, - Kč !! Byla by obrovská škoda nevyužít takové skvělé slevy :)

Leja 21.02.2015

Janica myslíš, že se bude dát na tak nízké ceny ještě uplatnit i slevový poukaz, neboť ještě mi nějaké zůstaly, náhodně i do manga na 15% slevu. Jak ceny jsou dost nízké, jen bych chtěla vědět jestli i při takových cenách vezmou poukaz. Dívala jsem se na ty kalhoty za 99Kč a jsou krásné.

janica665 24.02.2015

ano ano poukazy plati stále samozřejmě dokud jim samým neskončí platnost, ale uplatnit se dá, tam nejsou žádné omezení. Myslím, že to i na nich píší, že se dají uplatnit na již zlevněné zboží a je jedno o kolik zlevněno, jen třeba počítám s tím že 15% sleva je rozdílná pro 100 a 400 :) ale samozřejmě platí :)

Natali 15.09.2015

Ahoj, no jestli hledate super slevy, tak vyrazte do Freeportu, my se tam chystame 19.zaří na narozeninou akci (www.freeport.cz/late-night-shopping-na-freeportu-jiz-19-zari-oslavi-freeport-sve-12-narozeniny), slavi 12 let a mají vecerni nakupovani s opravdu velkymi slevami..:-)

Staňka Natali 11.04.2016

Do Freeportu taky jezdíváme. Teď tam pojedeme nakupovat sportovní oblčení na jaro. V Hervisu mají slevy až 70 %.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

42 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:19
21 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:17
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat