Diskuse na téma Plavky

18. 04. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, letos konečně plánujeme dovolenou u moře - dáte mi doporučení na eshop, kde mají fakt hezké a moderní plavky? Kde nakupujete plavky Vy?

Alizee 20.07.2023

Já jsem teď prošla ve Vysočanech https://www.galerieharfa.cz/ a koupila jsem si troje krásný plavky a dvoje letní šaty, ani jedny takhle hezký jsem na netu neobjevila takže někdy stojí za to vyjít od obchodů a důkladně vše prolízt :-)

Denisa5 30.04.2023

Moc děkuji všem za komentáře a doporučení na relleciga.cz. Mají fakt krásné plavky a navíc si k podprsence můžete vybrat kalhotky ze tří druhů, což je super.

Andanka 27.04.2023

Holky, já u nich nakupuju roky a jsem moc spokojená. Tady máte přímo odkaz na jejich stránky, kdyby někdo potřeboval www.relleciga.cz

Simona K. 23.04.2023

Holky, značku neznám, ale mrknu. My letos pojedeme po dlouhé době k moři, tak snad mi vydrží alespoň jednu sezónu.

Marionneta 20.04.2023

Já plavky už roky nakupuju na relleciga.cz a na jejich kvalitní materiály nedám dopustit.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat