Diskuse na téma Plavky

18. 04. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, letos konečně plánujeme dovolenou u moře - dáte mi doporučení na eshop, kde mají fakt hezké a moderní plavky? Kde nakupujete plavky Vy?

Alizee 20.07.2023

Já jsem teď prošla ve Vysočanech https://www.galerieharfa.cz/ a koupila jsem si troje krásný plavky a dvoje letní šaty, ani jedny takhle hezký jsem na netu neobjevila takže někdy stojí za to vyjít od obchodů a důkladně vše prolízt :-)

Denisa5 30.04.2023

Moc děkuji všem za komentáře a doporučení na relleciga.cz. Mají fakt krásné plavky a navíc si k podprsence můžete vybrat kalhotky ze tří druhů, což je super.

Andanka 27.04.2023

Holky, já u nich nakupuju roky a jsem moc spokojená. Tady máte přímo odkaz na jejich stránky, kdyby někdo potřeboval www.relleciga.cz

Simona K. 23.04.2023

Holky, značku neznám, ale mrknu. My letos pojedeme po dlouhé době k moři, tak snad mi vydrží alespoň jednu sezónu.

Marionneta 20.04.2023

Já plavky už roky nakupuju na relleciga.cz a na jejich kvalitní materiály nedám dopustit.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat