Diskuse na téma Slevy na módu (oblečení, boty, doplňky)

Nevíte kde bych je našla pohromadě? Přece jen občas se najdou kousky za pěkné ceny.

Týna 16.03.2016

Některé kusy jsou super, ale musí se to umět nosit a kombinovat, jinak člověk vypadá jako šašek! Mám ráda jejich boty a šaty, jsem spokojená se střihy a kvalitou kalhot. Sehnat zářivě červené, úzké a rovnější kalhoty s vyšším pasem, ale střižené na postavu s útlejšími boky, se mi nikde jinde u nás nepodařilo takže za to dávám plus bod :)

Terezka Týna 17.03.2016

Přesně tak, pokud člověk chce něco odvážnější, tak v Desigualu jde určitě na jistotu. :-)

Magdalena Terezka 17.03.2016

Ahoj holky, a nevíte, jak je to s dětským oblečením v Desigualu? Mají i něco veselou pro malé děti. :-)

Terezka Magdalena 18.03.2016

Jasně, mají tam i dětské oblečení, které je stejně pěkné. :-)

Magdalena Terezka 21.03.2016

Děkuji, super. Už jsem nakonec mrkla i na internet a hodně se mi líbí satičky. <3

Terezka Magdalena 22.03.2016

Taky se mi líbí i to dětské oblečení tam. Ty hravé vzory se právě moc hezky hodí k dětem. :-)

Magdalena Terezka 25.03.2016

Přesně tak, je to nápadité a živé. Hlavně teď na léto. :-)

Beky 27.02.2016

Jaké máte zkušenosti s kvalitou oblečení od španělské značky Desigual? Odpovídá cena kvalitě? Přece jen je to poněkud nákladnější záležitost..ale ted mi ho nově otevřeli ve Freeportu takže předpokladam že tam se bude dát nakoupit podstatně levněji.

Gabriela Beky 06.03.2016

z Desigualu mám pár šatů letních a jsem moc spokojená. <3 a kvalitní určitě jsou, některé mám pár let a pořád drží tvar a nežmolkují se. :-)

Terezka Gabriela 08.03.2016

jo, oblečení z Desigualu je určo kvalitní. jinak bych ho za tu cenu ani nekoupila. :-)

Gabriela Terezka 09.03.2016

Jo, cena přiměřená kvalitě. A navíc ráda nosím originální obličení. :)

Anka Terezka 14.03.2016

Jo, je kvalitní, už na omak i po mnoha praní. :)

Anka Anka 14.03.2016

Navíc otevřeli i novou pobočku ve Freeportu, takže to mám blíž než do Brna. :) http://www.freeport.cz/desigual-na-freeportu

Terezka Anka 14.03.2016

Ta tu novou pobočku ve Freeportu jsem taky ráda, mám to blízko. :-) Nejen teda do Desigualu. :-D

Fia Terezka 11.04.2016

Já v Desigualu nakupuji věci na léto a jsem ráda za ty střihy, mám větší poprsí a ne všechno mi sedne, hlavně šaty teda. *1*

Zuzka Fia 12.04.2016

S tímto musím souhllasit, taky mám občas tento problém, ale šaty z desigualu sedí dobře. <3 Teď jsem si koupila jedny nové o víkendu ve Freeportu, tak se těším, jak je budu ěkně nosit. :-P

Anička Zuzka 14.04.2016

Taky jsem si teď koupila jedny leltní šatičky, přímo ve Freeportu. Je to moje oblíbená značka, hlavně na léto, takže jsem ráda za novou prodejnu blízko Znojma. <3

Lenis 26.02.2016

Můžu doporučit výborný internetový obchod s levnou a kvalitní kosmetikou http://www.ageo.cz/ Objednávala jsem tu už několikrát a zatím nemám absolutně co vytknout :)

Fifi Lenis 07.03.2016

Zdravíčko, i já nakupuji pravidelně kosmetiku z eshopu ageo.cz líbí se mi výběr i akce který mají.Někdy je to fakt síla. Nakupuju si tu vždycky do zásoby spoustu věcí:))))

Uma 25.02.2016

Souhlasím, zbytečně moc velké a člověk se nachodí když chce pár svých obchodů.

Kacinka16 26.10.2015

A tam najdu i více jako velikostí toho oblečení nebo je to jako outlet a máš tam vždy od každého oblečení jen jeden jediný kus a tím to končí?

Liduška 23.10.2015

To ano, to je pravda, že je to skoro na celý den než si to všechno projdeš a nakoupíš :)

Michsulka 21.10.2015

Taky jsme tam byli a já jsem si teda koupila hezké sako, opravdu jsem byla překvapená jak je to obrovské, to je opravdu nakupování na skoro celý den.

Věra 19.10.2015

A takovy nakupovani se vyplati! Zvlaste když tam mají ty uzasny slevy na který jsem tam nastesti vždy narazila, jinak před zimou se tam s rodinkou taky chystame, hodne nam toho na zimu chybi

Liduška 16.10.2015

Já třeba nemám moc ráda nakupování, ale už jsme dvakrát byli v tom freeportu a ještě se tam chystáme teďka na zimu a jsem tam spokojená, vždycky vše nakoupím za jeden den a potom mám pokoj :)

Zuzulinka 04.10.2015

No to mas recht, delal tam dobrou šou

Petra 30.09.2015

Ve freeportu to bylo super na Leoše bych šla hnedka znovu :D

Michsulka 29.09.2015

Jo děkuji za odkaz, se podívám. Jsem ani nevěděla, že mají nějakou svou stránku.

Zuzulinka 25.09.2015

Mrkni se tady - http://www.freeport.cz/o-freeportu dočteš se asi všechno potřebné a zodpovíš si tam na otázky.

Vladka Zuzulinka 03.11.2015

Freeport je good...ráda tam s kámoškama nakupuju...

Anežka K. Vladka 11.02.2016

Souhlasím. Freeport je dobrý obchodní dům... Sama nakupování nemám ráda a ani nemám mo cčas. Takže jako rodina jezdíme jednou za čas a děláme velké nákupy, nejen oblečení teda. Navíc to máme kousek autem a vždy si to užijeme...

Zuzka Vladka 13.02.2016

Taky do freeportu ráda chodím nakupovat, hlavně s kmarádkami... občas je dobré zajet někam, kde jsou i jiné obchody a hlavně ty s kvalitnějšími značkami. :-)

Barboraaa Zuzka 16.02.2016

taky tam s kámoškami jezdíme hlavně kvůl obchodu Tommy Hilfiger. :-P

Uma Barboraaa 19.02.2016

Hilfiger a Lacoste jsoou jedny z největších obchodů ve Freeportu, takže hlavně kvůi ni tam jezdíme. :-PP

Fialka Uma 21.02.2016

Lacoste mám ve Freeportu moc ráda, jejich oblečení se mi líbí, ale většinou ho nemám kde moc koupit. Tam ale mají specializovaný obchod. :-)

Uma Fialka 22.02.2016

JO, je to největší obchod tady u nás... takže je z čeho vybírat... :-P

Fialka Uma 23.02.2016

Samozřejmě mám ráda i ty ostatní, jen tyhle nikde jinde moc nepotkám u nás obchoďácích. =)

Uma Fialka 24.02.2016

to máš recht... v praze je toho víc, ale tady a jihu moravy nic moc no, když chceš ty lepší značky. :/

Zuzka Zuzka 25.02.2016

Asi tak... Například Olympie mi už přijde zbytečně velká. Ve Freeportu už jsou jen značky, které mám ráda a i nosím. =)

Anet 25.09.2015

Ano ano, jezdis tam nakupovat? :-)

Michsulka 24.09.2015

Ten Freeport to je outletový obchod? Kousek od Rakouských hranic?

Danka 15.09.2015

Dosti často jsem na velke slevyy narozila ve Freeportu, velke nakupni stredisko kousek od Rakouskych hranic..:-)

Jiří 31.08.2015

Pokud mohu doporučit, tak na http://www.n1shop.cz/ jsou momentálně 50% slevy na vše. Od jarního, přes letní, až po zimní oblečení. Slevy jsou i na obuv a doplňky. Já už vybírám snb, včetně kompletní výbavy. Naleznete zde například tyto značky: Fox, Globe, Protest, Drake, Rome, Kona...

Petra 31.08.2015

Tak to já si popravdě toho Leoše všimla hnedka :D

Zuzulinka 30.08.2015

Toho Leoše jsem si nevšimla, ale spíše jen pro zajímavost, že kdyby se tam někdo chystal, třeba o týden dříve, tak at si to odloží.

Petra 27.08.2015

Koukám, že tam bude i Leoš Mareš, to mají docela dobré lákadlo, ale ty slevy to je ještě větší lákadlo teda :o


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat