Diskuse na téma Slevy na módu (oblečení, boty, doplňky)

Nevíte kde bych je našla pohromadě? Přece jen občas se najdou kousky za pěkné ceny.

Zuzulinka 24.08.2015

Teď jsem narazila na to, že tam budou mít v září akci (http://www.freeport.cz/late-night-shopping-na-freeportu-jiz-19-zari-oslavi-freeport-sve-12-narozeniny) slaví narozeniny, tak tam budou mít ještě větší slevy!

Kájuška 31.07.2015

Taky jezdíváme tak cca dvakrát do roka do toho Freeportu, protože se to vždycky oplatí :)

Zuzulinka 24.07.2015

Musíš natrefit, občas tam mají i větši slevy než 70%, ale ano, vždycky tam něco mají, fakt si myslím, že značkové zboží nikde v česku za levnější penízky nenajdeš.

Petra 21.07.2015

Koukám koukám na freeport.cz a zrovna v tom Gaudi mají 70% slevy :) to opravdu mají v každém obchodě slevu, kdykoliv tam dojedu? :)

Zuzulinka 20.07.2015

Ten Freeport vřele doporučuju! Vždycky tam najdete nějakou tu slevu a né zrovna malou! A přesně ten obchod LaCoste bomba!

adruš 10.01.2014

V nákupních centerch přece. Nejradši mám Freeport na Hatích jezdíme tam tak každé 2 měsíce na celý den. Oběd si dáme v KFC a pak na večer pizzu, to už je tradice. Obchodů je tam vážně hodně, chlap si nejvíc chválí TH a Lacoste, já zase Gaudí a Gant :-P

Jitule adruš 10.03.2014

máme to podobně, byli jsme tam asi před měsícem, nakoupili jsme skvělé kousky a tento měsíc se chystáme na "skandální víkend" - Sleva 500 Kč na nákup bot a kalhot nad 1500 Kč a slevy až 80% ve všech obchodech! Určitě to stojí za to tam jet :)

Káča Jitule 21.03.2014

také se zítra s děckama chystáme. Třeba jim boty a taková akce se neodmítá. Dětem nechci kupovat boty od Číňanů ... třeba v dětství dbát na kvalitu, ať jim pěkně a zdravě roste noha :) Jinak jsem se dívala na stránky a rifle od TT za 249, je neuvěřitelná cena, směr nákupů je jasný :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat