Diskuse na téma Podzimní nachlazení a těhotenství

Ahoj holky, tak už i na mě přišlo nachlazení to pravé podzimní. V lékárně jsem mi doporučili na rýmu a ucpaný nos bylinný sprej Rymastop - uvolní nos okamžitě. Je vhodný pro nás těhotné (30.týden), ale teď se mi k rýmě přidal i kašel a škrábání v krku tak se chci zeptat jestli mi můžete některá poradit co v těhotenství na tyto neduhy, díky ;-)

martiiinka 20.10.2022

Zaměřila bych se na posílení imunity, pak nebudeš muset řešit nějaký kapky a spreje. Mně i rodině skvěle funguje Pangamin. Beru ho už několik let.

Marianka martiiinka 08.12.2022

Ahoj, souhlasím :) Taky ho užívám a jsem moc spoko

Dianadia 31.07.2022

Nám se osvědčily tyhle bylinný kapičky https://www.altaherba.cz/kouzelne-kapky-tinktura

Terka 09.12.2021

Kup si vitamín D3, dá se koupit i ve formě kapiček. Já si ho kupuji od naturevia.cz a nebyla jsem nemocná už ani nepamatuji.

Jana82 30.09.2021

Já beru dlouhodobě vitamín D od Biominu, příspěvek níže, ale teď mi byl doporučen ještě Imuno Protect, je jak pro dospělé, tak pro děti, jdu do toho už kvůli složení, navíc mám teď dlouhodobější problém s laktozou, takže řeším i toto.

Monika 24.08.2021

Nabízí taky zcela přírodní sirup ze 14 bylin. Ten mám vyzkoušený, že zabírá u dětí.

Aneta 22.08.2021

Posilovat si imunitu je určitě fajn. Líbí se mi, že kouzelné kapky jsou zcela přírodní.

Ema 20.08.2021

Vyzkoušejte taky přírodní přípravek Kouzelné kapky od Altaherby. Posilují imunitu

Žofie 18.08.2021

Zkuste si kapky dát do aromalampy, krásně provoní celou místnost a krásně se dýchá.

Jasmína 15.08.2021

S kapkami mám problém, ale ten sprej určitě vyzkouším. Vím, že Rosenpharma má skvělé přípravky.

Linda 03.08.2021

My máme dobrou zkušenost s Pinio Nasal kapkami nebo sprejem od www.rosenpharma.cz

Jana82 13.07.2021

Chce to vitamín D, já beru dlouhodobě a jsem bez viroz a nachlazení.Dobrý je od Biominu, mám D3 Extra, stačí brát jednou týdně, tobolky jsou ve vegan složení.

Majki636 28.12.2020

Já jsem za klasické vitamíny, co jsou k dostání v lékárně

Linda Majki636 18.01.2021

Nápodobně akorát vždycky tápu jaké si objednat -_-. Ty máš zkušenost s jakými ? Užíváš nějaké dlouhodobě ?

LussyB 04.03.2020

Holky a nezkoušeli jste podpořit imunitu kozím kolostrem?

Mili LussyB 20.04.2020

Jsou to cca tři měsíce co ho dávám dětem. Líbilo se mi to složení a hlavně kolostrum je složka, která má v sobě strašně moc, takže věřím tomu, že to tu imunitu posílí.

Elis Mili 25.04.2020

S jakou značkou máš prosím konkrétně zkušenost ?

Natka 06.10.2019

je hodně kapek, spreju do nosu, stači si pouze vybrat. U nás už dlouhe roky používame pouze Nasivin

Olivia Natka 27.11.2019

je Nasivi vhodny i pro deti?

Osinka 04.10.2019

na klasickou rymu, resp nachlazení zkus Nasivin, jen nevím, daz ho muže užívat i tehotná, porad se v lékarně

Katka 19.04.2019

Holky byla jste některá na porodu císařem? jak moc to pak bolí? a vydržela bych to i bez prášků od bolesti?

Novakova Katka 21.04.2019

Bez analgetik to určitě nevydržíte, ale já jsem si před císařem objednala tu novou pumpičku s analgetikem, která mi 3 dny po operaci pumpovala analgetikum přímo do rány.

Katka Novakova 23.04.2019

Tak to zní opravdu velice dobře, kolik to tak stojí? nebo to hradí pojišťovna?

Novakova Katka 24.04.2019

Pojišťovna ji zatím bohužel nehradí, musela jsem si ji zaplatit sama, před operací jsem zaplatila v lékárně 4 tisíce korun, a ta mi ji doručila přímo do nemocnice, kde jsem na operaci šla.

Eliška 02.12.2018

Já jsem třeba na nachlazení rala Cčko. Byla to taková tří týdenní kúra, která posílila můj organismus a zatím jsem jako rybička.

Natty Eliška 17.12.2018

Taky jsem brala čečko, to je podle mě nejlepší řešení, jak na posílení imunity. Já jsem konkrétně měla tuto kúru https://www.bonaloka.cz/asta-sorb-c/ a spokojenost.

Alecca Natty 04.01.2019

Hele a jak přežíváš toto chladné období? Přes vánoce celkem teplo, teď zase zima, že by psa nevyhnal... Pozoruješ nějaké zlepšení tvé imunity? Jdi třeba víc odolná nebo už jsi nějakou tou rýmou prošla?

Jana 25.09.2018

Zkus navštivit lekarnu zeleny anděl je přirodni a dobra

klara 21.11.2017

Taky mě to potkalo a je to hodně nepříjemné, taky jsem dostala doporučení na bylinný sprej a k tomu vitaminy a aby miminko bylo zdravé tak beru femibion

zuzana 19.04.2016

Ten je dobry snad na vse :)) taky jsem to cetla na te jejich strance, maji je aj v tv pri reklame bolimevkrku.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat