Diskuse na téma Podzimní nachlazení a těhotenství

Ahoj holky, tak už i na mě přišlo nachlazení to pravé podzimní. V lékárně jsem mi doporučili na rýmu a ucpaný nos bylinný sprej Rymastop - uvolní nos okamžitě. Je vhodný pro nás těhotné (30.týden), ale teď se mi k rýmě přidal i kašel a škrábání v krku tak se chci zeptat jestli mi můžete některá poradit co v těhotenství na tyto neduhy, díky ;-)

Sara 22.02.2016

A kde bych se docetla nejake slozeni a naco vse je dobry?

Vilma Sara 16.03.2016

Hledala jsem to na netu a nasla jsem nato stranku bolimevkrku.cz

Alena Vilma 25.03.2016

To je dobra stranka, nevedela jsem ze Tantum verde je dobre i na afty

Vilma 15.02.2016

Taky ho pouzivame, dnes druhy den ani nevim ze me v krku bolelo, je opravdu učinny

Petra 21.01.2016

O Tantum verde na bolest v krku

Anka 24.12.2015

A o cem se tu presne bavite? =o)

Hana 12.12.2015

My take a vezmu si ho vzdy hned jak citim je mirny skrabani a do rana je pokoj :-) :-)

Petra 28.11.2015

Babora: Vice nez zabira, mame ho porad doma pro pripad nouze

Eva Mrkvová 24.11.2015

Naprosto souhlasím se Zuzkou, která psala o Psím sádle od Weisse. Mažu tím obě moje dětičky. A jsme zdraví, nekuckáme, nemáme rýmečku, nic <3

Barboraa 15.11.2015

Co Tantum verde na bolest v krku, zabira?

Zuzka 30.10.2015

Já jsem hrozně spokojená s Psím sádlem od Dr. Weisse… Kámoš mě o tom řekl, že se maže, když cítí nějaký příznaky… Tak jsem to zkusila… A fakt dobrý, rozpouští to hleny a usnadňuje vykašlávání, když je nejhůř. Doporučuju :-)

misik 27.10.2015

Ahoj holky můžete vyzkoušt i toto http://kralovstvizen.cz/prirodni-metody-jak-se-zbavit-nachlazeni/ máte některá s některým receptem zkušenosti?

Antonie 27.10.2015

Nachlazení léčím horkými bylinkovými čaji a jitrocelovým sirupem. Svědění v nose jako příznak rýmy mořskou vodou. Tu mám vyzkoušenou, dávám ji i miminku (mám kapičky Quixx Baby s mořskou vodou, které se dají dávat hned od narození). Funguje to. *1*

Luciferka 28.01.2015

Mě vždycky pomohl bylinkový nápoj od Dr. Weisse, stačí zalít horkou vodou, vypít denně aspoň 3 hrnky a cítila jsem se mnohem lépe, hlavně mi parádně uvolnil nos a za pár dní bylo po nachlazení. Jo v tom těhotenství si člověk nemůžu moc vybírat, ale tohle chválím!

Vanesa 08.12.2014

Dobrý den , já musím přiznat , že jsem fakt veliký nervák a stresař. Když jsem navíc před 4 měsíci po 4 letech snažení o miminko zjistila, že zadařila, úspěšně jsem zachovala paniku a sáhla jsem v lékárně po prvním doplňku stravy pro těhotné, abych předešla případným nemocem a těhotenství probíhalo jak má. Každopádně naštěstí nechodí po horách ale po lidech a nevyhýbá se ani nastávajícím maminkám a tak i já někde chytla toho hnusnýho streptokoka a dostala jsem teď v 5 měsíci antibiotika!!!;*( To je teprva něco na mě!!! Co když to ohrozí miminko? No každopádně jsem volala hned gyndařce a ta řekla, že postup mé doktorky je správný a že si mám pro jistotu koupit jeětě nějaká probiotika. Tak jsem v lékárně uvalila ještě skoro 300 kila za Biopron Premium a doufán, že bude všechno ok!!! To co nosím pod stdíčkem je pro mě to nejcenější co mám!!<3

Sylvík1 05.11.2013

Jsem v 5. měsící a nechci do sebe cpát nějaké tablety, nebo podobně.. Když jsem se o tom bavila s babičkou, tak mi poradila vyzkoušet psí sádlo, které jsem si namazala na hruď a je fakt, že jsem pocítila velkou úlevu! Lépe se mě dýchalo a pak mě přešel i kašel. Můžu jen doporučit.

Marcela Sylvík1 11.02.2014

Doporučuju jednoznačně mořskou sůl - inhalace nebo stačí dát do zvlhčovače vzduchu, teď to zkouším i na nemocnou dceru. A máš to přírodní, žádná chemie, nemusíš se bát ani v těhotenství. http://www.homespa.cz/mojedomacilazne/eshop/0/3/5/670-Sul-z-Mrtveho-more-vazena-2kg


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat