Diskuse na téma Hodně suchá pleť

Zdravím, měla bych dotaz - je mi 45 let a mám hodně suchou pleť, nemáte někdo podobnou zkušenost. Mám i kvalitní hydratační kosmetiku, ale pleť je pořád suchá.

Soňa 01.12.2023

Taky mám spíš suchou pleť a kvůli tomu mám teď problém s vráskama a celkově pružností pleti. Zkouším pořád nějakou kosmetiku, ale nic mi nepřijde dostačující, můžete něco doporučit?

Dianadia Soňa 02.12.2023

Taky to tak mám, přijde mi že mám pleť takovou slabou a tenkou, to jsem dřív vůbec neměla a vrásky se mi dělají hlavně okolo očí. Jestli vám něco pomohlo poraďte, klidně i nějaký doplněk stravy...

Dana 11.08.2023

Úplně to chápu, měla jsem naprosto stejnej problém. Vyzkoušela jsem hromadu dorgérkové i dražší kosmetiky a nic. Tak jsem se začala trochu zajímat o to co a proč a zkusila kolagen. Jelikož s věkem se nám kolagen ztrácí, stejně tak jako kyselina hyaluronová, tak je dobré ji doplňovat. :) Plus samozřejmě snažit se hodně pít čisté vody. JInak teda užívám KK kolagen jak samotný, tak i jejich kosmetiku a pleť mi za to neskutečně poděkovala.

Majka Dana 22.08.2023

A teda ten kolagen Vám pomohl na tu suchou pleť a ty krémy mají nějaký extra?

Dana Dana 24.08.2023

Kolagen mi pomohl hodně. Jleikož obsahuje právě i kyselinu hyaluronovou, vitamín C, zinek a další. Lépe se vstřebává, samozřejmě výsledky jsou jako vždy a u všeho po delší době užívání. Krémy obsahuji jak kolagen tak i tu kyselinu hylauronovou. Pleť mám vypnutou, hladkou, vyživenou, přestala šupinkovat. Užívám teď tento https://www.kkkolagen.cz/kk-kolagenovy-drink-s-prichuti-maracuja/, ale je moc dobrý i bezový, malina nebo mandarinka. :)

Holky, děkuji všem za komentáře a doporučení na Orcacollagen. Trochu jsem pátrala a má dobré recenze, navíc se mi líbí i složení, takže jdu objednávat.

Andanka 25.05.2023

Já kupuju Orcacollagen už dlouho a s tím, co píše Havlikovka souhlasím. Pokud se pro něj rozhodnete, doporučím zřídit členství - pak máte plno výhod (dopravu zdarma, nejnižší cenu za kolagen na trhu ...). Tady najdete víc informací www.orcacollagen.cz

Souhlasím, já kupuju Orcacollagen a je výborný. Zafungoval mi jak na hydrataci, tak i na vrásky a celkový stav pleti. Navíc mám i lepší kvalitu vlasů a nehtů, za což jsem taky ráda.

Blanickova 20.05.2023

Je potřeba v tomto věku hydratovat i zevnitř. Doporučím kolagen, mě zafungoval na suchou pleť výborně.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

326 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:10
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat