Diskuse na téma To věčné hubnutí..

Ahoj.. asi tak jako každá žena bych chtěla zhubnout nějaké to kilo navíc do léta, abych se nemusela stydět k vodě do plavek :-D Nemáte nějaký tip na dobou dietu, kterou jste drželi?? :-)

Janina 08.09.2023

Trocha strasu a kila mi jdou dolů.

Koukám na to jako blázen kolik je tam výběru všho možnýho teda ... fakt čumím.. :-) Každopádně díky za tento tip na ketodiet rozhodně ji vyzkouším :-)

Natka 22.05.2023

Doporučuju zkusit keto dietu, ta mi moc pomohla :))

evinamaluska Natka 26.05.2023

řekneš mi o ní víc prosím? :-) Jakou máš přesně? ráda si nechám poradit.. a zkusím cokoliv ...

Natka Natka 27.05.2023

Můžu ti doporučit tady tuto https://www.ketodiet.cz/ mě opravdu moc pomohla se nakopnout a začít opravdu shazovat kila dolů :-) Je moc fajn.. chuťově výborná hlavně ty proteinové drinky.. mají šílené množství příchutí tak si každý vybere podle chuti :-)

Janina Natka 08.09.2023

Asi jak u koho, kamarádka s ní výsledky měla.

Alena 21.05.2023

noooo, taky bych potřebovala shodit pár kilo a říkám si každý rok, tak teď se do toho fakt dáš.. ale ono nic no :-D :-(


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat