Diskuse na téma Šampon na vlasy

Ahoj.. zajímá mě jaký používáte šampon na vlasy ?? :-)

Iva 21.05.2023

Já zrovna hledám nějaký nový, ten co mám už mi nevyhovuje..

Natka 22.05.2023

ségra mi dala dárkovou sadu.. chtěla jsem něco opravdu kvalitního a nechala jsem to na ní a opravdu vybrala si myslím moc dobře.. moje vlasy jsou hezčí :-)

Ellikopecka Natka 26.05.2023

FaAKT? To zní docela zajímavě :-D a mužeš mi říct od jaké značky to je ?? Já ráda vyzkouším cokolik.. jen aby mi to aspon trošku pomohlo zlepšít moje vlasy :-)

Natka Natka 27.05.2023

jasně je to tento balíček https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/ a je opravdu parádní :-) obsahuje hned několik produktů na vlasy.. šampon, kondicionér, regenerační masku a další.. je to super kosmetika na vlasy.. nejlepší jakou jsem kdy měla..a že jsem toho vyzkoušela fakt mraky..

super.. díky za tip.. ráda to vyzkouším :-)

Natka Ellikopecka 29.05.2023

Určitě vyzkoušej :-))) stojí to za to :-))

Ivis 17.11.2023

Máte někdo ozkoušený tuhý šampon na vlasy? :-)

Darla 13.12.2023

Mám moc ráda kosmetiku od Utrekramu. Jak vlasovou, tak i pleťovou a tělovou. Objednávám na milujubio. Vlasy mám hodně jemné a mastné vlasy, používám jejich šampon Rhassoul + kondicionér a jsem velmi spokojená s výsledkem. :)

Suz Darla 17.12.2023

Vlasy se mi taky často mastí, přestala jsem už používat i suché šampony, někde jsem četla že to vlasům také nepomáhá. A pokouším se i hlavu nemýt tak často, ale zatím teda nic moc. :(

Darla Darla 20.12.2023

Tak můžete zkusit https://www.milujubio.cz/urtekram-sampon-rhassoul-500ml-bio. :) Mají i menší balení a třeba Vám sedne. Nebo koukněte na stránku a zkuste pohledat. Já si hledala i recenze na webu a zrovna tato kosmetika byla vlemi dobře hodnocená. :


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:12
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:01
69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat