Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Natka

07.02.2019

Neregistrovaná/ý - Angela | 25.01.2019
Z těch městských batůžků mě zaujal zavinovcí na notebook. Už jsem si ho objednala.

Počkej, jaká zavinovací taška na notebook ? Mohla by si mi sem vložit odkaz ?

Neregistrovaná/ý - Milada

06.02.2019

Ahojky, našla jsem si na internetu tento doplněk na posílení imunity a doplnění vitamínu d http://www.vigantolvit.cz/ berete někdo?

Neregistrovaná/ý - Prokešová

05.02.2019

Máte cestovní kufr z nejkufry doma někdo? Mají velký výběr co sem se dívala

Neregistrovaná/ý - Irini

05.02.2019

Neregistrovaná/ý - Banny | 03.02.2019
Milé dámy, chtěla bych se s vámi poradit. Poměrně dlouho už bojuju s nadbytečnými kily a ony nějak nechtějí mizet. Já začínám být docela zoufalá, protože jsem na životním maximu. Mám tolik kilo, kolik jsem nikdy neměla. No, napadlo mě, že by mi mohla pomoct proteinová dieta. Drželi jste ji někdo? A pokud ano, tak jakou? Na trhu je jich víc, než dost, tak se ptám, jaká je podle vás nejlepší.

No, tak to nevím. Já jsem tenhle tip diety nikdy nedržela :/ já totiž zastávám názor, že pokud má člověk účinně hubnout, je potřeba, aby mu správně fungoval metabolismus. Bez toho to nejde. Proto je třeba metabolismus dobře nastartovat. Já třeba beru kolagen, který mi mimo jiné právě taky rozhýbe metabolismus https://www.collalloc.com/cs.

Neregistrovaná/ý - Banny

03.02.2019

Milé dámy, chtěla bych se s vámi poradit. Poměrně dlouho už bojuju s nadbytečnými kily a ony nějak nechtějí mizet. Já začínám být docela zoufalá, protože jsem na životním maximu. Mám tolik kilo, kolik jsem nikdy neměla. No, napadlo mě, že by mi mohla pomoct proteinová dieta. Drželi jste ji někdo? A pokud ano, tak jakou? Na trhu je jich víc, než dost, tak se ptám, jaká je podle vás nejlepší.

Neregistrovaná/ý - Miranda

01.02.2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 28.01.2019
No já možná začnu těmi afrodisiaky a nebo nějakým tím jedlým lubrikačním gelem co jsem našla na stránkách.. ten mě docela dost zaujal, ten ste nezkoušela?

Z e-kondomy jsem spoustu věcí už objednala taky a se vším maximální spokojenost

Neregistrovaná/ý - Majka

29.01.2019

Pěkný den, přicházím s prosbou o doporučení. Potřebuji koupit kvalitní, nejlépe prémiové granule pro psího seniora. Babička už nemůže na nohy a má doma pejska (8 kg) a já bych jí ráda koupila krmivo na dlouhou dobu, aby se o nic nemusela starat. Tak potřebuji info o typu granulí, které mám koupit a taky tip, kde je koupím. Děkuji.

Neregistrovaná/ý - Vanesa

29.01.2019

Neregistrovaná/ý - Eliška | 24.01.2019
Taky si právě říkám že bych si tam nechala vlásky rovnou prodloužit, případně si nechat udělat nějaký účes... asi do toho půjdu, a dám vám kdyžtak vědět

Ženy já sem byla v hotstyle salonu v Brně už několikrát a pokaždé vynikající zkušenost. Chodím tam moc ráda.

Neregistrovaná/ý - Milada

28.01.2019

Neregistrovaná/ý - Viktorie | 24.01.2019
Kupovala sem tu vibrátor, a taky s afrodisiaky mám moc dobrou zkušenost

No já možná začnu těmi afrodisiaky a nebo nějakým tím jedlým lubrikačním gelem co jsem našla na stránkách.. ten mě docela dost zaujal, ten ste nezkoušela?

Neregistrovaná/ý - Kamila

28.01.2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 22.01.2019
Pro vice informaci o tom nasivinu mrknete na stranky www.nasivin.cz

Pro Alenu. Dekuji za doporuceni stranek urcite se podivam.

Neregistrovaná/ý - Valentová

26.01.2019

Neregistrovaná/ý - Hladká | 21.01.2019
Já stříknu a po pár vteřinách se mi nos krásně uvolní :)

Mám to stejně, když mám rýmu tak už si to bez Nasivinu nedokážu vůbec představit

Neregistrovaná/ý - Angela

25.01.2019

Neregistrovaná/ý - Nataly | 23.01.2019
Já na těch stránkách zase objevila skvělý trika a mikiny. Hned jsem si objednala.

Z těch městských batůžků mě zaujal zavinovcí na notebook. Už jsem si ho objednala.

Neregistrovaná/ý - Lili

25.01.2019

Holky, kupujete na netu třeba i kosmetiku? A pokud ano, tak kde a jakou? Nějakou speciální?

Neregistrovaná/ý - Eliška

24.01.2019

Neregistrovaná/ý - Nikol | 19.01.2019
Přiznám se že nebyla, ale už několikrát sem si říkala že bych si tam zašla nechat se učesat třeba na ples

Taky si právě říkám že bych si tam nechala vlásky rovnou prodloužit, případně si nechat udělat nějaký účes... asi do toho půjdu, a dám vám kdyžtak vědět

Neregistrovaná/ý - Viktorie

24.01.2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 19.01.2019
Děkuji mrknu na to.. chci něčím trošku okořenit vztah s přítelem... Vy můžete něco doporučit co jste tu koupila?

Kupovala sem tu vibrátor, a taky s afrodisiaky mám moc dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Liliana

24.01.2019

Neregistrovaná/ý - Nataly | 23.01.2019
Já na těch stránkách zase objevila skvělý trika a mikiny. Hned jsem si objednala.

Nemáte od nich i ty věci v prodloužené délce ? Zajímalo by mě to u těch dámských triček, dají se vzít k legínám, abyh to tričko měla aspoň po zadek ?

Neregistrovaná/ý - Nataly

23.01.2019

Neregistrovaná/ý - Danica | 20.01.2019
Děkuji za tip, na cistymtriku jsem objevila supr městský batůžky. Vypadají moc dobře.

Neregistrovaná/ý - Alena

22.01.2019

Pro vice informaci o tom nasivinu mrknete na stranky www.nasivin.cz

Neregistrovaná/ý - Hladká

21.01.2019

Neregistrovaná/ý - Mirka | 18.01.2019
Za jakou dobu po stříknutí toho nasivinu cítíte úlevu?

Já stříknu a po pár vteřinách se mi nos krásně uvolní :)

Neregistrovaná/ý - Danica

20.01.2019

Neregistrovaná/ý - Lída | 15.01.2019
Majdo, zkuste se podívat na www.cistytriko.cz. Najdete tam spoustu jiných věcí než trika. Ale jinak oblečení včetně triček od nich perfektně sedí.

Děkuji za tip, na cistymtriku jsem objevila supr městský batůžky. Vypadají moc dobře.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Placky z hub

Placky z hub

17 hlasů
45min 668 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Fenyklový salát

10 hlasů
20min 189kJ 45 Kč

Salát je skvělý ke grilovanému masu.

Grilovaný pstruh s mátovým máslem

0 hlasů
1h a 5min 911kJ 190 Kč

Grilované ryby jsou rychle hotové, nepotřebují náročnou ...

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více