Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Patricie

23. 7. 2018

Po čerstvé zkušenosti můžu ohledně clip in také doporučit Hotstyle eshop. V pátek jsem objednala a dnes mi přišla sada domů, dostala jsem k ní náhradní clip in sponky zadarmo a clipy vypadají ještě lépe než na fotce, obrovská spokojenost!!!

Neregistrovaná/ý - Daniela

23. 7. 2018

co sis tam koupila? Jak je to s dopravou a odpovídají velikosti?

Neregistrovaná/ý - Marie

23. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Hela | 19. 7. 2018
Doporučíte mi dobrou značku doplňků na hubnutí? Ráda bych něco přírodního a hlavně osvědčeného děkuji

Dobrý den,já beru doplňky od světa zdraví Sunkins

Neregistrovaná/ý - Fiona

23. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Lada | 22. 7. 2018
Ten ergobag mě zaujal přestože je dražší. Ale na druhou stranu evidentně vydrží.

Určitě vydrží, při normálním zacházení i několik let.

Neregistrovaná/ý - Lada

22. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Jarka | 20. 7. 2018
Jejich batohy do školy znám. Syn ho má už třetím rokem a pořád je v pořádku.

Ten ergobag mě zaujal přestože je dražší. Ale na druhou stranu evidentně vydrží.

Neregistrovaná/ý - Jarka

20. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Lada | 9. 7. 2018
Má někdo zkušenost s batohy od thebagu? Konkrétně s ergbagem?

Jejich batohy do školy znám. Syn ho má už třetím rokem a pořád je v pořádku.

Neregistrovaná/ý - Míša

20. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Čadová | 17. 7. 2018
Objednávám si clip in z lidských vlasů :)

Jak dlouho vám clip in tak vydrží cca?

Neregistrovaná/ý - Hela

19. 7. 2018

Doporučíte mi dobrou značku doplňků na hubnutí? Ráda bych něco přírodního a hlavně osvědčeného děkuji

Neregistrovaná/ý - Eliška

17. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - adrinaa | 12. 12. 2013
Já eshopum neholduji a když už, tak spíš elektro. Ale oblečení a doplňky nakupuji normálně vbutiku.Jednou za čas zajedu na Freeport na Hatě a tam si udělám pokaždé slušné zásoby :D, většinou jde o celodení výlet

kdyby některá z vás měla problémy s klouby tak doporučuji z vlastní zkušenosti kupovat přípravek TripleBlend, mě velice pomohl(kupovala jsem na www.alavis.cz)

Neregistrovaná/ý - Čadová

17. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Holešková | 13. 7. 2018
Děkuji a které objednáváte, dívala jsem se že mají z pravých lidských vlasů a japonský kanekalon

Objednávám si clip in z lidských vlasů :)

Neregistrovaná/ý - Barča

16. 7. 2018

Můžu poprosit o inspiraci, kde na internetu nakupujete oblečení ? Prosím ne žádné drahé značky, ale jenom cenově dostupné kousky :) nepotrpím si na ty předražené věci :)

Neregistrovaná/ý - Holešková

13. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Čadová | 4. 7. 2018
Těžko říct co je lepší... já raději objednávám. Hotstyle můžu doporučit...příčesky co mám odtud jsou kvalitní

Děkuji a které objednáváte, dívala jsem se že mají z pravých lidských vlasů a japonský kanekalon

Neregistrovaná/ý - Lada

9. 7. 2018

Má někdo zkušenost s batohy od thebagu? Konkrétně s ergbagem?

Neregistrovaná/ý - Čadová

4. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Holešková | 2. 7. 2018
Prodlužujete vlasy? Je lepší objednat na internetu nebo koupit někde osobně?...Narazila jsem na eshop Hotstyle kde se mi líbí výběr jaký mají, tak kdyby měl někdo zkušenost budu také ráda za info děkuji

Těžko říct co je lepší... já raději objednávám. Hotstyle můžu doporučit...příčesky co mám odtud jsou kvalitní

Neregistrovaná/ý - Holešková

2. 7. 2018

Prodlužujete vlasy? Je lepší objednat na internetu nebo koupit někde osobně?...Narazila jsem na eshop Hotstyle kde se mi líbí výběr jaký mají, tak kdyby měl někdo zkušenost budu také ráda za info děkuji

Neregistrovaná/ý - Plicková

28. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Milada | 26. 6. 2018
Vynechat sem úplně nemusela nic:)

Můžu se zeptat co všechno ten hubnoucí program zahrnuje? Mám na mysli co všechno bylo třeba dodržovat kromě toho jídelníčku nějakého?

Neregistrovaná/ý - Milada

26. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Tara | 24. 6. 2018
Vážně ne? a musela jste nějaká jídla úplně vynechat?

Vynechat sem úplně nemusela nic:)

Neregistrovaná/ý - Liběna

25. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Anet | 14. 6. 2018
Jojo koukněte na stránky incatering na videa tam je uvidíte přímo v akci

Děkuji za doporučení, volala jsem tam a už řešíme co je potřeba, zatím spolupráce super

Neregistrovaná/ý - Tara

24. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Milada | 20. 6. 2018
Taro hubla jsem se světem zdraví také, a zezačátku mi hodně pomáhal poradce ze světa zdraví, motivoval mě ale dalo se to zvládnout, ten jídelníček nebyl nijak drastický :)

Vážně ne? a musela jste nějaká jídla úplně vynechat?

Neregistrovaná/ý - Patricie

24. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Alena | 21. 6. 2018
Já jsem si koupila letos do chorvatska dobrou termotašku na inteligenti-termoska.Má ji moje kamarádka už dlouho a je s ní moc spokojená.Vyrábějí ji v Německu a dávají na ni velkou záruku.

Mě ji koupil minulý rok manžel,když jsme letěli do Itálie.Krásně v ní vydrží nápoje studené u vody.Beru si ji vždy v létě,když jedeme někam k vodě.

Bolesti v podbřišku. Jak je řešit a kdy vyhledat raději l...

Losos se špenátovými gnocchi

Losos se špenátovými gnocchi

32 hlasů
20min 858 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z jahod

11 hlasů
40min 824kJ 85 Kč

Studená jahodová polévka se sněhovými pusinkami.

Pikantní krůtí maso

7 hlasů
35min 742kJ 170 Kč

Krůtí maso marinované v marinádě s chilli.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více