Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Nathali

18.09.2018

Já jsem si teda hodně oblíbila eshop se spodním prádlem www.trenyrkarna.cz, protože tady mají neuvěřitelné množství značek a hlavně fakt velký výběr.

Neregistrovaná/ý - Edita

17.09.2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 11.09.2018
Edito naprosto s vámi souhlasím. Je toho tolik že sama nevím kde si svou první sadu pořídit, každopádně díky za tip na clipinhair, ten eshop mě zaujal

Není vůbec za co, když objednáte nad 1000kč tak dávají zdarma sadu clip in sponek a silikonové hodinky k objednávce

Neregistrovaná/ý - Markét

14.09.2018

Neregistrovaná/ý - Ivana | 10.09.2018
Kupujete si nějaké doplňky na hubnutí? Pomáhá vám to?

Beru doplňky které jsou na přírodní bázi, a mě to pomáhá :)

Neregistrovaná/ý - Denisa

13.09.2018

Neregistrovaná/ý - Dita | 30.07.2018
Alavis koupiš v lékarně, ale je to tušim na objednání, zeptej se.

v lékarně je za draho, lepší to koupit přes www.alavis.cz

13.09.2018

já pravidelně pro sebe objednávám přípravek na klouby TripleBlend z www.alavis.cz

Neregistrovaná/ý - Andrea

11.09.2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 30.08.2018
Já vždycky najdu co potřebuju na eshopu unimoda, kde je to taková všechochuť a člověk tam fakt najde od každého něco :)

Jak dlouho Eli trvá než mi od nich přijde balíček ? Nemáš zkušenost i s výměnou, když by mi oblečení nesedělo ?

Neregistrovaná/ý - Eliška

11.09.2018

Neregistrovaná/ý - Edita | 06.09.2018
Taky objednávám clip in sady v eshopu clipinhair.. Těch obchodů je tolik až jeden neví kde pořídit, ale tady ten eshop mi nejvíce sedl a clipy z něj také, sem moc spokojená

Edito naprosto s vámi souhlasím. Je toho tolik že sama nevím kde si svou první sadu pořídit, každopádně díky za tip na clipinhair, ten eshop mě zaujal

Neregistrovaná/ý - Ivana

10.09.2018

Kupujete si nějaké doplňky na hubnutí? Pomáhá vám to?

Neregistrovaná/ý - Edita

06.09.2018

Neregistrovaná/ý - Eva | 26.08.2018
Ano pročesávají se mi sním krásně... objednávám si clip in z pravých lidských vlasů ...mám délky 63 a 73cm :)

Taky objednávám clip in sady v eshopu clipinhair.. Těch obchodů je tolik až jeden neví kde pořídit, ale tady ten eshop mi nejvíce sedl a clipy z něj také, sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Eliška

30.08.2018

Já vždycky najdu co potřebuju na eshopu unimoda, kde je to taková všechochuť a člověk tam fakt najde od každého něco :)

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Anežka | 29.08.2018
Dobrý den,jojo dodání vpohodě i komunikace eshopu musím říct že super. Objednávali sme toho více, komodu, skříň, atd... :)

My máme ergobag druhým rokem a syna vůbec z něho nebolí záda. To je díky nastavitelným popruhům.

Neregistrovaná/ý - Julina

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Vojta | 28.08.2018
Dívala jsem se na ergobag na www.thebag.cz. Dceři se líbí.

Ergobag patří mezi velmi kvalitní batohy, po roce nošení vypadá pořád jako nový.

Neregistrovaná/ý - Anežka

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Valentová | 27.08.2018
Anežko co jste tu objednávala, a s dodáním jste byla také spokojená?

Dobrý den,jojo dodání vpohodě i komunikace eshopu musím říct že super. Objednávali sme toho více, komodu, skříň, atd... :)

Neregistrovaná/ý - Natálie

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Páralová | 27.08.2018
Jéé super děkuji! Co jsem koukala tak je z čeho vybírat Zkoušela jste i nějaký ten hubnoucí program?

Zatím nezkoušela ale uvažuji nad tím už nějakou dobu.. sice se snažím jíst zdravěji ale asi stále dělám něco špatně když se hubnutí nějak nekoná...tak si říkám alespoň nějakou tu konzultaci jednorázovou že bych využila.. vy by jste do nějakého programu do světa zdraví šla?

Neregistrovaná/ý - Vojta

28.08.2018

Neregistrovaná/ý - Ivka | 21.08.2018
Máme ergobag, ten nám vyhovuje nejvíc. Má nastavitelné popruhy a tím se váha na zádech rozloží. Děti nebolí záda.

Dívala jsem se na ergobag na www.thebag.cz. Dceři se líbí.

Neregistrovaná/ý - Páralová

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Natálie | 24.08.2018
Vařím podle světa zdraví, zkuste mají docela velký výběr super receptů

Jéé super děkuji! Co jsem koukala tak je z čeho vybírat Zkoušela jste i nějaký ten hubnoucí program?

Neregistrovaná/ý - Valentová

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Anežka | 24.08.2018
Objednávali sme na sedačky-nábytek, všechno přišlo vpořádku

Anežko co jste tu objednávala, a s dodáním jste byla také spokojená?

Neregistrovaná/ý - Eva

26.08.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 15.08.2018
Pročesává se to sním dobře? a jaké clipy odtud máte doma?

Ano pročesávají se mi sním krásně... objednávám si clip in z pravých lidských vlasů ...mám délky 63 a 73cm :)

Neregistrovaná/ý - Monika

25.08.2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 20.08.2018
Ahoj kde nakupujete dobrou vlasovou kosmetiku a jakou by jste mi doporučili? Děkuji

Ahoj já používám vlasovou kosmetiku od Matrixu.Nejlépe vyjde na notinu.

Neregistrovaná/ý - Amélie

24.08.2018

Neregistrovaná/ý - Ivka | 21.08.2018
Máme ergobag, ten nám vyhovuje nejvíc. Má nastavitelné popruhy a tím se váha na zádech rozloží. Děti nebolí záda.

Na jejich www.thebag.cz jsem objevila ergobag. Hned mě zaujal, má nastavitelné popruhy, spoustu reflexních prvků, různé přihrádky. Je ideální pro syna.

TESTOVÁNÍ: Bzenecké octy na salát i domácí dresink

Rigatoni se špenátem

Rigatoni se špenátem

20 hlasů
40min 1020 kJ 94 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Mořský vlk s hroznovým vínem

7 hlasů
40min 533kJ 240 Kč

Jemné rybí maso s hroznovým vínem.

Guláš z hovězí svíčkové s těstovinou

20 hlasů
45min 591kJ 280 Kč

Vynikající hovězí guláš s těstovinou a hráškem.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více