Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Anežka 24.08.2018

Objednávali sme na sedačky-nábytek, všechno přišlo vpořádku

Valentová Anežka 27.08.2018

Anežko co jste tu objednávala, a s dodáním jste byla také spokojená?

Anežka Valentová 29.08.2018

Dobrý den,jojo dodání vpohodě i komunikace eshopu musím říct že super. Objednávali sme toho více, komodu, skříň, atd... :)

Denisa Anežka 29.08.2018

My máme ergobag druhým rokem a syna vůbec z něho nebolí záda. To je díky nastavitelným popruhům.

Radka 20.08.2018

Ahoj kde nakupujete dobrou vlasovou kosmetiku a jakou by jste mi doporučili? Děkuji

Monika Radka 25.08.2018

Ahoj já používám vlasovou kosmetiku od Matrixu.Nejlépe vyjde na notinu.

TeJa 20.08.2018

Proti zbytečnému nakupování: rady Veroniky Blabla Hubkové, napsala i knihu, koukněte na DVTV - moc zajímavé.

Páralová 15.08.2018

Nějaké dietnější recepty? Dáte tipy?

Natálie Páralová 24.08.2018

Vařím podle světa zdraví, zkuste mají docela velký výběr super receptů

Páralová Natálie 27.08.2018

Jéé super děkuji! Co jsem koukala tak je z čeho vybírat:-) Zkoušela jste i nějaký ten hubnoucí program?

Natálie Páralová 29.08.2018

Zatím nezkoušela ale uvažuji nad tím už nějakou dobu.. sice se snažím jíst zdravěji ale asi stále dělám něco špatně když se hubnutí nějak nekoná...tak si říkám alespoň nějakou tu konzultaci jednorázovou že bych využila.. vy by jste do nějakého programu do světa zdraví šla?

ŠárkaKůrka 13.08.2018

Co nábytek... Objednáváte na internetu nebo raději kupujete osobně? Co je lepší?

Anežka ŠárkaKůrka 15.08.2018

Já sem s manželem objednávala z netu a bylo to vpohodě, oba sme líní obcházet obchody, objednat je pohodlnější :D

ŠárkaKůrka Anežka 19.08.2018

A došel všechen nábytek vpořádku? Kde jste objednávali?

Pálenková 06.08.2018

Všude se doporučuje spousta různých eshopů s clip in vlasy tak vůbec nevím odkud vybrat.... je nějaký eshop kde jsou jak kvalitní clip in tak i přijatelné ceny?

Eva 06.08.2018

Z clipinhair mám doma nějaké sady clip in, s každou jsem moc a moc spokojená.. Já prostě clip in vlasy zbožňuju a když vím kde si můžu koupit kvalitní co mi dlouho vydrží tak je to prostě super! :)

Hanka Eva 09.08.2018

Používáte na ty clip in vlasy nějaký speciální kartáč??

Eva Hanka 13.08.2018

Jojo mám také odtud https://www.clipinhair.cz/10-kartac-na-prodlouzene-vlasy

Hanka Eva 15.08.2018

Pročesává se to sním dobře? a jaké clipy odtud máte doma?

Eva Hanka 26.08.2018

Ano pročesávají se mi sním krásně... objednávám si clip in z pravých lidských vlasů ...mám délky 63 a 73cm :)

Edita Eva 06.09.2018

Taky objednávám clip in sady v eshopu clipinhair.. Těch obchodů je tolik až jeden neví kde pořídit, ale tady ten eshop mi nejvíce sedl a clipy z něj také, sem moc spokojená

Eliška Edita 11.09.2018

Edito naprosto s vámi souhlasím. Je toho tolik že sama nevím kde si svou první sadu pořídit, každopádně díky za tip na clipinhair, ten eshop mě zaujal

Edita Eliška 17.09.2018

Není vůbec za co, když objednáte nad 1000kč tak dávají zdarma sadu clip in sponek a silikonové hodinky k objednávce

Eliška Edita 22.09.2018

Vážně? To sem si nevšimla, děkuji za upozornění ... ale zní to dobře teda to musím zkusit objednat něco tady

Edita Eliška 25.09.2018

Také si myslím. V dnešní době kdo vám dá něco zadarmo.. a tohle jsou skvělé dárky. Náhradní clip in sponky se nám co prodlužujeme clip in příčesky hodí, a ty hodinky jsou taky super, mám je doma a hrozně dobře se mi nosí

Pavla 31.07.2018

Já jsem dětem koupila na internetu tuto termosku na pití,která je spítkem https://www.inteligentni-termoska.cz/inteligentni-termosky/termoska-ii-pure-red-0-5l-detail

Tamara 27.07.2018

Kde si ten doplněk kupujete, objednáváte z internetu nebo seženu ho i v lékárně?

Dita Tamara 30.07.2018

Alavis koupiš v lékarně, ale je to tušim na objednání, zeptej se.

Denisa Dita 13.09.2018

v lékarně je za draho, lepší to koupit přes www.alavis.cz

Majda 26.07.2018

Prodlužujete si vlasy?? Objednáváte v clipinhair??? Zaujal mě výběr clip inů které mají

Jana 25.07.2018

po internetu kupujeme i potravinové doplnky a ruzne vitaminy na klouby

Patricie 23.07.2018

Po čerstvé zkušenosti můžu ohledně clip in také doporučit Hotstyle eshop. V pátek jsem objednala a dnes mi přišla sada domů, dostala jsem k ní náhradní clip in sponky zadarmo a clipy vypadají ještě lépe než na fotce, obrovská spokojenost!!!

Daniela 23.07.2018

co sis tam koupila? Jak je to s dopravou a odpovídají velikosti?

Hela 19.07.2018

Doporučíte mi dobrou značku doplňků na hubnutí? Ráda bych něco přírodního a hlavně osvědčeného děkuji

Marie Hela 23.07.2018

Dobrý den,já beru doplňky od světa zdraví Sunkins

Barča 16.07.2018

Můžu poprosit o inspiraci, kde na internetu nakupujete oblečení ? Prosím ne žádné drahé značky, ale jenom cenově dostupné kousky :) nepotrpím si na ty předražené věci :)

Lada 09.07.2018

Má někdo zkušenost s batohy od thebagu? Konkrétně s ergbagem?

Jarka Lada 20.07.2018

Jejich batohy do školy znám. Syn ho má už třetím rokem a pořád je v pořádku.

Lada Jarka 22.07.2018

Ten ergobag mě zaujal přestože je dražší. Ale na druhou stranu evidentně vydrží.

Fiona Lada 23.07.2018

Určitě vydrží, při normálním zacházení i několik let.

Limeta Fiona 09.08.2018

Náš syn ergobag má dva roky, batoh je pořád beze změn.

Ivka Limeta 12.08.2018

To je pravda, batohy od thebagu jsou opravdu kvalitní a vydrží. Naše děti ani jiné nechtějí. Nosí se velmi pohodlně.

Táňa Ivka 17.08.2018

A který batoh konkrétně máte?

Ivka Táňa 21.08.2018

Máme ergobag, ten nám vyhovuje nejvíc. Má nastavitelné popruhy a tím se váha na zádech rozloží. Děti nebolí záda.

Amélie Ivka 24.08.2018

Na jejich www.thebag.cz jsem objevila ergobag. Hned mě zaujal, má nastavitelné popruhy, spoustu reflexních prvků, různé přihrádky. Je ideální pro syna.

Vojta Ivka 28.08.2018

Dívala jsem se na ergobag na www.thebag.cz. Dceři se líbí.

Julina Vojta 29.08.2018

Ergobag patří mezi velmi kvalitní batohy, po roce nošení vypadá pořád jako nový.

Holešková 02.07.2018

Prodlužujete vlasy? Je lepší objednat na internetu nebo koupit někde osobně?...Narazila jsem na eshop Hotstyle kde se mi líbí výběr jaký mají, tak kdyby měl někdo zkušenost budu také ráda za info děkuji

Čadová Holešková 04.07.2018

Těžko říct co je lepší... já raději objednávám. Hotstyle můžu doporučit...příčesky co mám odtud jsou kvalitní

Holešková Čadová 13.07.2018

Děkuji a které objednáváte, dívala jsem se že mají z pravých lidských vlasů a japonský kanekalon

Čadová Holešková 17.07.2018

Objednávám si clip in z lidských vlasů :)

Míša Čadová 20.07.2018

Jak dlouho vám clip in tak vydrží cca?

Anežka 20.06.2018

Ahoj kde bych koupila nějakou dobrou termotašku.Příští měsíc letíme k moři a já bych potřebovala sebou nějakou dobrou kabelu na jídlo k vodě.

Alena Anežka 21.06.2018

Já jsem si koupila letos do chorvatska dobrou termotašku na inteligenti-termoska.Má ji moje kamarádka už dlouho a je s ní moc spokojená.Vyrábějí ji v Německu a dávají na ni velkou záruku.

Patricie Alena 24.06.2018

Mě ji koupil minulý rok manžel,když jsme letěli do Itálie.Krásně v ní vydrží nápoje studené u vody.Beru si ji vždy v létě,když jedeme někam k vodě.

Prosím o radu, zda jste někdo nakupovali stavební materiál, zahradní nářadí či zahradní nábytek přes internet? Pořídili jsme si pozemek a chceme si tam zatím zřídit zahrádku. Manžel hraje hru sazka sportka a normálně si nedávno vsadil a pak jsme prošvihli losování. Koukla jsem se náhodně asi 4dny na to na https://vyhraj.com/sportka-kontrola-tiketu/ a světe div se, vyhrál !!! Nikdy jsem nevěřila, že by to mohlo postihnout i nás. Tak jsme si splnili sen a na zahrádce budeme časem stavět. Takže za Vaše tipy budu moc ráda. Díky moc*5*

Rebeka korytnačka 20.06.2018

na kupovani po netu ano, ale zase všechno v rámci možnosti. Oblečení bych tam nikdy nekupovala, to si raději zajedu do obchodu-nákupního centra.Stavební materiál-nevím, bála bych se...

Judita 17.06.2018

kdo mi poradí kde koupit pěknou, barevnou a tematickou crossbody kabelku?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat