Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Jolana

2. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Madejová | 31. 5. 2018
v dnešní době je běžná věc, že se všechno možné nakupuje na internetu, dokonce už aji potraviny. Nemáte se čeho bát.

kupujete tam i nějakou kloubní výživu? Která je nejlepší? Která pomáhá a ihned zabere?

Neregistrovaná/ý - Madejová

31. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Marie Anna | 31. 5. 2018
je tu někdo kdo přes internet-eshop, nakupuje potravinové doplňky, vitamíny a výživu?

v dnešní době je běžná věc, že se všechno možné nakupuje na internetu, dokonce už aji potraviny. Nemáte se čeho bát.

Neregistrovaná/ý - Marie Anna

31. 5. 2018

je tu někdo kdo přes internet-eshop, nakupuje potravinové doplňky, vitamíny a výživu?

Neregistrovaná/ý - Linda

30. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Tara | 28. 5. 2018
Hubli jste s odborníkem někdo? https://www.svet-zdravi.cz/ Kolik se vám podařilo dát kg dolů a za jakou dobu?

Ahojky, pokud to nejde samo tak za sebe můžu doporučit.. Zhubla jsem za rok kolem 20kg... já tedy vážila dost.. tři těhotenství kila šla nahoru,nic jsem se sebou nedělala a ejhle... manžel se semnou rozvedl kvůli váze a to už pro mě byla poslední kapka a rozhodla jsem se se sebou něco dělat... ve světě zdraví v Brně mi moc pomohli k tomu abych se mohla opět dívat na svou štíhlou postavu do zrcadla,takže já opravdu vřele doporučuji

Neregistrovaná/ý - Kateřina

29. 5. 2018

někdo se zkušenostmi s eshopem supererekce.com?

Neregistrovaná/ý - stelinka

29. 5. 2018

když jsme u toho nakupování po netu, kupujete tam někdo i přípravky na podporu mužské erekce? který eshop se v tomto oplatí navštívit

Neregistrovaná/ý - Anet

29. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Liběna | 27. 5. 2018
Vážněěě? Jako mě dost ty jejich stránky zaujaly... s penězi není problém takže je mi jedno kolik to bude stát, hlavně chci aby to stálo za to a aby se na akci dlouho a v dobrém vzpomínalo:) ...Takže vám pomohli s pronájmem prostoru i s jídlem, nebo i třeba s nějakou zábavou?

Tak všechno je o domluvě, nám zajistili i program a výzdobu

Neregistrovaná/ý - Tara

28. 5. 2018

Hubli jste s odborníkem někdo? https://www.svet-zdravi.cz/ Kolik se vám podařilo dát kg dolů a za jakou dobu?

Neregistrovaná/ý - Liběna

27. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Anet | 17. 5. 2018
Incatering můžu doporučit, oslovila jsem je při přípravě 70. narozenin babičky a bylo to úžasný, všichni byli nadšení

Vážněěě? Jako mě dost ty jejich stránky zaujaly... s penězi není problém takže je mi jedno kolik to bude stát, hlavně chci aby to stálo za to a aby se na akci dlouho a v dobrém vzpomínalo:) ...Takže vám pomohli s pronájmem prostoru i s jídlem, nebo i třeba s nějakou zábavou?

Neregistrovaná/ý - Lara

23. 5. 2018

Doporučuji k pěnovým kobercům ty zaoblené kraje. Vypadá to moc pěkně.

Neregistrovaná/ý - Hanička

22. 5. 2018

Zkusím abecedu, ta se neztratí. Lepší než ji mít jen pověšenou na zdi. :) Nebude to naposledy co budu objednávat na eshopu Pěnové puzzle.

Neregistrovaná/ý - Ilona

21. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Lena | 19. 5. 2018
Ahoj nevím kde mám koupit příteli nějakou kvalitní termosku.Ráda bych aby v ní vydržel dlouho teplý čaj.Chodí hrávat hokej a od ledu je zima.

Hele kup mu inteligenti-termosku.Velice dobrá a kvalitní věc.Se mrkni na netu kde ji mají.Bude spokojenej.

Neregistrovaná/ý - Lena

19. 5. 2018

Ahoj nevím kde mám koupit příteli nějakou kvalitní termosku.Ráda bych aby v ní vydržel dlouho teplý čaj.Chodí hrávat hokej a od ledu je zima.

Neregistrovaná/ý - Erorinka

18. 5. 2018

kde kupujete přípravky na odvodnění organizmu? lékárna, nebo někde a nějak online?

Neregistrovaná/ý - Anet

17. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Liběna | 2. 5. 2018
Zkoušeli jste někdy oslovit cateringovou firmu při přípravě nějaké velké události? Narazila jsem na internetu na tuto https://www.incatering.cz/

Incatering můžu doporučit, oslovila jsem je při přípravě 70. narozenin babičky a bylo to úžasný, všichni byli nadšení

Neregistrovaná/ý - lucie

17. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Regina | 17. 5. 2018
kam chodíš nakupovat? Kde jsou dobré akce?

jenže pokud máš ověřený eshop a odskoušené velikosti, tam není problém. Ne všechny eshopy mají kamenné prodejny. Z eshopu objednávám ,,pravidelně ,, a zatím se mi nestalo, žeby něco nesedělo.

Neregistrovaná/ý - Lucie

17. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Klára | 17. 5. 2018
holky, nevíte o dobrém eshopu s kvalitním oblečením a zároveň mají výprodeje? Ideálně aji se šperkami. Děkujiiiii

akce ted mají opravdu cca všude. Ovšem záleží na tom co přesně chceš, jaký druh mody a šperku se ti líbí. . Pokud chceš něco originálního tak zkus dedoles.cz

Neregistrovaná/ý - Timea

17. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Regina | 17. 5. 2018

akce mají tady, mám tenhle eshop strašně ráda. https://www.bety.cz/diskuse/5393/nakupovani-na-internetu a při nákupu nad 1500Kč dárek:)

Neregistrovaná/ý - Klára

17. 5. 2018

holky, nevíte o dobrém eshopu s kvalitním oblečením a zároveň mají výprodeje? Ideálně aji se šperkami. Děkujiiiii

Neregistrovaná/ý - Regina

17. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Lucie | 17. 5. 2018
eshopy síce okukují pořád, ale nejradeji chodím nakupovat do klasických obchodů. Oblečení si tam můžu zkusit, různě kombinovat a ještě mi na pokladně dají slevu. No není to super?

Bolesti v podbřišku. Jak je řešit a kdy vyhledat raději l...

Polévka se sýrem tofu

Polévka se sýrem tofu

17 hlasů
45min 261 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z jahod

11 hlasů
40min 824kJ 85 Kč

Studená jahodová polévka se sněhovými pusinkami.

Pikantní krůtí maso

7 hlasů
35min 742kJ 170 Kč

Krůtí maso marinované v marinádě s chilli.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více