Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Mirek

15. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 4. 1. 2019
Opravdu? kde jste koupil odlehčená kola?

Koupil jsem dětské odlehčené kolo Woom, mají i dětská odlehčená kola Frog, prodávají je v https://www.cyklospeciality.cz/, kola vypadají opravdu velice dobře a rozdíl ve váhách oproti jiným dětským kolům, je fakt znatelný.

Neregistrovaná/ý - Jana

15. 1. 2019

Našla bych tu někoho prostorově výraznějšího a poradil by mi kde nakupuje nějaké kvalitnější oblečení, co se na nás hnedka nevytahá ? :)

Neregistrovaná/ý - Lída

15. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Majda | 11. 1. 2019
A kde si ty trika objednáváte? Přece obyčejné triko bez potisku koupíte kdekoliv.

Majdo, zkuste se podívat na www.cistytriko.cz. Najdete tam spoustu jiných věcí než trika. Ale jinak oblečení včetně triček od nich perfektně sedí.

Neregistrovaná/ý - Klára

18. 1. 2019

Zdravím, nevím kde, pro manžela koupit kvlatní spodní prádlo? Poradíte mi nějaké tipy, nemám vůbec žadné nápady. Díky za radu.

Neregistrovaná/ý - Mirka

18. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Hladká | 12. 1. 2019
Taky ho používám... zatím mi od rýmy pokaždé pomohl

Za jakou dobu po stříknutí toho nasivinu cítíte úlevu?

Neregistrovaná/ý - Milada

19. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Viktorie | 14. 1. 2019
Nemám problém objednávat tyto věci na internetu.. Dobrou zkušenost mám s e-kondomy. Tam je velký výběr

Děkuji mrknu na to.. chci něčím trošku okořenit vztah s přítelem... Vy můžete něco doporučit co jste tu koupila?

Neregistrovaná/ý - Nikol

19. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Eliška | 15. 1. 2019
Takže je nemusím předem objednávat, a můžu si je tam vybrat až na místě? ...to je super.. a v tom salonu jste už byla někdy?

Přiznám se že nebyla, ale už několikrát sem si říkala že bych si tam zašla nechat se učesat třeba na ples

Neregistrovaná/ý - Magda

20. 1. 2019

Ahoj, mohla bych tu dostat tip kde bych pořídila trička v prodloužené délce ? Sháním něco k legínám, abych to měla pod zadek ale vůbec se mi nedaří něco takového sehnat.

Neregistrovaná/ý - Danica

20. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Lída | 15. 1. 2019
Majdo, zkuste se podívat na www.cistytriko.cz. Najdete tam spoustu jiných věcí než trika. Ale jinak oblečení včetně triček od nich perfektně sedí.

Děkuji za tip, na cistymtriku jsem objevila supr městský batůžky. Vypadají moc dobře.

Neregistrovaná/ý - Hladká

21. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Mirka | 18. 1. 2019
Za jakou dobu po stříknutí toho nasivinu cítíte úlevu?

Já stříknu a po pár vteřinách se mi nos krásně uvolní :)

Neregistrovaná/ý - Alena

22. 1. 2019

Pro vice informaci o tom nasivinu mrknete na stranky www.nasivin.cz

Neregistrovaná/ý - Nataly

23. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Danica | 20. 1. 2019
Děkuji za tip, na cistymtriku jsem objevila supr městský batůžky. Vypadají moc dobře.

Já na těch stránkách zase objevila skvělý trika a mikiny. Hned jsem si objednala.

Neregistrovaná/ý - Liliana

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Nataly | 23. 1. 2019
Já na těch stránkách zase objevila skvělý trika a mikiny. Hned jsem si objednala.

Nemáte od nich i ty věci v prodloužené délce ? Zajímalo by mě to u těch dámských triček, dají se vzít k legínám, abyh to tričko měla aspoň po zadek ?

Neregistrovaná/ý - Viktorie

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 19. 1. 2019
Děkuji mrknu na to.. chci něčím trošku okořenit vztah s přítelem... Vy můžete něco doporučit co jste tu koupila?

Kupovala sem tu vibrátor, a taky s afrodisiaky mám moc dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Eliška

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikol | 19. 1. 2019
Přiznám se že nebyla, ale už několikrát sem si říkala že bych si tam zašla nechat se učesat třeba na ples

Taky si právě říkám že bych si tam nechala vlásky rovnou prodloužit, případně si nechat udělat nějaký účes... asi do toho půjdu, a dám vám kdyžtak vědět

Neregistrovaná/ý - Lili

25. 1. 2019

Holky, kupujete na netu třeba i kosmetiku? A pokud ano, tak kde a jakou? Nějakou speciální?

Neregistrovaná/ý - Angela

25. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Nataly | 23. 1. 2019

Z těch městských batůžků mě zaujal zavinovcí na notebook. Už jsem si ho objednala.

Neregistrovaná/ý - Valentová

26. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Hladká | 21. 1. 2019
Já stříknu a po pár vteřinách se mi nos krásně uvolní :)

Mám to stejně, když mám rýmu tak už si to bez Nasivinu nedokážu vůbec představit

Neregistrovaná/ý - Kamila

28. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 22. 1. 2019
Pro vice informaci o tom nasivinu mrknete na stranky www.nasivin.cz

Pro Alenu. Dekuji za doporuceni stranek urcite se podivam.

Neregistrovaná/ý - Milada

28. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Viktorie | 24. 1. 2019
Kupovala sem tu vibrátor, a taky s afrodisiaky mám moc dobrou zkušenost

No já možná začnu těmi afrodisiaky a nebo nějakým tím jedlým lubrikačním gelem co jsem našla na stránkách.. ten mě docela dost zaujal, ten ste nezkoušela?

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Pikantní dušené čínské zelí

Pikantní dušené čínské zelí

0 hlasů
40min 304 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí kousky na šalotkách

1 hlas
1h a 25min 333kJ 140 Kč

Kuřecí maso pečené se šalotkou a jablky.

Jogurtová indická polévka s rýží

0 hlasů
35min 350kJ 80 Kč

Pikantní, kořeněná jogurtová indická polévka. Skvělá volb...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Budete mít ze seb...

Více