Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Sandriskaa 18.01.2024

Holky a nemáte někdo clip in culík odtud https://www.hotstyle.cz/336-clip-in-culiky ? Moc se mi to líbí a ráda bych ho vyzkoušela. Samozřejmě bych ho chtěla z prvých vlasů, ale vzhledem k tomu, že to není zanedbatelná částka, tak se ptám v různých diskuzích na názory a zkušenosti :-).

Petra Sandriskaa 27.01.2024

Ahojky, já od nich culík mám a vypadá skvěle, takže bych se toho určitě nebála a šla do toho :-).

Lenkab 21.01.2024

Máte někdo prosím zkušenost se žehličkou https://freylish.cz/products/zehlicka? Jde mi spíš o vlny než žehlení a četla jsem, že se žehličkou jdou udělat krásně velké. Děkuji

Liduška 22.01.2024

Ahoj holky, máte nějaký oblíbený shop na kosmetiku?

Viktorka 23.01.2024

Já nakupuji kosmetiku jenom na netu.Za mě je to nejlepší volba.

Liduška 24.01.2024

To zní zajímavě.Zkus mi sem dát nějaký tvůj osvědčený e-shop.

Viktorka 25.01.2024

V poslední době nakupuji jenom na notino.Za mě je to nejlepší shop na kosmetiku a parfémy.

Maruška45 20.02.2024

Já zase musím vynachválit eshop Nejkufry. Nabízí cestovní zavazadla, ale i galanterii třeba. Máme od nich právě cestovní kufry a já ještě kabelku. Mají ty věci moc kvalitní, doporučuji za nás za všechny doma.

BedřiškaHranatá Maruška45 21.02.2024

Taky tento eshop mám ráda. Věci tam jsou teda v porovnání s konkurencí dražší, ale zase to jde hodně poznat na kvalitě. Jejich kufry s námi procestovaly půl světa a pořád jako nové.

Nevím, jestli jste už zaznamenali eshop HOT CHIP, pro mě je to novinka, ze které jsme doma ale nadšení. Vyrábí potraviny s chilli a taky tam můžete třeba koupit přímo dárkový box, takže třeba super dárek k narozeninám pro nějakého milovníka/milovnici ostrého. :))

Janka746 23.02.2024

Ahojky, tak to já sem přidám svůj tip na eshop se super věcičkami do domácnosti. Ať už jde o dekorace do interiéru nebo třeba doplňky a nádobí do kuchyně. Tak všichni ychle na BAKLY!!!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat