Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Lucie 15.03.2023

Kterou máte vy? Jste spokojená?

Olina 18.03.2023

Koupila jsem si kancelářskou židli Ergohuman Plus Elite BT KMD31. Jsem s ní spokojená.

Jarka 22.03.2023

Máte někdo nějaké zkušenosti s obchodem na parfémy a další kosmetiku?Chtěla bych si něco krásného koupit a udělat si radost na narozeniny.

Julka 23.03.2023

Ezidle mají v nabídce i hrací židle k PC. Takovou si přeje syn. Bude mít narozeniny, tak mu udělám radost.

Dana 26.03.2023

Mě vždycky nějaký ten super obchod doporučí kamarádka.Nikdy jsem zatím neprohloupila,když sem dala na její rady.

Jarka 28.03.2023

A kde jsi naposledy kupovala nějaký ten parfém?

Dana 31.03.2023

Naposledy jsem si udělala radost na shopu notino.Za mě super obchod.

Bára 05.04.2023

Nakupujete někdo nějakou kosmetiku na netu?Máte s tím třeba nějaké dobré zkušenosti?

Sofie 07.04.2023

Já už takové věci nenakupuji nikde jinde.Je to strašně pohodlné něco objednat z domu.

Bára 08.04.2023

Zkus mi třeba dát nějakou dobrou radu ohledně kvalitního e-shopu.

Sofie 09.04.2023

Nejlepší zkušenosti mám s obchodem notino.Mají tam super parfémy a lákavé ceny.

Jaruškaa1 14.04.2023

Holky máte někdo zkušenost s hezkými šperky přes internet? Chtěla bych pořdit nějaký originální prstýnek, co jen tak někde není, ale bojím se těch velikostí, abych to trefila. Nevíte?

Kvetuska99 Jaruškaa1 19.04.2023

Prosím tě já objednávám u Olivie, mají tam tabulku na měření: https://www.olivie.cz/velikosti-prstenu/. Prstýnky a ostatní šperky mají krásné a řekla bych i originální. Navíc česká firma, což já ráda naše výrobce podpořím. :)

Jaruškaa1 Jaruškaa1 21.04.2023

Moc děkuji. :) A mohu se ještě zeptat, kdybych velikost netrefila, tím že to není dárek pro mě, je tam možnost výměny?

Kvetuska99 Jaruškaa1 22.04.2023

Určitě. :) Sama jsem na první nákup objednala špatnou velikost, výměna je velmi rychlá a nebyl žádný problém. :)

Jaruškaa1 Jaruškaa1 25.04.2023

Moc Vám děkuji, tak jsem nakonec sáhla po těch mechových prstýnkách a jsem teda nadšená, doručení bylo už do dvou dnů a je nádherný! Neodolala jsem a vzala jsem i pro sebe. Mě sedí perfektně, tak doufám že i kamarádce. :)

Darja Jaruškaa1 23.05.2023

Ano jak píše Květuška, tam mají opravdu krásný výběr šperků. Super jsou i pro děti, to taky doporučím, kdyby jste potřebovala sehnat. Ty mechové kousky jsou také krásné. :)

Irena 20.04.2023

Čau holky kdepak nakupujete kosmetiku a parfémy?Ráda bych si udělala radost,ale nevím kde přesně nakupovat.

Dana 24.04.2023

Každá značková parfumerie je ve všech obchodních centrech.

Mimi 24.04.2023

Já radši vybírám věci naživo, podle fotek se některé věci jako šperky nebo oblečení špatně vybírá, možná jsem staromódní ale já to tak mám. Jsem teď krátce v Praze a tak budu ráda když budete sdílet vaše oblíbený místa kde vždycky pořídíte :)

Klára Kl Mimi 26.04.2023

Tak je tady fakt hodně míst, ale já osobně chodím asi nejradši sem https://galerieharfa.cz/ je to ve Vysočanech, mají tam dobrý ochody, výborný restaurace a často tam pořádají zajímavý akce :)

Irena 28.04.2023

Já tam nerada chodím.Vždycky narazím na nějakou otravnou prodavačku.

Dana 01.05.2023

Tak se zkus mrknout na netu na notino.Je tam strašně velký výběr za dobré ceny.

Vanda 22.06.2023

Tip prosím na eshop ohledně bytových doplňků, dekorací a dárků ap. Moje kamarádka bude mít čtyřicet, má ráda kvalitní a hezké věci.

Olga 24.06.2023

Krásné věci jsem objevila na eshopu www.bakly.cz, kde mají hodně věcí. Já jsem například kupovala konvičku na čaj.

Vanda 25.06.2023

Ten shop neznám, jsou tam vy věci kvalitní? Chtěla bych opravdu kvalitu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat