Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Věrka 26.10.2022

Já mnohem radši nakupuju naživo, moc ráda chodím do https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech.

Marika Věrka 27.10.2022

Pro mě taky není nad to si to všechno zkusit, vidět to na sobě a užít si ty nákupy celkově, sednout si na dobrý jídlo atd. :-)

Verča 28.10.2022

Ahoj holky, kde nakupujete dárečky na vánoce? Chodíte po obchodech nebo nakupujete na netu? A máte tip, co pro chlapa k vánocům?

Žaneta Verča 29.10.2022

Já prostě zajdu do obchodního centra, mám to ráda má to atmosféru a kolikrát z hlavy nevymyslím co koupit, takže takhle alespoň můžu něco objevit :)

Věrka Verča 30.10.2022

Přesně tak :) jak jsem psala já to mám moc ráda v galerii Harfa, kdo jste z okolí určitě doporučuju tam zajít, zaručeně něco vyberete ;)

Alice Verča 31.10.2022

Já budu manželovi letos kupovat dietu https://www.ketodiet.cz. Domluvili jsme se na tom, sám si ji vybral a já jsem za to ráda. Jednak, že nemusím nic složitě vymýšlet a jednak, že se sebou žačne a hlavně chce něco dělat :)

kamilka93 Verča 26.11.2022

Alice: A myslíš, že ta ketonová dieta funguje? Já se třeba bojím jo-jo efekt a navíc nevím, jak ty jejich jídla a koktejly chutnají.

Svatava 30.10.2022

Já jsem letos koupila manželovi na Vánoce ochutnávku chilli na super shopu thechillidoctor

Kika 30.10.2022

No, abych se přiznala, tak já raději nakupuju na netu. Je to pro mě pohodlnější. A jinak, co se týká dárku pro chlapa, tak já jsem mu letos koupila k vánocům kvalitní kožený, ručně šitý boty od Vasky. Jejich boty jsou nejlepší, protože jsou kožený, takže se noze perfektně přizpůsobí. Značku už známe, boty od nich kupujeme, takže vím, že mu udělám radost :)

Kamila 01.11.2022

Je, super, díky moc za tip. Tohle je super dárek :) Můj chlap by kvalitní boty taky ocenil :) No, jaké jsi vybrala? :)

Ilona 02.11.2022

Vybrala jsem tyto https://www.vasky.cz/cs/products/farm-low-brown. On má tento styl rád, takže vím, že jsem se do vkusu trefila :)

Majka 02.11.2022

No :D Jako tohle jsou super tipy, ale třeba můj chlap by ocenil erotické hračky. On je na ně vysazený a vím, že když vyberu, tak mu určitě udělám radost :) Vybírám na https://e-kondomy.cz. Vynikající shop.

Lola 14.11.2022

Ahoj kde nakupujete nějakou kvalitní kosmetiku?

Valerie 14.11.2022

Dobrý den,používáte něco na krásně bílé zuby?Kde bych si mohla něco na ně koupit?Myslím,ale to co vážně funguje.

Josefína 16.11.2022

Zkus se podívat na oblečení značky baridiwear,je to česká firma, mají kvalitní výroby a moc doporučuji. Zrovna se chystám na další nákup, jak už venku začíná přituhovat :) Potřebuju něco, co mě při sportu zahřeje :))

anička Josefína 18.11.2022

Jéé, to by se mi taky hodilo. Pořádný ponožky…dost se mi potí nohy při sportu.

Samantha 19.11.2022

Ahoj holky, poradíte mi kde bych mohla koupit nějaké pořádné chilli?

Josefína 19.11.2022

anička: Mrkni ;) Určitě něco vybereš. I trička jsou super ;)

Mirka 22.11.2022

Já vždycky hledám na netu.Nakupuji tam snad všechno v dnešní době.

Ella 22.11.2022

Teď mám doma super pastu po u které už vidím nějaké výsledky.Prostě bomba.

Božena 22.11.2022

Mrkni se někde na netu.Seženeš tam snad vše.

Samantha 26.11.2022

Abych řekla pravdu tak já na tom netu neumím moc hledat.A už vůbec ne takové takové věci.

Lola 26.11.2022

A máš třeba nějaký oblíbený shop na takové věci?Na tom netu je toho strašně mnoho.Kdo se v tom má vyznat.

Eliška Lola 04.12.2022

Počkej, teď nevím, co myslíš... nebo teda jaký shop máš na mysli? Co by tam měli mít?

Tana 26.11.2022

Já mnohem radši chodím nakupovat normálně do obchodů. Teď jsem si užila super vánoční nákupy v galerii Harfa ve Vysočanech ;)

Miuss 27.11.2022

Taky to tak mám, hlavně vánoční nákupy si prostě musím užít v nákupním centru jinak bych se cítila ochuzená o tu atmosféru

Vilma Miuss 29.11.2022

Jo? No to nevím... prodírat se mezi lidma? To mi teda vánoční atmosféru spíš kazí :( Ale co se týká obchodů, ráda si zajdu, ale do těch, co nejsou v nějakých obchoďácích. Třeba v Brně chodím dárky moc ráda vybírat do Vasky. Ale mají i e-shop, kde se mi teda nakupuju mnohem pohodlněji.

Dita Miuss 01.12.2022

Jojo, ta prodejna na Starobrněnské je docela veliká a mají to tam moc hezké. Příjemné, moderní a hlavně tam mají vše, co mají v nabídce.

Ilona Miuss 04.12.2022

Tak ty Vasky mají ty prodejny moc hezký. Moderní, veliký, prostorný a hlavně tam mají vše, co mají v nabídce. Já jsem byla v Brně a ve Zlíně.

Ella Miuss 04.12.2022

No, ono jako ne vše ráda nakupuju v obchodě. Třeba erotiku, na kterou si oba potrpíme, nakupuju přes net. Mám ráda shop https://e-kondomy.cz :) Ten je super a vánoční atmosféru nasaju i tak :D

Alexa Miuss 18.12.2022

Dřív jsem erotiku taky kupovala v kamenné prodejně, ale co bylo možno nakupovat jen na netu, tak jsem si taky oblíbila e-kondomy. Tam mají nejlepší nabídku, širokou a hlavně mají velmi diskrétní doručení.

Valerie 27.11.2022

Tak to zní celkem hezky a kde jsi tu pastu kupovala?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat