Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

vanesa 26.04.2018

raději mám nakupování v obchodě, kde si to mužu hned i zkusit, ruzne kombinovat a podobně. A samozřejmě vždycky si koupím i něco navíc :)

Simona 22.04.2018

Ahoj chci se zeptat kde nakupujete kvalitní kosmetiku pro svoji rodinu?

Simonka 22.04.2018

Týjo, ty jsou fakt maxi velké. :D :D Je pravda, že koberec prostě nevyperu nebo tak dobře nevyčistím. Líbí se mi, že mají i náhradní díly. Je hodně potřeba ty náhradní díly dokupovat?

Simonka 14.04.2018

Holky, máte některá doma ty pěnové puzzlíky na zem? Jedny bych chtěla vyzkoušet. Kde jste vybírali, aby jste měli jistotu, že budou pro dítě zdravotně nezávadné a hned se neroztrhají?

Elen Simonka 15.04.2018

Máme doma tyto velké https://penovepuzzle.cz/cs/penove-koberce-8-mm/2-penovy-koberec-maxi-24-8595241200385.html vybarala jsem místo koberce a drží ám dobře. Normálně je také oplachuji, udržují se mi lépe, jak běžný koberec.

Martina 13.04.2018

nejlepší je nakupovat modu přímo v obchodě kde si to zkusíš. Osobně bych se bála kupovat naslepo.

Justyna Martina 23.04.2018

oblečení, doplňky, šperky nejen pro sebe, ale i děti nakupuji na dedoles.cz/dedoles.sk a všechny věci jsou super. Oblečení a všechno je kráasné, originální .Velká spokojenost.

Darja 11.04.2018

Holky a co parfémy? Máte nějaký ověřený e-shop?

Elaa Darja 13.04.2018

Nejlepší notino.cz!

Soona Darja 17.04.2018

Ahoj, doporučuji notino.cz, pokud jsi z Brna, Prahy nebo Ovy, mají i kamenné prodejny!

Darja Soona 23.04.2018

Holky díky za doporučení. Ten obchod znám jen z reklam, ale nikdy jsem tam nenakupovala. Tak se na to kouknu !

Jarmila Soona 23.04.2018

Notino.cz

Míša 10.04.2018

Cus všem! Hele, potřebuji poradit... Mamka je milovník čokolády a já bych ji ráda udělala radost nějakým kvalitním kouskem... Kam zajít, nebo kde koupím?

Alka 10.04.2018

Pěkný den, prosím o vaše názory... Jak se tváříte na nákup oblečení přes internet? Jde mi konkrétně o koupi košile a řešení špatně zvolené velikosti... Můžete mi prosím zároveň doporučit spolehlivý shop? Děkuji.

Minnie mouse 25.03.2018

kdo z vás rád nakupuje přes internet, za sebe mužu doporičit skvělý eshop s oblečením dedoles.sk,dedoles.cz bezkonkurenčne nejlepší eshop s oblečením a doplnky

Betty Minnie mouse 10.04.2018

No s těma doplňkama... Já jem teď byla moc mile překvapená nabídkou shopu nejleginy. V nabídce mají kabelky guess. Mají krásný výběr a ceny uplne super!

Zuzka 17.03.2018

Ahoj, aktuálně je totální výprodej na eshopu FILIMODA (www.filimoda.cz) ;-) Doporučuji se alespoň podívat....

šarišanka Zuzka 20.03.2018

mají síce pekné kousky, ale bála bych se, že je ted bude mít každá druhá žena. Mám raději něco originalnějšího. jak v oblečení, tak v bižu.

Alexandra 10.03.2018

je tu někdo, kdo pravidelně, neo občas objednává z eshopu dedoles.cz? Mám na něho par dotazu.

šarišanka Alexandra 20.03.2018

já ne, ale mojde dcera ano. Copak bys ráda? .)

Leontyna 05.03.2018

kutilové. hrozně moc chci na záhradu skleník a našla jsem tohle https://www.zeleneudoli.cz/v-garden-polykarbonatovy-sklenik-vega-9500-strong-x17122 má ho někdo?

Renata 05.03.2018

Chci se zeptat jestli se někomu podařilo shodit kila se světem zdraví?? http://www.svet-zdravi.cz/

Tučková Renata 08.03.2018

Ač jsem tomu zprvu nevěřila a uvrtala mě do toho kámoška tak já snimi zhubla.. Ted by nikdo neřekl že já byla někdy dvakrát taková než jsem teď... po mé zkušenosti můžu doporučit

Renata Tučková 12.03.2018

Můžu se zeptat kolik kg se vám podařilo dát dolů a za jakou dobu?

Tučková Renata 15.03.2018

Hubla sem tak 3kg za měsíc, takže pro mě slušný skore:)

šarišanka Tučková 20.03.2018

chodila jsi u toho i na nějakou hubnoucí, nebo detoxikační proceduru?

Renata Tučková 21.03.2018

A neměla ste třeba pocit hladu když ste dodržovala ten jejich program a určitě i nějakou tu upravenou stravu?

Tučková Renata 28.03.2018

Ne pocit hladu sem neměla právě a to na tom bylo to super:)

Renata Tučková 01.04.2018

No a musela ste nějaké potraviny úplně vyřadit z jídelníčku?

lendaben 02.03.2018

Ahojte, chtěla by jsem se zeptat. Nakupujete granule pro psy na internetu nebo jezdíte do zverimexu? moje čuba potřebuje dietu a ty granule nejsou nikde v kamenném obchodě k sehnání ale z internetu jsem granule ještě neobjednávala... ani oblečení ani granule zo toho mám prostě strach. je tu někdo kdo nakupuje granule přes internet? dík!

Irena 01.03.2018

Dobrý den :) Prosím o radu... Kde koupím manželovi opravdu hezkou a kvalitní košili? :) Děkuji

Radka 28.02.2018

Objednáváte výrobky Rosenpharmy? Případně jaké? ... Dívala jsem se že je to česká společnost a že využívají účinků přírody

Angelina Radka 02.03.2018

Objednávám si tam tohle na správné fungování metabolismu https://www.rpshop.cz/chrom-zeleny-caj-vlaknina

Skopová Angelina 04.03.2018

Tento doplněk si taky objednávám v tom eshopu ale já beru to maxi balení

Majda 28.02.2018

Děkuji moc za radu... Už jsem si objednala balíček 250g, tak čekám a jsem zvědavá na chuť :)

Plicková 15.02.2018

Ženy kde si kupujete legíny?

Turečková Plicková 21.02.2018

Ahojky, já si kupuju legíny tady https://www.nejleginy.cz/

Plicková Turečková 23.02.2018

Ty jo to je výběr, něco takového jsem potřebovala.. a jste teda s legínama odtud spokojená jo?

Turečková Plicková 01.03.2018

Já sem spokojená naprosto,jinak bych je ani neobjednávala:)

Vavříková Turečková 03.03.2018

Já si taky objednávám legíny tady https://www.nejleginy.cz/stahovaci-leginy co si objednám tady tak mi fakt dlouho vydrží pěkný ty legíny, a to už podle mě svědčí o kvalitě

Pája Vavříková 05.03.2018

To je i kamenná prodejna nějaká nebo jde o eshop?

Petra Kutiková 14.02.2018

maminky, jakou značku dětského krému dáváte svým miláčkům na zadeček? V lékarně nám poradili krém Zitenax, zatím jsem se s ním nesetkala vůbec, ale slyšela jsem o něm.Máte ho některá?

Ylliess 05.02.2018

Sportovní doporučuji woox je to i ležérní oblečení nebo dooke doplňky,ale jsou různé eshopky jako je Bonprix atd

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat